Vyhledávání

Výsledky hledání motosalon

Motosalon Brno 2010 : Elektroskútry šetří životní prostředí i peněženku. Novinky od AKUMOTO.

Motosalon Brno 2010 :  Elektroskútry šetří životní prostředí i peněženku. Novinky od AKUMOTO.14.3.2010 - Elektrické skútry jsou atraktivní svou pořizovací cenou i hospodárným a ekologickým provozem. Loni se u nás nejvíce prodávaly skútry české značky AKUMOTO, která na veletrhu Motosalon představuje dva zcela nové modely.

Motosalon Brno : Fy SHOEI představuje helmy nové generace

Motosalon Brno : Fy SHOEI představuje helmy nové generace12.3.2010 - Letos máme dva nové modely, v nejvyšší řadě je to X-Spirit II a ve střední sportovně turistické řadě XR-1100, oba v několika designových provedeních. Oba modely udělaly velký pokrok v konstrukci a aerodynamice, mají nový intenzivnější systém větrání a revoluční systém upevnění plexiskla. Mechanika opět posunula helmy o generaci dál.

Také historické závodní stroje na premiérovém Motosalonu 2010 v Brně. I se slámou...

Také historické závodní stroje na premiérovém Motosalonu 2010 v Brně. I se slámou...12.3.2010 - Vidět zde můžete kolekci desíti vzácných závodních strojů zhruba z let 1920-1980. Těšit se můžete na značky AJS, Jawa, ČZ-Walter, Hurikan, Moto-Morini, Rudge, Sunbeam a další.

Motosalon Brno : SAČR zakládá sekci motocyklových servisů

Motosalon Brno : SAČR zakládá sekci motocyklových servisů12.3.2010 - Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ČR se nově zaměřuje na servisy motocyklů, jejichž zájmy chce hájit na státní i evropské úrovni. Nabízí členství všem takto zaměřeným provozovnám a v Brně se vůbec poprvé prezentuje na výstavě motocyklů.

Motosalon Brno : Elektroskútry šetří životní prostředí i peněženku

Motosalon Brno : Elektroskútry šetří životní prostředí i peněženku12.3.2010 - Elektrické skútry jsou atraktivní svou pořizovací cenou i hospodárným a ekologickým provozem. Loni se u nás nejvíce prodávaly skútry české značky AKUMOTO, která na veletrhu Motosalon představuje dva zcela nové modely.

Tradiční pražská výstava Motocykl zůstala a koná se ve stejném termínu, jako Motosalon Brno

Tradiční pražská výstava Motocykl zůstala a koná se ve stejném termínu, jako Motosalon Brno12.3.2010 - Tradiční pražská výstava představí na 30 motocyklových značek a velké množství příslušenství a oblečení v expozicích oficiálních dovozců, autorizovaných dealerů a dalších prodejců celkem z osmi zemí!

Doprovodné programy na právě zahájeném Motosalonu Brno 2010

10.3.2010 - Filozofie – interaktivní pozitivní program, přímý kontakt s návštěvníky, prezentace nadšených profesionálů i nadšených amatérů světa motocyklů. Osvěta zaměřená na bezpečné dopravní chování není koncipována jako strašení, ale jako přátelská rada doplněná názornými a zajímavými ukázkami.

Motosalon Brno: Velorex má nástupce za půl miliónu : Místo hadráku metalický krasavec

10.3.2010 - Za velkého zájmu medií byla v pavilonu P odhalena luxusní tříkolka Velor-X-Trike, která vědomě navazuje na legendární plátěné vozítko Velorex postavené právě před šedesáti lety. Světová premiéra předvedla vůz s unikátním designem a sportovním výkonem, který fajnšmekrům slibuje nevídané potěšení z jízdy

Také motocyklový závodník Karel Abraham po testech na Motosalonu Brno

10.3.2010 - Ze španělského Jerezu jsem se vrátil teprve včera brzy ráno a s výsledky testů jsem poměrně spokojen. Potřebovali jsme motorku nastavit, což byl trochu problém, protože zatím nemáme zkušenosti s podvozkem a vlastně ani s motorem. Je to úplně nový stroj se čtyřtaktovým motorem pro úplně novou třídu a dal nám strašně moc práce

Motosalon Brno 2010 dnes zahájila řada VIP hostů

10.3.2010 - Premiérový Mezinárodní veletrh motocyklů, příslušenství a oblečení MOTOSALON 2010 motorbike show odstartoval slavnostním přestřižením pásky v pavilonu P.

 další stránky 1 2 3 4 5


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu