Vyhledávání

Výsledky hledání nurburgring

Další kvalifikační double českých Buggyr v neděli na neměckém Nurburgringu !

Další kvalifikační double českých Buggyr v neděli na neměckém Nurburgringu !13.7.2008 - Zvítězil Markus Boesiger před Davidem Vršeckým. Jediný soupeř obou jezdců v souboji o titul Antonio Albacete skončil čtvrtý.

Modrá fantazie na závodě roku na Nurburgringu! Zlato a stříbro !!

Modrá fantazie na závodě roku na  Nurburgringu! Zlato a stříbro !!12.7.2008 - Zřejmě nejlepší závod švýcarského jezdce v barvách Buggyry. Markus šel do čela hned po startu a s naprostou suverenitou deklasoval zbytek startovního pole. Jediným jezdcem, který dokázal vzdorovat jeho tempu byl týmový kolega David Vršecký. Průběh závodu ovlivnila kolize po startu. Jejím hlavním protagonistou se stal tradičně Jean Philippe Belloc, který si ovšem vybral za svůj terč netradičně místo Markuse Boesigera Antonia Albaceteho.

Bosiger vítězem kvalifikace na závodě roku na Nurburgringu !

Bosiger vítězem kvalifikace na závodě roku na Nurburgringu !12.7.2008 - Vítězem devítikolové kvalifikace se stal na Nurburgingu Markus Bosiger, který tak potvrdil vítězství z pátečního měřeného tréninku. David Vršecký bojoval osm kol s technickými problémy (elektronika) a nakonec dojel pátý!

V posledních třech letech vyhráli jezdci na Buggyrách čtyři z šesti pohárových závodů na Nurburgringu.Co letos ?

V posledních třech letech vyhráli jezdci na Buggyrách čtyři z šesti pohárových závodů na Nurburgringu.Co letos ?11.7.2008 - Kde jinde, než na Nurburgringu?! Přesně toto by mohl nahlas zvolat fanoušek Buggyry v souvislosti s možným místem útoku dvojice Bosiger – Vršecký s cílem "setřást" druhého Albaceteho! Krátká rekapitulace výsledků posledních tří racetruckových sezón názorně ukazuje, že právě jeden z nejslavnějších okruhů planety je Buggyrám zaslíbený!

Nurburgring a pořádný truckerský byznys ! Již o tomto víkendu !!

Nurburgring a pořádný truckerský byznys ! Již o tomto víkendu !!8.7.2008 - Přestože body z Nurburgringu mají stejnou hodnotu jako z kteréhokoli jiného závodu, jedná se pro tým Buggyra International Racing System o první vrchol sezóny. Kromě závodění a pohárů pro vítěze je totiž truckracing zvláště na legendárním německém okruhu především o velkém byznysu.

Buggyra odjíždí na vyhlášený Nurburgring již v pondělí

5.7.2008 - Ještě v průběhu noci provedl záložní tým nezbytnou vstupní kontrolu technického stavu obou speciálů. "Auta jsou relativně v pořádku, ale opět budeme hrát o čas," vysvětluje Petr Marek. "Nurburgring je, co se prestiže týče závodem roku, všechny týmy se chtějí předvést v plném lesku. Markusovo i Davidovo auto dostanou kompletně nové plasty."

Na německém Nurburgringu MM Racing šestý !

Na německém Nurburgringu MM Racing šestý !26.5.2008 - Tým získal další tři cenné body do celkového hodnocení. Počasí přálo, i když se občas objevila kapka, ale nebylo nutné přezouvat na mokré pneumatiky. Na startovním roštu bylo celkem 21 vozů.

Nurburgring pro Buggyru veleúspěšný a plný rekordů!

Nurburgring pro Buggyru veleúspěšný a plný rekordů!9.7.2007 - Víkend ve znamení překonávání týmových met má za sebou po letošním Nurburgringu tým Buggyra International Racing Systém. Všechno zahájil v sobotu pátým pohárovým triumfem této sezóny Markus Bosiger. Jednalo se totiž zároveň o jubilejní dvacáté vítězství Buggyry ve třídě Race Truck. O den později pak David Vršecký načal třetí desítku…

Buggyra na Nurburgringu

Buggyra na Nurburgringu4.7.2007 - Včera v 19:30 hod dorazili na okruh Nurburgring, který bude tento víkend dějištěm pátého podniku EP tahačů mechanici týmu Buggyra International Racing Systém.

Zvažovaný start BMW jedniček na Nurburgringu odložen

27.4.2007 - U mnoha jezdců kteří se přihlásili ke startu na tomto náročném závodě nebyl start povolen z důvodů nedostatečných jezdeckých zkušeností, které pořadatel pro tento závod striktně vyžaduje ...

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu