Vyhledávání

Výsledky hledání oscher

BMW 1 Challenge premiréově na Oscherslebenu a nyní směr Hockenheimring

22.7.2007 - Suverénem víkendu byl Petr Fulín, který vyhrál vše co šlo, od volných tréninků po oba dva závody. Obávaná první levotočivá zatáčka se při obou startech obešla bez výraznějších karambolů a tak vláček čtrnácti vozů bojoval před naplněnými tribunami až do posledních kol. Od startu prvního závodu nejlépe vyrazil Fulín,

FIA GT: Na Oscherslebenu Corvetta neuspěla. Vyhrály dvě Maserati MC12

FIA GT: Na Oscherslebenu Corvetta neuspěla. Vyhrály dvě Maserati MC1210.7.2007 - V závodě si podobně jako v kvalifikaci počínala dvojice Kumpen-Longin s Corvettou C5-R, a také projela vítězně cílem, ovšem následná technická prohlídka jejich vítězného stroje, znamenala diskvalifikaci a není jisté, zda se tým proti tomuto rozhodnutí vůbec odvolal. Obdobně však dopadla i posádka Bouchut-Mücke s Lamborghini Murcielago.

FIA GT: Jarek Janiš si na Oscherslebenu užil svůj nejlepší letošní závod

9.7.2007 - Konečně! Vydechl si dnes úlevou Jarek Janiš. V závodě FIA Grand Turismo v německém Oscherslebenu s britským kolegou Timem Mullenem skončili třetí ve třídě GT2. Český pilot tím přerušil smolnou letošní šňůru nedojetých závodů. S výjimkou startů v MMČR neměl totiž Janiš štěstí a vždy skončil ještě před cílem. Dnes si bronzový úspěch vychutnal dvojnásobně

O víkendu pojede tým MM Racing na Oscherslebenu

O víkendu pojede tým MM Racing na Oscherslebenu5.7.2007 - V tomto seriálu jede méně vozů než v evropském mistrovství, ale konkurence je zde také velká. Je přihlášeno zhruba 21 vozů kategorie GT3. Záznam závodů FIA GT bude vysílat německá satelitní stanice DSF v neděli 8.července od 19.30 hodin.

Porsche Cup na Oscherslebenu : Mičánek junior dvacátý ze čtyřiceti

Porsche Cup na Oscherslebenu : Mičánek junior dvacátý ze čtyřiceti6.5.2007 - Brněnský automobilový závodník Jiří Mičánek obsadil dvacáté místo ve druhém závodě letošního osmidílného seriálu Porsche Carrera Cup na okruhu v Oscherslebenu, který se jede v rámci mezinárodního mistrovství Německa DTM. Druhý brněnský závodník Vladimír Hladík se dopustil pět kol před koncem jezdecké chyby, opustil trať a závod nedokončil.

Adam Lacko na Oscherslebenu vyrazí ze středu pole Carrera Cupu

Adam Lacko na Oscherslebenu vyrazí ze středu pole Carrera Cupu6.5.2007 - Ačkoli Adam Lacko dokázal v německém Oscherslebenu proti volným tréninkům v kvalifikaci výrazně zrychlit, stačilo to na 21. místo. Do druhého závodu série Porsche Carrera Cup tak zítra vyrazí z jedenácté startovní řady.

Porsche Carrera Cup: Adam Lacko na Oscherslebenu hledal nastavení

4.5.2007 - Adam Lacko pracoval v obou volných trénincích před druhým závodem série Porsche Carrera Cup hlavně na nastavení svého vozu. Pilot německého týmu Farnbacher Racing zajel čtrnáctý, respektive sedmnáctý čas.

Adam Lacko chce z Oscherslebenu body z Carrera Cupu

Adam Lacko chce z Oscherslebenu body z Carrera Cupu3.5.2007 - Třetí závodní víkend v řadě čeká Adama Lacka v Oscherslebenu. Dvaadvacetiletý pilot stáje Farnbacher Racing nastoupí na východoněmecké trati ke druhé bitvě v seriálu Porsche Carrera Cup. Vyrovnaný šampionát se 40 jezdci na startu se i tentokrát pojede v rámci mistrovství cestovních speciálů DTM.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu