Vyhledávání

Výsledky hledání oscher

Petr Fulín se na Oscherslebenu konečně dočkal zlata v Seat Leon Supercopa !!

21.9.2010 - Plzeňský jezdec na své oblíbené trati skončil v sobotu druhý a v nedělním závodě oslavil první vítězství této sezony. V celkové klasifikaci postoupil na páté místo. Seriál vyvrcholí v polovině října na Hockenheimringu.

WTCC 2010: Cruzy prolomily „německé prokletí“, když Menu získal první vítězství v Oscherslebenu

WTCC 2010:  Cruzy prolomily „německé prokletí“, když Menu získal první vítězství v Oscherslebenu7.9.2010 - Tým Chevrolet podal během osmého kola sezóny 2010 WTCC v Oscherslebenu další výborný výkon. Alain Menu zvítězil v prvním závodu a získal tak pro tým vůbec první vítězství na německém okruhu. Současně tak zaznamenal páté letošní vítězství pro Cruze a první pro sebe v této sezóně

Petr Fulín nedělní Eurocup na Oscherslebenu přes start z první řady nedokončil.

Petr Fulín nedělní  Eurocup na Oscherslebenu přes start z první řady  nedokončil.6.9.2010 - Stejně jako před tím při premiéře v Brně i na německém okruhu ukončil soupeř jeho snahu vybojovat si přední umístění. Tentokrát dostal Petr ránu na přední kolo od jednoho z nejžhavějších favoritů na konečné vítězství Itala Michaela Rossiho a musel v šestém kole odstoupit.

Petr Fulín se SEATem tentokrát na Oscherschlebenu

Petr Fulín se SEATem tentokrát na Oscherschlebenu6.9.2010 - Petr Fulín se letos už podruhé představil v seriálu Seat Leon Eurocup. Po Brně, kde si připsal čtyři body, zavítal o víkendu na německý Oschersleben. V sobotním závodě obsadil sedmé místo a do nedělní bitvy bude startovat z první řady.

Petr Fulín se podruhé představí v Seat Leon Eurocupu . Tentokrát na Oscherslebenu

Petr Fulín se podruhé představí v Seat Leon Eurocupu . Tentokrát na Oscherslebenu3.9.2010 - Po červencovém klání v Brně se tentokrát představí o víkendu na Oscherslebenu nedaleko Magdeburgu. Na trati zdejší Motorsport Areny ho čekají opět dva závody.

Tomáš Mičánek na německém Oscherslebenu výborně !! Dvakrát zlatý !!

Tomáš Mičánek na německém Oscherslebenu výborně !! Dvakrát  zlatý !!2.8.2010 - V konkurenci dvaatřiceti vozů se v absolutním pořadí evropského vytrvalostního seriálu Porsche Super Sport Cup v sobotu i v neděli probojoval na stupně vítězů. V jeho třídě to samozřejmě znamenalo dvě vítězství a upevnění si celkového vedení. Na prvním místě má nyní náskok třiceti bodů před druhým Němcem Svenem Dolencem, třetí je Švýcar Raffi Bader, který vyhrál oba víkendové závody.

Carpathian Cup : Trojice Gondových závodů na okruhu Oschersleben

15.7.2010 - Do Oscherslebenu sa vybral tím Sophidea už v polovici minulého týždňa. Na Richarda čakal už v piatok najskôr voľný tréning, ale aj prvá kvalifikácia. Richard tunajší okruh poznal už z jarných povinných predsezónnych testov a tak vedel čo ho na tomto okruhu čaká

Carpathian Cup 2010: Richard Gonda míří na Oschersleben

Carpathian Cup 2010: Richard Gonda míří na Oschersleben9.7.2010 - Jediný slovenský zástupca seriálu Carpathian Cup, v ktorom si svoje sily merajú jazdci jazdiaci na identických monopostoch Formula Renault sa predstaví už nadchádzajúci víkend na ďalších pretekoch tohtoročného seriálu.

Martin Matzke s BMW Alpina na úvod sezóny na Oscherslebenu sedmý a čtvrtý

Martin Matzke s BMW Alpina  na úvod sezóny na Oscherslebenu sedmý a čtvrtý11.4.2010 - Martin Matzke se opět představil se zeleným vozem BMW Alpina a po oba dny atakoval medialová umístění. Nakonec to nevyšlo.

SEAT si drží vedoucí pozici v šampionátu WTCC i po dvou víkendových závodech na Oscherslebenu

8.9.2009 - Díky dvěma místům na stupních vítězů, které získal Rydell a díky třetímu místu Tarquiniho ve druhém závodě vede SEAT Sport i nadále průběžné pořadí poháru konstruktérů. Gabriele Tarquini je novým lídrem pořadí jezdců.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu