Vyhledávání

Výsledky hledání pavel

Drtivým finišem napravil Pavel Valoušek svou chybu na Rally Vysočina a vyhrál

Drtivým finišem napravil Pavel Valoušek svou chybu na Rally Vysočina a vyhrál16.7.2011 - v součtu časů všech devíti rychlostních zkoušek byl na letošní Rally Vysočina nejrychlejší. Druhý byl Věroslav Cvrček, který v boji o nejlepšího juniora o necelé čtyři vteřinky udolal Miroslava Jakeše.

Pavel Valoušek chce na Bohemii opět zaútočit na nejvyšší pozice

Pavel Valoušek chce na Bohemii opět zaútočit na nejvyšší pozice1.7.2011 - Na Bohemce chceme zaútočit na nejvyšší pozice. V tvrdé konkurenci to nebude určitě jednoduché, ale věřím, že se s tím Valda dobře popere. Pódiové umístění bude úspěchem, ale důležité je, aby za našimi zády skončili naši soupeři z českého mistráku,“ dodává Zdeněk Hrůza, který se na další soutěž vyloženě těší.

Také Pavel Valoušek míří s novým vozem mezi vinice

8.6.2011 - Na startu částečně šotolinového podniku plného náročných odbočení nebude vedle kompletní české špičky chybět ani posádka Pavel Valoušek – Zdeněk Hrůza, kteří i tentokrát startují s podporou Peugeot Delimax Total Teamu se speciálem Peugeot 207 S2000 Evolution.

Pavel Valoušek se v Českém Krumlově ujal vedení, pak ho dohnal Kresta

Pavel Valoušek se v Českém Krumlově ujal vedení, pak ho dohnal Kresta28.5.2011 - Pavel Valoušek: „Velmi těžká první etapa, nebyly to snad ani závody, byl to spíš boj o přežití, té vody a bláta na trati bylo opravdu hodně. Udělali jsme malou chybu, trochu jsme při tom poškodili auto, ale není to nic vážného. Penalizaci jsme dostali za vlétnutí do retardéru.“

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza mají před sebou třetí soutěž, tedy Krumlov. S novým autem!

25.5.2011 - Cíle posádky zůstávají stejné – vyhrát soutěž a pokusit se znovu dobýt český titul. Pomoci v tom má i nasazení zcela nového auta.

Posádka Jan Černý Pavel Kohout pozlatila svůj start na Kopné

Posádka Jan Černý Pavel Kohout pozlatila svůj start na Kopné18.5.2011 - Hned v úvodní rychlostní zkoušce jsem bohužel trochu zaspal a neměl takové nasazení, jak by bylo třeba. Jeli jsme na Kopnou s cílem bojovat o vedení ve dvoukolkách, ale to se nám nakonec nepovedlo. Postupně jsem sice stále zrychloval a hlavně poslední dvě rychlostní zkoušky jsem zkusil jet naplno

Pavel Machulda vyhrál na Masarykově okruhu další podnik Carbonia Cupu

26.4.2011 - Jezdec HKC Racing Teamu Pavel Machulda vyhrál na Masarykově okruhu u Brna s formulí další podnik atraktivního Carbonia Cupu a jeden z nejmladších pilotů Dan Skočdopole na motokáře ukořistil bronz ve třídě Bambini při startovním víkendu mistrovství republiky na okruhu v Sosnové u České Lípy.

Pavel Machulda si v neděli vyjel zlato v Carbonia Cupu

11.4.2011 - Pavel Machulda byl nejrychlejší v obou kvalifikacích a bez obtíží zvítězil i v devítikolovém závodě. Teprve čtrnáctiletý Jan Ošmera dojel čtvrtý.

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza s jejich novinkou míří na Šumavu

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza s jejich novinkou míří na Šumavu7.4.2011 - Vždy se snažím myslet raději na budoucnost, ale tentokrát udělám výjimku a ještě jednou vzpomenu na Valašku, kde jsme boj o druhé místo s Romanem Krestou prohráli o jednu desetinu. Připomínám to proto, že na tom je vidět neskutečná vyrovnanost českého šampionátu. Se Zdeňkem uděláme všechno proto, abychom Šumavu vyhráli. Situaci ulehčuje absence Honzy Kopeckého, ale stále tady je Kresta a také Pech

Pavel Koutný a Zdeněk Čermák představí v Sosnové o víkendu nové zbraně

Pavel Koutný a Zdeněk Čermák představí v Sosnové o víkendu nové zbraně5.4.2011 - Pořadatelé zvou všechny diváky na Autodrom v neděli 10.dubna, za jednotné vstupné 150 Kč. Diváci, kteří si zakoupí vstupenku na Mogul rallycross Sosnová budou mít opět na finálový závod Mistrovství Evropy v sobotu 1.října vstup zdarma.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu