Vyhledávání

Výsledky hledání pavel

Miroslav Janota a Pavel Dresler potestovali před startem sezóny

Miroslav Janota a Pavel Dresler potestovali  před startem sezóny30.3.2011 - „V Milovicích prošel celý tým zátěžovou zkouškou před startem prvního letošního závodu. Testování dopadlo na jedničku a troufám si říct, že jsme na novou sezonu připraveni. Držme si palce, ať nám v roce 2011 nechybí potřebné závodnické štěstíčko,“ uvedl majitel týmu Ctirad Hájek.

Úřadující mistr Pavel Valoušek sice výborně, ale stejně o desetinku dojel ''až'' třetí

Úřadující mistr Pavel Valoušek sice výborně, ale stejně o desetinku dojel  ''až'' třetí26.3.2011 - Drama až do konce. Tak probíhal nejenom závěr Valašské rally, ale v podstatě celá úvodní soutěž letošního českého rally mistrovství, ve kterém v barvách Peugeot Delimax Total Teamu jedou i úřadující čeští šampióni Pavel Valoušek – Zdeněk Hrůza. Dvojice nově startující s vozem Peugeot 207 S2000 se v průběhu soutěže pohybovala na druhém místě. O to však v závěru přišla v těsném souboji s Romanem Krestou

Posádka Jan Černý Pavel Kohout s Fiestou R2 odstartovala do Portugalské rallye

26.3.2011 - Mladíci, bojující ve WRC Academy spolu s dalšími jezdci na identických vozech, se ve čtvrtek předvedli tisícům diváků, kteří lemovali rychlostní zkoušku v portugalském hlavním městě Lisabonu. To pravé závodění ale začalo až v pátek, kdy nejen na posádky WRC Academy čekalo šest rychlostních zkoušek.

Dva Mistři, Pavel Valoušek a Tomáš Mičánek, se potkali na jezeře za polárním kruhem

22.3.2011 - Pro účastníky byla připravena plocha se čtyřmi stanovišti a deseti drahami v celkové délce několika kilometrů a dvě desítky vozů Porsche na pneumatikách s hřeby, takže o adrenalinovou zábavu bylo více než postaráno. Pod vedením zkušených instruktorů si každý mohl sáhnout na limity svých schopností a zdokonalit se v nestandardních situacích.

Zemřel Pavel Ort, průkopník a první český motorkář na Dakaru.

14.3.2011 - Ve věku 66 let odešel průkopník české účasti na Dakaru na dvou kolech, předchůdce dnešních Davidů Pabišků, Honzů Veselých a spol., Pavel Ort.

Piloti ostrých Fábií S 2000 Jan Kopecký a Pavel Valoušek uspěli v boji Zlatý volant

Piloti ostrých Fábií S 2000 Jan Kopecký a Pavel Valoušek uspěli v boji  Zlatý volant16.2.2011 - Pro české automobilové závodníky je Zlatý volant to, co pro tuzemské zpěváky Zlatý slavík nebo herce Český lev. Porota složená z předních českých motoristických novinářů a odborníků se letos sešla již po pětatřicáté. Do finálové skupiny, ze které se v kategoriích okruhy, rally, závody do vrchů, autokros + rallykros a motokáry vybírá celkový vítěz, se pravidelně dostávají pouze ti závodníci, kteří jednoznačně triumfovali buď v domácích šampionátech, nebo se dokázali výrazně prosadit na mezinárodní scéně.

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza převzali trofej pro nejlepší posádku českého rallyesportu

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza převzali trofej pro nejlepší posádku českého rallyesportu11.12.2010 - Posádka Škoda Delimax týmu startující s tovární podporou automobilky Škoda, se dočkala oficiální korunovace za absolutní vítězství v českém mezinárodním mistrovství pro rok 2010. Tohoto významného prvenství dosáhla za volantem soutěžního speciálu Škoda Fabia Super 2000.

Pavel Valoušek skvělou sezónu oslavil sladkou tečkou

Pavel Valoušek skvělou sezónu oslavil sladkou tečkou16.11.2010 - V Sosnové se i letos sešla kvalitní konkurence a jsem rád, že Fabie S2000 dokázala porazit i vozy WRC," prohlásil po vítězném závodě Pavel Valoušek.

Miroslav Janota a Pavel Stráský jedou 58. ročník španělské Rally Costa Brava

Miroslav Janota a Pavel Stráský jedou 58. ročník španělské Rally Costa Brava4.11.2010 - Nejstarší automobilová soutěž v zemi je letos vypsána pouze pro historické automobily. Na startu se objeví 117 posádek ze šestnácti států! Tohoto motoristického svátku se zúčastní rovněž dvojice Hájek historic rally teamu

Miroslav Janota a Pavel Stráský na skvělém třetím místě absolutního pořadí v Maďarsku

Miroslav Janota a Pavel Stráský na skvělém třetím místě absolutního pořadí v Maďarsku21.10.2010 - S náručí plnou pohárů se vracela z maďarské Allianz Mecsek Historic Rallye posádka Hájek historic rally teamu Miroslav Janota a Pavel Stráský, když dovezla dvoulitrový Opel Kadett C GTE 16V do cíle na skvělém třetím místě absolutního pořadí a prvním v Kategorii 2 i třídě C3!

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu