Vyhledávání

Výsledky hledání pavel

Nový mistr republiky Pavel Valoušek se představí také na Setkání mistrů v Sosnové !!

Nový mistr republiky Pavel Valoušek se představí také na Setkání mistrů v Sosnové  !!20.10.2010 - Na Setkání mistrů na autodromu v Sosnové se představí se svým mistrovským vozem Škoda Fabia S2000 letošní šampioni ČR v rally Pavel Valoušek se Zdeňkem Hrůzou. Startovní listina každoročního tradičního Setkání mistrů, které startuje v sobotu 30. října v Racing Aréně Autodromu Česká Lípa, tak dostala další hvězdná jména

Fotbalista Pavel Horváth si vybral Audi Q5

Fotbalista Pavel Horváth si vybral Audi Q511.10.2010 - Volba kapitána fotbalového klubu Horvátha padla na nejúspěšnější SVU: Audi Q5

Pavel Valoušek s továrním Fábií se poprvé v kariéře stal mistrem ČR v automobilových soutěžích.

Pavel Valoušek s továrním Fábií se poprvé v kariéře stal mistrem ČR v automobilových soutěžích.27.9.2010 - Valoušek bojoval v Příbrami o titul s Václavem Pechem, který nakonec obsadil třetí místo s odstupem 40 sekund. Závodník z Otrokovic tak zakončil sezonu s bilancí tří výher a dvou druhých míst. Druhého Pecha nakonec podle neoficiálních výsledků porazil o 32 bodů.

Pavel Valoušek se Zdeňkem Hrůzou budou v okolí Příbrami bojovat o svůj premiérový titul

Pavel Valoušek se Zdeňkem Hrůzou budou v okolí Příbrami bojovat o svůj premiérový titul24.9.2010 - Tradičně jí v tom bude pomáhat špičkově připravený tovární speciál Škoda Fabia S2000.

Miroslav Janota a Pavel Stráský s dvoulitrovým Opelem Kadett C GTE na Rally Alpi Orientali Historic

Miroslav Janota a Pavel Stráský s dvoulitrovým Opelem Kadett C GTE na Rally Alpi Orientali Historic9.9.2010 - Již popatnácté hostilo okolí italského alpského města Udine elitní společnost pilotů historických klenotů na čtyřech kolech, které psaly historii rallyesportu v letech minulých. Rally Alpi Orientali Historic přilákala kromě takřka kompletní špičky evropského šampionátu také nespočet domácích jezdců.

Lumír Firla a Pavel Dresler v Pačejově na vodě skvěle a celkově poskočili nahoru

11.8.2010 - V nadupaném startovním poli, tvořeném 105 soutěžními dvojicemi, potvrdili výtečnou formu z předešlých soutěží šampionátu Lumír Firla a Pavel Dresler, kteří na svém oblíbeném kluzkém povrchu získali šesté místo absolutně a díky třetí pozici ve skupině N zvýšili své naděje na mistrovské vavříny.

Letošní domácí derniéra posádky Miroslav Janota a Pavel Stráský bude v Pačejově

Letošní domácí derniéra posádky Miroslav Janota a Pavel Stráský bude v Pačejově5.8.2010 - Devět rychlostních zkoušek na třech úsecích se zároveň jeví jako ideální příležitost k použití několika nových prvků v rozpisu úspěšné dvojice Hájek historic rally teamu. „Poprvé si vyzkoušíme několik nových poznámek, díky nimž bychom měli být v budoucnu zase o něco rychlejší,“ řekl navigátor Pavel Stráský, jenž se vrátil do kokpitu závodního speciálu po měsíční zdravotní pauze.

Český vítěz Mladý evropský řidič kamionu 2010 je znám: Pavel Neterda

29.6.2010 - K účasti se letos přihlásilo 420 řidičů z povolání ve věku do 35 let, z nichž potom 181 mužů a žen absolvovalo úvodní test. Padesát nejúspěšnějších postoupilo do dvou základních regionálních kol pořádaných v Plzni a Ostravě, aby pět a pět z nich dobylo postupové pozice pro účast v národním finále. To se odehrálo v areálu servisu pražského dealera Scania v Modleticích v sobotu 26. června.

Výborný výsledek z Krkonoš pro posádku Lumír Firla Pavel Dresler

Výborný výsledek z Krkonoš pro posádku Lumír Firla Pavel Dresler24.6.2010 - Na náročné soutěži, jež soutěžící zavedla na rozmanité tratě v okolí Trutnova, Lumír s Pavlem prolomili smůlu z předešlých dvou podniků a připsali si další cenné body do tabulky mistrovství.

Pavel Valoušek stříbrný v Hustopečích a nadále zůstává v čele průběžného pořadí

Pavel Valoušek stříbrný v Hustopečích a nadále zůstává v čele průběžného pořadí17.6.2010 - Extrémní vedro a prach, úzké polní cestičky, ale hlavně premiérová jízda Pavla Valouška se Škodou Fabia S2000 na částečně šotolinových úsecích. To všechno okořenilo druhé místo Pavla Valouška a Zdeňka Hrůzy na Agrotec Mogul Rally Hustopeče

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu