Vyhledávání

Výsledky hledání pneu

AZ pneu Rallye Jeseníky 2007, foto Sportfoto

fotogalerie

AZ pneu Rally Jeseníky 2007, foto Jara Šašinka

fotogalerie

Test nových pneumatik a T.Marek

fotogalerie

Rizika výměny pneumatik svépomocí aneb proč neměnit pneumatiky ručně

Rizika výměny pneumatik svépomocí aneb proč neměnit pneumatiky ručně19.4.2018 - Snažíte se každé jaro a podzim ušetřit a pouštíte se výměny pneumatik sami? Potom zvažte nevýhody a zejména rizika, která ruční výměna pneumatik skýtá…

TECHAGRO 2018 – Michelin představí inovativní zemědělské pneumatiky

TECHAGRO 2018 – Michelin představí inovativní zemědělské pneumatiky6.4.2018 - Během veletrhu TECHAGRO, který se bude konat od 8. dubna v Brně, představí firma Michelin inovativní zemědělské pneumatiky. Návštěvníci jejího stánku číslo 018 v pavilonu C budou mít možnost hovořit s odborníky a seznámit se s pneumatikami MICHELIN X TWEEL, MICHELIN AxioBib, MICHELIN EvoBib a MICHELIN RoadBib.

Na Dakaru přišly první duny, Pascal bojoval s pneumatikou

Na Dakaru přišly první duny, Pascal bojoval s pneumatikou12.1.2016 - Letos poprvé si účastníci Rallye Dakar užili písečné duny. Právě těmi odstartovala po jednodenní pauze druhá polovina nejtěžší rallye světa. S pondělní 8. etapou začal závěrečný týden věhlasné soutěže. Tentokrát se potíže nevyhnuly ani Pascalu de Baarovi. Pilot severočeského speciálu Renault Trucks musel měnit pneumatiku. Cílem nakonec projel šestnáctý.

Levné pneumatiky a vysoká kvalita? Jde to!

13.12.2015 - Pneumatiky mají naprosto zásadní vliv na ovladatelnost a bezpečnost vašeho vozu. Kvalitní obutí zaručuje ideální brzdnou dráhu, odvod vody při dešti, chování v zatáčkách a má vliv i na spotřebu. Levné pneumatiky nemusí být nekvalitní – pokud víte, kde nakupovat, například u spolehlivého dodavatele extralevnepneu.cz, který vám při koupi poskytne řadu výhod!

Podle čeho vybírat pneumatiky?

4.4.2014 - Snad většina z nás se potřebuje někam dopravovat. Ať už do práce nebo pro zavezení našich dětí do školy, volíme většinou cestu autem. Tento prostředek pro nás bývá někdy nevyhnutelným nebo sice můžeme jet městkou hromadnou dopravou, ale není to pro nás zrovna ideální. K autu neodmyslitelně samozřejmě patří pneumatiky. Není však tak jednoduché vybrat si z nepřeberného množství výrobců a typů výrobků. Dále vybíráme dle vlastností, které nám specifičtěji určují, zda je používat v létě či v zimě. Rozhodující pro nás je také cena, kterou vybíráme dle našich finančních možností a také podle toho k jak moc drahému automobilu pneumatiky mají být zakoupeny.

Už máte letní pneumatiky na rok 2014?

20.3.2014 - Většina z nás se v dnešní době bez osobního automobilu prostě neobejde. Potřebujeme jej k dojíždění do práce, na nakupování, k podnikání a tak dále. Pro bezpečnou jízdu je potřeba udělat mnoho různých věcí, které jsou absolutní nutností. Jedna z nejzákladnějších opatření z hlediska péče o automobil, které pravidelně obstaráváme, jsou pneumatiky. Každý typ pneumatik je vhodný na jiné roční období.

Dunlop představuje pneumatiku StreetResponse2

Dunlop představuje pneumatiku StreetResponse225.2.2014 - Dunlop, přední světový výrobce výkonných a vysoce výkonných pneumatik, uvádí na evropský trh novou pneumatiku StreetResponse2. Nová pneumatika poskytuje kvalitní parametry typické pro značku Dunlop, které byly zabaleny do podoby pneumatiky určené pro malé automobily.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu