Vyhledávání

Výsledky hledání pneu

AZ pneu racing team s plackou na Laudonu stříbrný v absolutním pořadí, ale bez věnce

15.9.2008 - Tréninkové jízdy absolvoval Petr Vítek bez větších potíží a po první opatrnější jízdě, kdy zajel čas 1:48,730, se dokázal v druhé jízdě polepšit na čas 1:45,690. Přesto zaostával za Milošem Benešem o „velký rozdíl“ v podobě 2,23 sekundy. Bylo jasné, že dva závodní speciály skupiny C, tzn. jezdci Miloš Beneš a Petr Vítek budou ti absolutně nejrychlejší v tomto víkendovém klání a že vlastně půjde o souboj těchto tvou „placek“ o absolutního vítěze závodu.

Pneumatiky Continental HSL1 a HSR1 pro větší komfort autobusů

8.9.2008 - Při použití na dlouhých trasách v regionální a dálkové dopravě - správný výběr pneumatik má vliv na ekonomičnost vozového parku, bezpečnost vozidla a rozhodující dopad na cestovní komfort cestujících, který je v autobusové dopravě tak důležitý. Špičkové hodnoty zde nabízejí pneumatiky Continental HSL1 a HSR1.

Testování Buggyry kvůli zpožděným pneumatikám s menším časovým posunem

Testování Buggyry kvůli  zpožděným pneumatikám s menším časovým posunem28.8.2008 - Vzhledem k mírnému zpoždění dodávky pneumatik se poslední testování týmu Buggyra International Racing System před domácím závodem v Mostě přesunulo na dnešní dopoledne. Ani tato drobná zádrhel však neubrala Davidu Vršeckému nic z jeho předstartovního optimismu.

Špičková konstrukce nové nákladní pneu Continental určuje nové standardy

28.8.2008 - Jako první z nové generace pneumatik Continental pro nákladní automobily nastupuje na trh v letošním roce pneumatika HTR2. Je určena pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti. Díky moderní konstrukci kostry došlo k optimalizaci hmotnosti pneumatiky. Toto řešení umožňuje maximální využití užitečné hmotnosti vozidla ve prospěch převáženého nákladu.

Nový rozměr pneumatiky pro kamióny pro větší úspory na dálkových trasách

25.8.2008 - Na veletrhu IAA Commercial Vehicles v září letošního roku představí divize nákladních pneumatik koncernu Continental novou návěsovou pneumatiku pro použití v dálkovém provozu. Pneumatika Continental HTL1 Eco-Plus v rozměru 385/55 R 19.5 umožní vozidlům segmentu Megaliner snižovat svou spotřebu paliva. Ne vždy je třeba na dlouhé vzdálenosti přepravovat ty nejtěžší náklady.

Výrobce pneumatik Firestone zdokonaluje pneu pro terén i silnici

21.8.2008 - Uvedení ON/OFF silničních pneumatik řady SAT3000 Plus a UT3000 Plus je prvním krokem k plánovanému rozšíření a zdokonalení sortimentu pneumatik Firestone pro nákladní vozidla. Firestone je značka, která nabízí dobrý poměr ceny a kvality a doplňuje prémiové produkty Bridgestone nabídkou solidního výkonu a spolehlivosti za příznivou cenu.

Výrazně kratší brzdné dráhy jsou podle výrobce pneumatik možné !!

Výrazně kratší brzdné dráhy jsou podle výrobce pneumatik možné  !!17.8.2008 - Výsledky brzdných testů u více než 1500 řidičů potvrzují: se snižující se hloubkou dezénu se výrazně prodlužuje brzdná dráha. Při třech a méně milimetrech začínají být letní pneumatiky na mokrých vozovkách nebezpečné.

Prémiové pneumatiky Continental se podle porovnávacího testu vyplatí

15.8.2008 - Vzhledem ke stále rostoucím cenám pohonných hmot stál pan Leimkuhl na jaře tohoto roku před otázkou, která pneumatika se vyplatí – o kolik bude levnější spotřeba tažných souprav s pneumatikami s nízkým valivým odporem. „Pouhé reklamě výrobce nevěříme“, vysvětluje ....

JIž 15 let spojení Barumu s německým výrobcem pneumatik Continental

JIž 15 let spojení Barumu s německým výrobcem pneumatik Continental14.8.2008 - Počátky historie výroby pneumatik ve Zlínském kraji se datují od 30. let minulého století, kdy známý továrník a výrobce obuvi Tomáš Baťa vyrobil první pneumatiku. Výroba prudce stoupala a stejně tak se zvyšovala i kvalita produkovaných plášťů. V roce 1945 byla akciová společnost Baťa znárodněna a rok na to vznikl spojením počátečních písmen slov Baťa, Rubena a Mitas název Barum.

Pneumatiky Bridgestone na závodech MotoGP již tento víkend na okruhu v Brně

Pneumatiky Bridgestone na závodech MotoGP již tento víkend na okruhu v Brně14.8.2008 - Bridgestone vstupuje do poslední třetiny letošní sezóny se dvěma svými jezdci v čele klasifikace mistrovství světa. Valentino Rossi zvýšil vítězstvím na okruhu Laguna Seca počet získaných bodů na 212 a Casey Stoner pokračuje v boji o obhajobu svého loňského titulu ze druhé pozice.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu