Vyhledávání

Výsledky hledání pneu

Na domácí půdu se vrací Ferrari i Pirelli, dodavatel pneumatik pro formuli 1

9.9.2011 - Dějiště Velké ceny Itálie, jež je na programu o tomto víkendu, bude bez debat teritoriem tifosi. Tým Ferrari se bude ze všech sil snažit vyhovět jejich vysokým nárokům a pokusí se o vítězství. Na domácí půdu se ale vrací i Pirelli, dodavatel pneumatik pro formuli 1.

Goodyear představuje novou zimní pneumatiku UltraGrip 8

9.9.2011 - Inovativní technologie společnosti Goodyear zajišťuje, že nová pneumatika UltraGrip 8 odpovídá požadavkům řidičů na zimní pneumatiku, kterými jsou lepší přilnavost, kratší brzdná dráha a zároveň lepší jízdní vlastnosti i chování při brzdění.

Dunlop představuje novou pneumatiku SP WinterSport 4D

8.9.2011 - Tato pneumatika zahrnuje řadu nových inovativních technologií vytvořených tak, aby zvyšovaly bezpečnost a poskytovaly větší odezvu od vozovky, což řidiči dodává jistotu za jakéhokoli zimního počasí.

Zimní pneumatiky se už opět pomalu hlásí. UltraGrip, čtyřicet let úspěchů

8.9.2011 - Mimořádné množství sněhových srážek, ledu a rozbředlého sněhu přineslo nebezpečí v podobě nepředvídatelných a kluzkých vozovek, jejichž následkem byly rekordní dopravní zácpy. Není tedy překvapením, že se zavedení povinného užívání zimních pneumatik stává žhavým předmětem diskuze v těch evropských zemích, které k tomuto opatření ještě nepřistoupily.

Představení pneumatiky Dunlop SP Wintersport 4D je netrpělivě očekáváno

8.9.2011 - Společnost Dunlop si vybudovala skvělou pověst jako pravidelný vítěz testů pneumatik a lídr na trhu s vysoce výkonnými zimními pneumatikami.

Do Evropy připutovala největší pneumatika na světě pro povrchový důl ve Švédsku

Do Evropy připutovala největší pneumatika na světě pro povrchový důl ve Švédsku5.9.2011 - má nosnost více než 100 tun a je navržena pro provoz v nejnáročnějších podmínkách. Bridgestone ji vyrábí ve svém japonském závodu Kitakyushu, který se specializuje na výrobu OTR (Off The Road) pneumatik.

Průvodce bezpečným nákupem (levnějších) pneumatik na internetu

5.9.2011 - Přesto při nakupování v e-shopu hrozí nejedna komplikace. Poradíme vám, jaké otázky si klást, abyste se při on-line nákupu pneumatik nespálili.

Velká cena Indianapolis Abajovi nevyšla, závod nedokončil kvůli pneumatice

Velká cena Indianapolis Abajovi nevyšla, závod nedokončil kvůli pneumatice29.8.2011 - Kvůli technickým problémům s přilnavostí přední pneumatiky musel český motocyklový závodník Karel Abraham odstoupit z Velké ceny Indianapolis. Závod kvůli stejnému problému nedokončili ani další závodníci na motocyklech Ducati.

Nové Citroëny nyní se zimními pneumatikami ZDARMA

26.8.2011 - Tuto výhodu dostane každý zákazník, ať již pořizuje vůz za hotové nebo na leasing.

Ruční dofukování podhuštěných pneumatik by se mohlo stát minulostí díky nové inovaci

18.8.2011 - Na základě průmyslového výzkumu vlády USA je prokázáno, že podhuštěné pneumatiky zkrátí maximální dojezd o 2,5 až 3,3 %, nezávisle na tom zda řídíte osobní, nebo nákladní automobil. Při dnešních cenách to může představovat úsporu až jedné koruny na každém litru.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu