Vyhledávání

Výsledky hledání program

Barumka: Na zlínském náměstí nechybí bohatý doprovodný program. Zahraje i Jackye,

20.8.2009 - Doprovodný program barumky začíná již v 10 hodin a vyvrcholením celého čtvrtečního programu bude večerní koncert regionální kapely Jackye.

Oficiální program Barum Czech Rally Zlín o rozsahu celkem 164 stran od útetý v prodeji

Oficiální program Barum Czech Rally Zlín o rozsahu  celkem 164 stran od útetý  v prodeji17.8.2009 - Přečíst si v něm můžete například profily předních jezdců jako jsou Kris Meeke – Irská hvězda roku, Giandomenico Basso – Ve službách Fiatu nebo Roman Kresta – Ve Zlíně se pojede malé mistrovství světa. Loňský vítěz Freddy Loix z Belgie v rozhovoru prozradí, jak se mu líbí barumka a který povrch má při rally nejraději. Pozornosti čtenářů by určitě neměla ujít ani důkladná analýza ...

Nový Ford Transit Connect za akční ceny! Akční programy prodlouženy

5.8.2009 - Pro zákazníka znamená tento program úsporu až 95 000 Kč bez DPH!

Již si můžete objednávat visačky i program Barum Czech Rally Zlín za zvýhodněnou cenu

Již si můžete objednávat visačky i program Barum Czech Rally Zlín za zvýhodněnou cenu24.7.2009 - Zahájení předprodeje visaček volný vstup a programů soutěže

Program Horácké rallye za pětikačku nabídne i GPS souřadnice diváckých míst

Program Horácké rallye za pětikačku nabídne i GPS souřadnice diváckých míst16.7.2009 - Program je k dostání na benzinových stanicích v Třebíči a v blízkém okolí a na dalších prodejních místech jako jsou trafiky, prodejny s tiskem atd.

Ambiciózní studijně pracovní program PSA pro tisíce mladých na nadcházející dva roky

3.7.2009 - v horizontu léta 2010 přijme PSA Peugeot Citroën ve Francii celkem 2 000 pracovníků na pracovně-studijní poměr, 2 100 pracovníků na smlouvu zaměřenou na získání pracovních dovedností, 3 000 stážistů a 200 zahraničních dobrovolných studentů-pracovníků společnosti, tedy celkem 7 300 mladých lidí

Doprovodný program DTM : Český tým Lamborghini Racing Eastern Europe čeká Norisring

Doprovodný program DTM : Český tým Lamborghini Racing Eastern Europe čeká Norisring27.6.2009 - Na okruhu Norisring se v rámci doprovodného programu DTM znovu představí také tým Lamborghini Racing Eastern Europe. Za volantem jednoho z vozů se budou střídat Petr Charouz (CZE) a Michael Scheublein (GER), s druhým Gallardem v barvách české stáje nastoupí do tří víkendových závodů zkušený Jarek Janiš (CZE).

Vystoupením Zuzany Smatanovej, zlaté slavice, vyvrcholí hudební program Truck arény

12.6.2009 - Zlatá Slávica rozospieva celú arénu najväčšieho stredoeurópskeho zrazu truckov. Speváčka, ktorá to pozná „Tam, kde sa neumiera", dobre vie, čo chce, keď zavelí „Nekráčaj predo mnou" a najnovšie vypustila „Včely".

Hlavní součástí doprovodného programu Rallye Krkonoše 2009 bude Setkání legend

6.6.2009 - Jedná se o dlouhodobý projekt, v němž chce ředitelství Rally Krkonoše postupně zvát a představovat bývalé jezdce továrního týmu Škoda. Letos by na setkání a autogramiádě, která proběhne v pátek v podvečer před soutěží, neměli chybět Oldřich Horsák, Svatopluk Kvaizar, Jiří Kotek, Jiří Šedivý, Jiří Janeček, Josef Srnský a Jiří Syrovátko.

Autosalon BRNO 2009: doprovodný program bude bohatý

19.5.2009 - Začíná se již v úvodu června

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu