Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Honza Černý s Pavlem Kohoutem jedou 22. Horáckou Rallye s Renaultem Clio R3

10.9.2011 - Do Třebíče jedeme bojovat o co nejlepší umístění mezi dvoukolkami. Chceme se také svézt v pěkném autě a celkově si závody trochu užít. Musíme se konečně přenést přes problémy a trochu i smůlu, která nás v posledních soutěžích provázela,“ říká před startem 22. Horácké rally Honza Černý.

Účastníci českého poháru s vozy Renault Clio R3 se ve Zlíně porovnají s evropskou konkurencí

27.8.2011 - Dvoulitrová Clia s pohonem předních kol budu pořádně tvrdit muziku v kategorii dvoukolek a my věříme, že účastníci českého poháru ROPRO budou patřit mezi ty nejrychlejší. Nebudou to mít ale vůbec jednoduché, protože silných dvoukolek pojede na Barum Rally mnoho a budou je řídit zkušení a velmi rychlí jezdci se zkušenostmi z evropských soutěží rally.

Renault Trucks – Czech Truck Prix 2011 právě odstartoval

Renault Trucks – Czech Truck Prix 2011 právě odstartoval27.8.2011 - Konečně je to tady! Po dlouhé roční odmlce zavítal seriál Mistrovství Evropy Tahačů na mostecký autodrom. Závodní víkend s názvem Renault Trucks – Czech Truck Prix, je pro mnohé motoristické fanoušky vyvrcholením celé závodní sezóny. Velké burácející stroje, které svou ohromnou silou přitahují více a více fanoušků, tvrdé souboje kolo na kolo při kterých si jezdci opravdu nic nedarují, tak to jsou závody „Trucků“.

Test Renaultu Fluence - nejlevnějšího velkého sedanu

Test Renaultu Fluence - nejlevnějšího velkého sedanu25.8.2011 - Test velkého rodinného sedanu za cenu malého vozu. Testovaný vůz je s nejsilnějším dodávaným 2 litrovým motorem v nejvyšší výbavě Privilege. Už v základní verzi s motorem 1,6 za cenu 290.000 má 6 airbagů, ESP, klimatizaci, el. okna, palubní počítač a tempomat.

Gonda chce být ve World Series by Renault v Silverstone rychlejší než loni

Gonda chce být ve World Series by Renault v Silverstone rychlejší než loni19.8.2011 - Šestitýdenní pauzu mezi dvěma podniky WSR si Richard zpestřil přípravou na full motion simulátoru. Mohl si na něm téměř reálně natrénovat trať v Silverstone ve svém monopostu Formule Renault

Světová série Renault se přesune na britský okruh Silverstone

Světová série Renault se přesune na britský okruh Silverstone18.8.2011 - Mezi posledním závodem na maďarském Hungaroringu a nadcházejícím podnikem na britském Silverstone bylo šest týdnů volna, které jezdci využili k relaxaci a fyzické přípravě na zbývající tři podniky Světové série Renault. Klidu si však neužili členové týmu Gravity-Charouz Racing.

V pořadí sedmý a osmý závod Renault Clio Cupu Bohemia se jel na Oscherschlebenu

V pořadí sedmý a osmý závod Renault Clio Cupu Bohemia se jel na Oscherschlebenu19.7.2011 - Domácí jezdec týmu Schlaug Motorsport - Alf Ahrens beze zbytku využil v sobotu vybojované pole position a v třicetiminutovém závodě zvítězil způsobem start-cíl. Po celých 17 kol mu přitom na nárazníku vysel další německý jezdec Marc-Uwe von Niesewand z týmu Schlaeppi Race - Tec. Rozdíl mezi těmito dvěma jezdci v cíli představoval přesně osm desetin vteřiny.

Renaulty českého týmu MKR umí zválcovat svět

Renaulty českého týmu MKR  umí zválcovat svět27.6.2011 - Ve všech čtyřech francouzských závodech se na podiu střídal Mario Kress a Karel Neffe jako zástupci našich týmů MKR Technology a juniorského projektu MKR Team 14 Juniors. „Samozřejmě je naším cílem ukázat světu, jak jsme postavili naše renaulty. Rozhodně s nimi chceme porážet zbytek světa a mám radost, že se nám to daří. Patříme k nejlepším, ale naší hlavní touhou je být absolutně nejlepší

Dějištěm pátého podniku Světové série Renault je okruh Nürburgring

Dějištěm pátého podniku Světové série Renault je okruh Nürburgring16.6.2011 - Brendon Hartley dokázal pro Gravity-Charouz Racing vybojovat v Monaku první stupně vítězů, když skončil na třetím místě. Vzestupnou výkonnost stáje potvrdil také Jan Charouz, který do nehody se soupeřem bojoval v první desítce.

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.12.5.2011 - Dalším význačným prvkem jsou čtyři uměle vytvořené horizonty, které umějí být velice zrádné. Obzvláště ten druhý v pořadí, za kterým jezdci brzdí z plné rychlosti do pravotočivého vracáku.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu