Vyhledávání

Výsledky hledání renault

William Racing Team s Renaultem Clio pojede slovenský seriál závodů automobilů na okruzích

William Racing Team s Renaultem Clio pojede slovenský seriál závodů automobilů na okruzích9.2.2011 - William, si šéfom nového, vlastného tímu, ale zároveň aj jedným z dvojice jazdcov. Je síce pravda, že v tomto zimnom období sa v rámci automobilového športu na Slovensku prakticky nič nedeje, ale určite sa na nedostatok roboty nesťažuješ.

Jan Charouz § Lotus Renault GP: Pozice rezervního jezdce je pro mě velmi přínosná !

Jan Charouz § Lotus Renault GP: Pozice rezervního jezdce je pro mě velmi přínosná !2.2.2011 - „Je skvělé, že mohu být součástí týmu Lotus Renault GP i v nadcházející sezóně. Mohu tak navázat na loňské zkušenosti a využít jich. Pro letošní rok se toho hodně změnilo a myslím, že vstup Lotusu do tohoto týmu je velmi vzrušující. Lotus je kultovní značka ve formuli 1. O jízdě v Lotusu snad musí snít každý malý kluk. Jsem tedy opravdu šťastný, že mohu být součástí této stáje.“

Oficiálně: Jan Charouz rezervním a testovacím jezdcem týmu Lotus Renault GP !!

Oficiálně: Jan Charouz rezervním a testovacím jezdcem týmu Lotus Renault GP !!1.2.2011 - Jan Charouz se zúčastnil oficiálního představení týmu Lotus Renault GP, které se uskutečnilo v pondělí 31. ledna 2011 ve Valencii. Britská stáj účastnící se šampionátu vozů formule 1 představila na jihu Španělska svůj juniorský program Lotus Renault GP Academy, jehož součástí je také český jezdec Jan Charouz.

Český tým vstupuje do Formule Renault 3.5 společně s francouzským

Český tým vstupuje do Formule Renault 3.5 společně s francouzským13.1.2011 - Startovní pole Světové série Formule Renault 3.5 obohatí v sezoně 2011 ambiciózní tým opírající se o spolupráci třech silných subjektů působících na scéně světového motoristického sportu. Společnosti Gravity Sport Management a Charouz Racing System budou pokračovat ve spolupráci započaté už v loňském roce a nově se budou spoléhat také na spolupráci s renomovanou francouzskou stájí DAMS.

F Renault 3.5: Česká stáj ISR nastoupí s prvotřídním jezdeckým složením a s piloty F1 !!

F Renault 3.5: Česká stáj ISR nastoupí s prvotřídním jezdeckým složením a s piloty F1 !!13.1.2011 - Do nové sezony ve formuli Renault 3.5 nastoupí český závodní tým Igor Salaquarda Racing (ISR) se skutečně prvotřídním jezdeckým složením. V minulých dnech totiž uzavřel smlouvy s australským pilotem Danielem Ricciardem a jeho britským kolegou Deanem Stonemanem.

Octavia cup 2011 se pojede společně s novým Renault Clio cupem !!

Octavia cup 2011 se pojede společně s novým Renault Clio cupem !!7.12.2010 - Vycházíme z toho, že auta si jsou podobná tím, že obě mají dvoulitrový motor a sekvenční převodovku. Více pak ukáže dubnové testování v Mostě, kdy zjistíme, jak na tom oba vozy jsou a doladíme je tak, aby byly co nejvíce srovnatelné. Připravíme ale technické předpisy tak, abychom seriál otevřeli dalším možným zájemcům

Test nejrychlejšího Renaultu

Test nejrychlejšího Renaultu14.10.2010 - Test nejrychlejšího Renaultu - Megane RS nejsportovnější model značky se 250 koňmi, které pohání pouze přední kola.

Šestým vítězstvím ve Světové serii Renaultu završil Esteban Guerrieri sezonu !!!

11.10.2010 - zvítězil způsobem start-cíl, když si od počátku začal budovat úctyhodný náskok a nakonec ho při průjezdu pod šachovnicí dělilo od druhého Francouze Vergneho propastných 24 sekund. Zatímco soupeři se utápěli ve smycích a výletech do kačírku, on jel jako po kolejích. Znovu tím dokázal, že pokud by měl být někdo označen za morálního vítěze serie, byl by to právě on.

Test coupe-cabrioletu Renault Megane 1,5 DCI

Test coupe-cabrioletu Renault Megane 1,5 DCI6.10.2010 - Test coupe-cabrioletu Renault Megane s turbodieselem 1,5 DCI s 6-ti stupňovou převodovkou. S tímto vozem máte 2 auta na jednom - elegantní kupé s velkým kufrem a během 22 s z něj můžete mít krásný kabriolet.

Richard Gonda na World series by Renault na okruhu Silverstone

26.9.2010 - Banskobystričan Richard Gonda sa počas uplynulého víkendu zúčastnil prestížneho podujatia pod názvom World series by Renault na okruhu v Anglickom Silverstone.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu