Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Technické pasti ve Světové serie Renaultu

6.8.2010 - Tentokrát se chceme věnovat dvěma technickým aspektům, které sehrávají v letošní sezoně Světové serie Renaultu významnou úlohu.

Miro Horňák o víkendu v Moste opět v Renaultu Clio RS s Milanem Valáškem

4.8.2010 - Skaličan Miro Horňák sa opäť po takmer trojmesačnej odmlke predstaví v rámci vytrvalostných pretekov automobilov na okruhu v Moste. V Renaulte Clio RS sa bude opäť striedať po dlhšej dobe s Milanom Valáškom v tíme IP Racing Shop.

Přerovák Tomáš Pivoda v Brně testoval Formuli Renault 2,0

7.7.2010 - Při návratu z Hungaroringu se část týmu zastavila v Brně na Masarykově automotodromu, kde byl na pondělní den naplánován test pro Tomáše Pivodu. Osmnáctiletý přerovák, Tomáš Pivoda .....

V prvním závodě Formule Renault 3.5 na Hungaroringu zopakoval Charouz sedmou příčku

4.7.2010 - Jan Charouz vybojoval v sobotním závodě Světové série Formule Renault 3.5 na maďarském Hungaroringu sedmé místo a zopakoval tak své letošní nejlepší umístění. Druhý jezdec týmu P1 Motorsport Walter Grubmüller jun. dojel do cíle na dvanácté pozici

Na start Světové série Renaultu 3,5 nebyli Filip Salaquarda a Esteban Guerrieri připuštěni.

3.7.2010 - Důvod? Údajně praskliny v monokoku obou vozů. S vedením závodu je těžké diskutovat. „Něco takového se nedá opravit přes noc. Jediným řešením je koupit nový monokok a všechno přestavět. A to se v rámci závodního víkendu nedá stihnout,“

Program šestého podniku Světové série Formule Renault 3.5 začal v pátek tréninky

2.7.2010 - Jezdcům týmu P1 Motorsport se více dařilo dopoledne, kdy si Walter Grubmüller jun. připsal nejrychlejší čas a Jan Charouz byl jedenáctý.

Po úspěšném startu v Le Mans se Jan Charouz vrací do Světové série Renault

Po úspěšném startu v Le Mans se Jan Charouz vrací do Světové série Renault17.6.2010 - Po úspěšném vystoupení ve slavné čtyřiadvacetihodinovce v Le Mans čeká Jana Charouze o tomto víkendu další podnik Světové série Renault, resp. Formule Renault 3.5. Oficiální rezervní jezdec týmu Renault F1 bude chtít ve francouzském Magny-Cours vylepšit své letošní výsledkové maximum

Světová serie Renault pokračuje po Brně o víkendu ve Francii

Světová serie  Renault pokračuje po Brně o víkendu ve Francii16.6.2010 - Po skvělém představení na brněnském Masarykově okruhu míří Filip Salaquarda se svým týmem ISR Racing do střední Francie. Na okruhu Magny-Cours se o víkendu 19. a 20. června uskuteční další pokračování Světové serie Renaultu.

Skvělá česká sobota na Masarykově okruhu ve Světové serii Renaultu

7.6.2010 - Maximálně spokojeny opouštěly desetisíce diváků v sobotním podvečeru Masarykův okruh v Brně. Úvodní den víkendu Světové serie Renaultu 3.5 se totiž skutečně vydařil. A nádavkem nevyšly naprázdno ani české barvy.

Formule 1 a World Series by Renault v Brně přitáhly 60 000 diváků

Formule 1 a World Series by Renault v Brně přitáhly 60 000 diváků7.6.2010 - Na Masarykově okruhu v Brně se v rámci závodů World Series by Renault představil i monopost Formule 1 týmu Renault. V exhibiční jízdě ho šedesáti tisícům diváků představil český testovací jezdec týmu Renault F1 Jan Charouz a další testovač Renaultu Jérome d´Ambrosio. Oba jezdci atakovali nejrychlejší čas Masarykova okruhu a po cílové rovince se proháněli téměř třistakilometrovou rychlostí.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu