Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Monako: První tři body si na svoje konto připsal ve Světové serii Renaultu 3.5 Filip Salaquarda

17.5.2010 - V monackém Monte Carlu, kde seriál hostoval v rámci velké ceny F1, obsadil v jediném zde konaném závodě výborné osmé místo.

Formule Renault : Slovák Richard Gonda na Hockenheimringu

Formule Renault : Slovák Richard Gonda na Hockenheimringu14.5.2010 - O tom, že Banskobystričan Richard Gonda v tohtoročnej sezóne prestúpil do Formule Renault sme vás už informovali. Dnes sa spolu pozrieme na jeho prvé preteky, ktoré sa konali na Hockenheimringu.

Jana Charouze čeká neprestižnější podnik letošní sezony Světové série Renault

13.5.2010 - Pátý závod sezony Formule Renault 3.5 se totiž pojede v rámci doprovodného programu Velké ceny Monaka formule 1. Český jezdec britského týmu P1 Motorsport si tak poprvé ve své kariéře vyzkouší legendární městskou trať v ulicích Monte Carla.

Skvělý úspěch ISR Igora Salaquardy v neděli ve Světové serie Renaultu 3.5 ve Spa !! Zlato

Skvělý úspěch ISR Igora Salaquardy v neděli ve Světové serie Renaultu 3.5 ve Spa !! Zlato3.5.2010 - Skvělého úspěchu dosáhla česká stáj ISR Racing Igora Salaquardy v nedělním závodě formulové Světové serie Renaultu 3.5 v belgickém Spa-Francorchamps. Ačkoliv je v celém seriálu nováčkem, už při svém čtvrtém startu dosáhla na vítězství! Zasloužil se o něj její argentinský pilot Esteban Guerrieri.

Jan Charouz ve Spa bodoval v obou závodech Světové série Renault !

Jan Charouz ve Spa bodoval v obou závodech Světové série Renault !3.5.2010 - Po osmém místě v sobotním závodě Světové série Formule Renault 3.5 se Jan Charouz dokázal prosadit do elitní desítky celkového pořadí i ve zmoklém nedělním závodě. Na belgickém okruhu Spa-Francorchamps vybojoval další dva body za deváté místo. Walter Grubmüller jun. s druhým monopostem týmu P1 Motorsport skončil v neděli osmnáct

Druhou zastávkou Světové serie Renaultu 3.5 bude legendární belgický okruh Spa Francorchamps

28.4.2010 - Poslední klasická horská trať v Evropě přivítá i český tým ISR Racing s jeho oběma jezdci, Filipem Salaquardou a Argentincem Estebanem Guerrierim.

Jarní Brno: Richard Gonda přesedlal do Formule Renault

Jarní Brno: Richard Gonda přesedlal do Formule Renault27.4.2010 - V minuloročnej sezóne presedlal Rišo z minikáry rovno do auta v rámci Majstrovstiev Slovenskej republiky pretekov automobilov do vrchu a hneď pri svojej debutovej sezóne dosiahol s vozidlom Škoda Fabia na titul prvého vicemajstra v triede A do 1400 cm3.

Jan Charouz podal v závodě Formule Renault 3.5 výborný výkon, ale o stříbro přišel

19.4.2010 - Po závodě nezbylo ve voze předepsané množství paliva a český jezdec byl diskvalifikován. Podle pravidel seriálu musí ve voze v době jeho předání do uzavřeného parkoviště po závodě zbýt minimálně tři litry paliva

Úvodní závod Formule Renault 3.5 v rámci Světové série Renault poznamenala průtrž mračen

17.4.2010 - Jan Charouz jel po startu z 19. místa bezchybně, posunul se až na bodovanou 9. příčku, ale přibližně v polovině jízdy jej sestřelil chybující soupeř. Walter Grubmüller jun. získal premiérový bod za 10. místo.

Jan Charouz v úvodních trénincích Světové série Renault slušně

17.4.2010 - Jan Charouz byl o necelou sekundu pomalejší než držitel nejrychlejšího kola Sten Pentus a byl klasifikován jako dvanáctý, Walter Grubmüller jun. byl jen o další čtyři setiny sekundy pomalejší než český pilot a skončil třináctý.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu