Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Cenný skalp v Eurocupu F Renault si v Mostě připsal na své konto Adam Kout.

31.8.2009 - Až zbytečně nenápadně se v Mostě představil jeden z nejlepších regionálních šampionátů F Renault. Přitom účast byla skutečně prvotřídní.

V Polsku v Poznani odstartoval nový seriál Carpatian Cup Formuly Renault.

31.7.2009 - Prvých pretekov trojdielneho seriálu sa zúčastnili štyri formuly tejto špecifikácie, ktoré štartovali v divízii D2 do 2 l. Víťazom sobotňajších pretekov sa stal Jakub Horák z tímu Palmi motorsport. V nedeľu to bol David Palmi z rovnakého tímu ako sobotňajší víťaz

Fantastického úspěchu dosáhl ve druhé jízdě Eurocupu F Renault 2.0 v Silverstone Adam Kout: stříbro !!

Fantastického úspěchu dosáhl ve druhé jízdě Eurocupu F Renault 2.0 v Silverstone Adam Kout: stříbro !!17.7.2009 - Jezdec týmu Křenek Motorsport tím postoupil na druhé místo, až do konce však byl vystaven neustále sílícímu tlaku domácího Adriana Quaife-Hobbse. Mohutně povzbuzovaný Brit se mu několikrát nebezpečně přiblížil, k útoku ho ale Kout nikdy nepustil. Ve finiši doplnil toto bojující duo Arthur Pic, český jezdec si už ovšem svoje pódiové umístění pohlídal.

Eurocup F Renault 2.0 i náš Adam Kout v chrámu britského motoristického sportu. Adam v první řadě!

Eurocup F Renault 2.0  i náš Adam Kout v chrámu britského motoristického sportu. Adam  v první řadě!17.7.2009 - O šok nejen pro sebevědomého Brita, ale i pro dosavadní lídry celkového pořadí Alberta Costu a Antonia Felixe da Costu, se postaral český reprezentant Adam Kout. V Superpole, do něhož postoupilo 24 nejrychlejších ze základní části kvalifikace, totiž nestačil jen na Francouze Jeana Erika Vergneho, který ho porazil o pouhých 21 tisícin sekundy

Redakční minitest kupé Grand Turismo , vozu Renault Laguna V6 Coupé

Redakční minitest kupé Grand Turismo , vozu Renault Laguna V6 Coupé30.6.2009 - Coupé bylo vyzbrojeno motorem V6 3,5 který má původ v čistokrevném sporťáku Nissanu 350Z o výkonu 175kW.

RALEX tým věnoval neděli testování Renaultu Clio R3 nedaleko Milovic

24.3.2009 - Důvodem testů bylo nastavení podvozku a tlumičů u Romanova Renaultu Clio R3(A7). Zároveň si celá posádka zvykala na nový systém Hans, nastavení přileb a sedadel. Jezdec i spolujezdec se snažili získat zkušenosti a návyky s řízením áčkového vozu.

Další novinka pro mistrovské soutěže: Renault Clio R3 Maxi pro Trojana s chotí

15.1.2009 - Jiří Trojan dosud jezdil převážně ve skupině N, ale také tady s vozem Ford Escort RS Cosworth. Přestup do nové třídy by mu měl pomoci k postupu v žebříčku pořadí mistrovství republiky, zejména v novém systému hodnocení.

Junior Team startuje v Piešťanech s vozy Renault Clio Cup RS s dvoulitrovým motorem

Junior Team startuje v Piešťanech s vozy Renault Clio Cup RS s dvoulitrovým motorem21.8.2008 - Žreb padol na dve vozidlá Renault Clio Cup RS s dvojlitrovým motorom, ktoré sa vopred javili ako spoľahlivé a veľmi dobre nastaviteľné na jednotlivé okruhy jazdiace sa v rámci slovenských majstrovstiev. Úpravy, prevádzku a servis zabezpečuje Automotoklub Skalica pod vedením Miroslava Horňáka, ktorého v pozícii šéfmechanika zastupuje Rasťo Javorka

BABYTRUCK 2008 pro RENAULT Magnum

9.6.2008 - Ve dvanáctém ročníku laické soutěže dětská porota vybírala z osmi nákladních vozů nominovaných vystavovateli veletrhu AUTOTEC. Vedle představitelů značky RENAULT převzali ocenění v podobě tradičních perníkových trucků také zástupci značek DAF a VOLVO, jejichž exponáty skončily na druhém a třetím místě.

Formule Renault o víkendu v Brně s celkem 27 vozy

Formule Renault o víkendu  v Brně s celkem  27 vozy23.5.2008 - Gruppo Peronni přiváží opět do Česka vytrvalostní závody cestovních a grand tourismo vozů, ale také formuli Renault a prototypy.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu