Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Židovický renault na úvod Dakaru pátý, Roudničan Kozlovský třináctý

Židovický renault na úvod Dakaru pátý, Roudničan Kozlovský třináctý5.1.2015 - Velmi slušně zahájily 37. ročník Rallye Dakar posádky s technickou podporou týmu MKR Technology. Severočeský renault holandského pilota Martina van den Brinka se na úvod blýskl pátou příčkou, když za ním zůstali všichni vítězové posledních tří let. Posádka s roudnickým mechanikem Danielem Kozlovským pak cílem projela jako třináctá.

Jílková Malchárka neporazila, a tak Austria Renault Cup vede Slovák

Jílková Malchárka neporazila, a tak Austria Renault Cup vede Slovák13.4.2013 - Austria Formel Cup i přes zvýšené poplatky od FIA pokračuje v další sezóně a vidět byla i naše mladá závodnice Jílková s formulí Renault 2.0ltr. Série ovšem nemá původní název, pojede se jako formulový pohár.

Austria F3 Cup a Renault Cup pokračují dále!

Austria F3 Cup a Renault Cup pokračují dále!26.1.2013 - Loňské neočekávané problémy se zvýšením poplatků pro jednotlivé série pod patronací FIA se rozhodl řešit Franz Woess podobně, jako tomu bylo již dříve s Interserií, a to nabídnout své závody soukromníkům, tedy jako pohár. Jednání sice ještě pokračují, ale snad se i letos Austria Cup na závodních drahách objeví.

Tým MKR navštívil továrnu Renault Trucks

Tým MKR navštívil továrnu Renault Trucks25.10.2012 - Severočeský tým MKR Technology konstruuje jedny z nejlepších tahačů evropského šampionátu a ty nyní představil i v samotné automobilce Renault Trucks. Po té, co ekipa uzavřela letošní závodní sezónu ziskem Poháru konstruktérů, byla pozvána přímo do francouzské továrny, v níž si tamější zaměstnanci prohlédli upravené závodní speciály ze Židovic a naopak mechanický tým mohl nakouknout pod pokličku výrobny v Bourg en Bresse.

Zlatý pohár pro tým Renault Trucks – MKR Technology

Zlatý pohár pro tým Renault Trucks – MKR Technology16.10.2012 - Poslední 11. podnik FIA Evropského poháru tahačů 2012 v Le Mans (13.-14.10.) zakončil letošní sezónu a přinesl týmu Renault Trucks – MKR Technology cenné vítězství v kvalifikaci týmů.

Tým Renault truck – mkr technology: stále blíže k poháru konstruktérů

Tým Renault truck – mkr technology: stále blíže k poháru konstruktérů9.10.2012 - Předposlední víkend FIA Evropského poháru tahačů 2012 v Jaramě navázal na úspěšný víkend v Zolderu a přiblížil tak tým Renault Trucks – MKR Technology k získání « poháru konstruktérů ». Více než 300 pozvaných klientů Renault Trucks mělo možnost sledovat napínavé souboje přímo na okruhu a zúčastnit se programu organizovaného společností Renault Trucks Španělsko - Portugalsko.

Renault Trucks na misi v Africe

Renault Trucks na misi v Africe7.10.2012 - S cílem podpořit Světový potravinový program v jeho úsilí nasadí společnost Renault Trucks v pěti zemích východní Afriky na dobu tří měsíců mobilní školící jednotku, jejímž úkolem bude vycvičit mechaniky SPP.

Renault Trucks sklízí vítězství v Zolderu

Renault Trucks sklízí vítězství v Zolderu3.10.2012 - Závodní tým Renault Trucks – MKR Technology má za sebou jeden z nejúspěšnějších víkendů této sezóny. V belgickém Zolderu získal minulý víkend 5 pódiových míst včetně dvou prvenství. Více jak 2200 pozvaných zákazníků Renault Trucks si tak vychutnali nejen tuto mimořádnou podívanou, ale i zajímavý doprovodný program.

Renault Koleos s motorem 2,0 dCi - první SUV od Renaultu

Renault Koleos s motorem 2,0 dCi - první SUV od Renaultu19.9.2012 - Test prvního SUV od Renaultu, model Koleos po drobném Faceliftu zejména přední části s výborným motorem 2,0 dci pohonem všech kol s manuálním šestikvaltem. Za týden jsem s tímto vozem najezdil téměř 800 km.

Renault Magnum - kamion stáje Renault Sport F1

Renault Magnum - kamion stáje Renault Sport F118.9.2012 - V průběhu sezóny 2012 má závodní stáj Renault Sport F1 znovu k dispozici flotilu šestatřiceti kamionů Renault Magnum o výkonu 520 k sloužících k zajišťování jejích vlastních logistických operací a pro obsluhu dalších třech stájí využívajících motory Renault - Red Bull Racing, držitele titulu světového šampiona, Lotus F1 Team a Caterham F1 Team.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu