Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Společnost Renault Trucks na kongresu hasičů v Amiens

Společnost Renault Trucks na kongresu hasičů v Amiens18.9.2012 - Společnost Renault Trucks představí svou řadu zásahových vozidel na 119. kongresu hasičů pořádaném ve dnech 27. – 29. září 2012 v Amiens. Výrobce využije této akce k prezentaci nového zásahového vozidla s celkovou hmotností 3,5 tuny.

Závodní víkend v Mostě přinesl mimořádné zážitky a další cenné body pro tým Renault Trucks – MKR Technology za přítomnosti olympijské vítězky

Závodní víkend v Mostě přinesl mimořádné zážitky a další cenné body pro tým Renault Trucks – MKR Technology za přítomnosti olympijské vítězky3.9.2012 - Minulý víkend 1. - 2. 9. se na autodromu v Mostě konal již 8. podnik FIA Evropského poháru tahačů 2012 - Renault Trucks - Czech Truck Prix, který byl jeden z nejvíce napínavých a divácky zajímavých závodních víkendů sezóny. O napínavé zážitky se postarali i piloti týmu Renault Trucks – MKR Technology, kteří ukázali svoji neuvěřitelnou bojovnost i schopnosti.

Nejmenší Renault - faceliftované Twingo

Nejmenší Renault - faceliftované Twingo20.8.2012 - Test malého Twinga po faceliftu s motorem 1,2. Za týden jsem s tímto úsporným vozem ujel 743 km.

Renault Trucks představí svou technologii Euro VI na veletrhu IAA 2012 konaném v Hannoveru

Renault Trucks představí svou technologii Euro VI na veletrhu IAA 2012 konaném v Hannoveru23.7.2012 - Společnost Renault Trucks představí svou technologii Euro VI na veletrhu IAA 2012 konaném v Hannoveru ve dnech 20. až 27. září 2012. Na stánku výrobce (číslo 21, hala 17) bude vše ve znamení snižování spotřeby paliva, k němuž se výrobce zavázal pod heslem All For Fuel Eco. Výrobce zde v předpremiéře představí technologii, kterou vyvinul s cílem splnit přísné nároky emisní normy Euro VI, která vstoupí v platnost v roce 2014.

Dvě vítězství pro Renault Trucks – MKR Technology na okruhu v Nurburgring

Dvě vítězství pro Renault Trucks – MKR Technology na okruhu v Nurburgring17.7.2012 - Hned dvěma vítězstvími se mohli pyšnit piloti Renault Trucks – MKR Technology minulý víkend na okruhu v Nürburgringu v rámci 6. podniku FIA Evropského poháru tahačů 2012. Téměř celý víkend se jel na vodě. I přes nepřízeň počasí se na okruh dostavilo více jak 200 000 diváků a fanoušků truck racing.

Stříbro a další cenné body pro tým Renault Trucks – MKR Technology v Nogaru

Stříbro a další cenné body pro tým Renault Trucks – MKR Technology v Nogaru26.6.2012 - Minulý víkend 23.-24.6. v Nogaru vystoupili piloti týmu Renault Trucks – MKR Technology celkem čtyřikrát na pódium a obdrželi tak další cenné body. V celkovém hodnocení je tým Renault Trucks – MKR Technology stále na vedoucí pozici.

Soutěž o nejlepšího řidiče Renault Trucks Driver Challenge 2012 má svého vítěze

Soutěž o nejlepšího řidiče Renault Trucks Driver Challenge 2012 má svého vítěze25.6.2012 - Finále soutěže Renault Trucks Driver Challenge 2012 pro řidiče z České republiky a Slovenska se konalo minulou sobotu 23.6. na letišti v Brně Tuřanech za účasti několika desítek finalistů, návštěvníků a příznivců značky Renault Trucks.

Závody v Jaramě: mise splněna pro tým Renault Trucks

Závody v Jaramě: mise splněna pro tým Renault Trucks11.6.2012 - "Jedeme do Jaramy získávat body!" oznámil tým Renault Trucks – MKR Technology před třetím podnikem šampionátu FIA Evropského poháru tahačů. S devadesáti body získanými třemi piloty týmu, byl cíl dosažen. Tým dosáhl tři umístění na stupních vítězů, včetně druhého místa, které získal Markus Oestreich.

Devět nových vozidel Renault Kerax pro polské hasiče

Devět nových vozidel Renault Kerax pro polské hasiče4.6.2012 - Společnost Renault Trucks dodala polským hasičům devět nových vozidel Renault Kerax. Jedná se o model Kerax 4x4 o výkonu 430 koňských sil se zesílenými nápravami a podvozkem heavy pro vyšší zátížení. Dodávka byla realizována na základě vítězství v mezinárodním výběrovém řízení vypsaném polskou vládou jako součást projektu ,,Zvyšování bezpečnosti požárních záchranných sborů", který je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj.

Další pódiová místa pro tým Renault Trucks – MKR Technology v Misanu

21.5.2012 - Druhý podnik z jedenáctidílné série evropského poháru tahačů odstartoval minulou sobotu v italském Misanu kam se závodní týmy přesunuly po premiéře v tureckém Istanbulu. Takový přesun byl skutečně logistickou zkouškou, ve které tým Renault Trucks-MKR Techology obstál na jedničku. Hned první den v italském Misanu přinesl dvě pódiová místa, nejprve Markus Oestreich získal bronz a hned na to ho povýšil na stříbro, Adam Lacko zůstal v obou jízdách vždy těsně pod stupni vítězů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu