Vyhledávání

Výsledky hledání superb

Krok za krokem „dokráčel“ Kuba Smrž katarskou pouští k 12-té příčce na startovním roštu před úvodním závodem MS Superbiků 2008

Krok za krokem „dokráčel“ Kuba Smrž katarskou pouští k 12-té příčce na startovním roštu před úvodním závodem MS Superbiků 200823.2.2008 - O tom, že to rozhodně nebyla a ani v zítřejších dvou sobotních jízdách nebude, jednoduchá procházka, vypovídá jak pohled do startovní listiny nabité zvučnými jmény, tak i rozestupy, jenž jednotlivé jezdce na gridu dělí. Český jezdec skončil v první kvalifikační den na 16-tém místě a drobné problémy s elektronikou se podepsaly na tom, že mu tak od začátku schází potřebných pár desítek kilometrů.

Mistrovství světa superbiků s novým strojem Ducati Xerox

20.2.2008 - Stáj Ducati Xerox odhalila u příležitosti oficiálního představení motocyklu Ducati 1098 R, které se konalo koncem ledna na španělském okruhu Jerez de la Frontera, nový design stroje 1098 F08. Jeho součástí je i nové logo společnosti Xerox.

Soutěž k MS superbiků v Brně ukončena. Vyhráli jste ?

Soutěž k MS superbiků v Brně ukončena. Vyhráli jste ?19.7.2007 - Z odpovědí, které nám přišly do uzávěrky soutěže do 18. července 2007, byli vylosováni výherci.

Jak jsou na tom naši před Brnem ? MS superbiků již o víkendu !

Jak jsou na tom naši před Brnem ? MS superbiků již o víkendu !17.7.2007 - Připomeňme také, že Smrž při svém vůbec prvním startu v prestižní mimoseriálové motocyklové čtyřiadvacetihodinovce ve francouzském Le Mans obsadil se svými týmovými kolegy skvělé sedmé místo.

MS superbiků na Masarykově okruhu - SOUTĚŽ o vstupenky !!

MS superbiků na Masarykově okruhu - SOUTĚŽ o vstupenky !!13.7.2007 - MS superbiků v Brně se blíží a právě nyní si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky na něj:

Testy Superbiků na brněnském okruhu

Testy Superbiků na brněnském okruhu19.6.2007 - Mistrovství světa superbiků má za sebou osm podniků letošní sezóny. V Misanu se o uplynulém víkendu prosadil australský jezdec Troy Bayliss a díky vítěznému double se vrátil do hry o titul mistra světa.

Značka Volkswagen se stala českou „Superbrand“

1.6.2007 - Rozhodla o tom porota složená z předních českých i mezinárodních osobností v oblasti brandingu, která hlasovala pro zařazení značky Volkswagen do exkluzivní skupiny 100 značek, jimž náleží titul „Superbrand České republiky“.

Kuba Smrž při MS Superbiků ve Valencii bodoval - 14 místo

Kuba Smrž při MS Superbiků ve Valencii bodoval - 14 místo16.4.2007 - Po ranním warm upu se český jezdec moc těšil na závod. Oblačné nebe nespustilo déšť, závodní dráha byla sice na pár místech mokrá, ale první závod byl prohlášený jako suchý. Kuba Smrž ho dokončil jako čtrnáctý klasifikovaný a tím si do tabulky připsal další 2 body. Ve druhé jízdě chtěl svůj výsledek ještě vylepšit, ale neskutečná souhra náhod ho i přes jeho bojovný výkon připravila o další bodované umístění

Kuba Smrž v britském MS Superbiků nakonec výborně !!!!.

2.4.2007 - Kuba Smrž zajel v britském rundě MS Superbiků dva Top 10 výsledky. V první jízdě skončil desátý a ve druhé osmý. A vůbec se nejednalo o žádný aprílový žertík

Superb prezidenta míří do Národního muzea

15.2.2007 - V zájmu uchování prezidentského speciálu i pro další generace se Škoda Auto a prezidentská kancelář dohodly na věnování prvního novodobého vozu Škoda Superb, který užíval prezident republiky Václav Klaus v letech 2004 – 2006, do sbírky Národního technického muzea v Praze

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu