Vyhledávání

Výsledky hledání superb

Hyundai i30 Fastback N Safety Car bude oficiálním bezpečnostním vozem mistrovství světa superbiků

Hyundai i30 Fastback N Safety Car bude oficiálním bezpečnostním vozem mistrovství světa superbiků31.1.2019 - Hyundai Motor oznámil, že speciálně upravený model i30 Fastback N Safety Car bude oficiálním bezpečnostním vozem 32. ročníku mistrovství světa superbiků WorldSBK (MOTUL FIM Superbike World Championship). Tento týden představený i30 Fastback N Safety Car vyniká typickými barvami, inspirovanými soutěžním vozem Hyundai i20 WRC (World Rally Championship). Tato aktivita je součástí nového partnerství, které značka Hyundai uzavřela s mistrovstvím WorldSBK už loni v září.

Hyundai N bude oficiálním bezpečnostním vozem v mistrovství světa superbiků WorldSBK

Hyundai N bude oficiálním bezpečnostním vozem v mistrovství světa superbiků WorldSBK14.9.2018 - Společnost Hyundai Motor uzavřela pro nadcházející tři sezony partnerství s mistrovstvím světa superbiků WorldSBK (MOTUL FIM Superbike World Championship). Smlouva o spolupráci byla podepsána 7. září v kanceláři společnosti Dorna na závodním okruhu Misano v Itálii. Hyundai zároveň nastínil plány úzké spolupráce s mistrovstvím WorldSBK, v jejímž rámci se budou po celou sezonu konat pro fanoušky různé inovativní zážitkové akce značky Hyundai N.

Mistrovství světa Superbike – Brno, Masarykův okruh 2012

Mistrovství světa Superbike – Brno, Masarykův okruh 201230.7.2012 - Ve znamení čísla 25 se nesl letošní závod mistrovství světa Superbiků na Masarykově okruhu v Brně. Brněnský automotodrom i superbikový šampionát slaví v letošním roce 25. výročí a tak se dá říct, že 63 tisíc fanoušků sledovalo legendární seriál závodů na legendárním okruhu.

Italský motocyklový šampionát do Brna zavítá hned týden po MS superbiků 2012

Italský motocyklový šampionát do Brna zavítá hned týden po MS superbiků 20126.11.2011 - Další v Brně novou, ale motocyklovou novinkou kalendáře brněnského okruhu pro příští rok, bude italský motocyklový šampionát, jenž do Brna zavítá týden po MS superbiků. Také poslední červencový víkend tedy bude patřit v Brně motocyklům.

Superbike 2011 : Italové Biaggi s Melandrim zvítězili v Brně. Vidělo je 65 000 diváků.

Superbike 2011 : Italové Biaggi s Melandrim zvítězili v Brně. Vidělo je 65 000 diváků.10.7.2011 - Druhá závodní jízda měla podobný scénář jako první. O první tři místa opět bojovali Biaggi, Melandri a Checa. Španěl Carlos Checa na Ducati se však v této jízdě zapojoval do boje o první místo méně než v předchozím závodě a spíše si kontroloval své třetí místo a zisk velké porce bodů do celkového hodnocení, kterému prozatím vládne.

První den MS Superbike na Masarykově okruhu : formu potvrdil Checa, exceloval i druhý Jakub Smrž !

První den MS Superbike na Masarykově okruhu : formu potvrdil Checa, exceloval i druhý Jakub Smrž !8.7.2011 - První místo v dopoledním volném tréninku, druhé místo v kvalifikační jízdě odpoledne. Jakub Smrž, český jezdec v sérii Superbike, předvedl na Masarykově okruhu v Brně skvělý výkon. Nejrychlejší čas v odpoledním tréninku zajel Španěl Carlos Checa.

Masarykův okruh čeká horký motocyklový víkend: MS Superbike

Masarykův okruh čeká horký motocyklový víkend: MS Superbike8.7.2011 - V něm jezdí řada velkých osobností světového motocyklového sportu a dřívější špičkoví závodníci v MotoGP, například Max Biaggi, Marco Melandri či Chris Vermeulen.

Za mistrovstvím světa superbiků také do brněnské Olympie

Za mistrovstvím světa superbiků také do brněnské Olympie4.7.2011 - Ve čtvrtek 7. července 2011 v 15 hodin, tedy den před ostrým startem, okusíte atmosféru světového závodu i v zábavním centru brněnské Olympie!

Do Brna se za dva týdny vrací Světový šampionát Superbike. Pátek zdarma!

Do Brna se za dva týdny vrací Světový šampionát Superbike. Pátek zdarma!30.6.2011 - další brněnský triumf miláček publika Max Biaggi? Nebo bude zase triumfovat letošní suverén Carlos Checa?

Zvýhodněné ceny vstupenek na MS Superbike v Brně již jen pár hodin !!

Zvýhodněné ceny vstupenek na MS Superbike v Brně již jen pár hodin !!29.6.2011 - Ve čtvrtek končí poslední vlna předprodeje vstupenek na závod série Superbike, který se v Brně jede 8. - 10. července

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu