Vyhledávání

Výsledky hledání superb

Superbiky už jsou ze zámoří zpět v Evropě! A přijedou i do Brna

1.4.2009 - Po úvodních dvou závodech v Austrálii a Kataru se tak bitvy velkobjemových čtyřtaktních motocyklů přesouvají na evropský kontinent, kde s výjimkou květnového Lake City v USA, budou pudit adrenalin motoristických fanoušků až do závěru října.

Ekologické vozy Superb GreenLine pro účely předsednictví České republiky Evropské unii předány

1.4.2009 - Na půdě Úřadu vlády ČR tak symbolicky 2 z 27 vozů Škoda Superb GreenLine převzali místopředseda vlády pro evropské záležitosti Alexander Vondra a místopředseda vlády a ministr životního prostředí Martin Bursík

Superb získal rok od své oficiální světové premiéry téměř třicet významných ocenění po celé Evropě.

Superb získal rok od své oficiální světové premiéry téměř třicet významných ocenění po celé Evropě.25.3.2009 - Škoda Superb obdržela ocenění Auto roku 2009 v České republice, kde vyjma poháru pro absolutního vítěze, získala i prvenství v kategorii střední třídy. Zisku titulu Auto roku se model Superb dočkal i v dalších sedmi zemích Evropy: Slovensku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Bulharsku, Bosně a Hercegovině a na Ukrajině. Nový Superb zabodoval rovněž

Superbiky mají podle Jakuba Smrže momentálně nejzajímavější šampionát na světě!

Superbiky mají podle Jakuba Smrže  momentálně nejzajímavější šampionát na světě!27.2.2009 - Se svým tradičním startovním číslem 96 vstupuje do letošního mistrovství světa superbiků Jakub Smrž, nejzkušenější jezdec současné české motocyklové silničářské generace. Nic se nemění ani v jeho dalších účastnických kolonkách

Superbike 2009 : Kdo usedne na uvolněný trůn? Chili si přeje další Smržovo zlepšení

Superbike 2009 : Kdo usedne na uvolněný trůn? Chili si přeje další Smržovo zlepšení25.2.2009 - Na zajímavém převlékání dresů má výdatný podíl nástup nových značek, toužících po uplatnění i v ostře sledovaném mistrovství světa superbiků. Bombu pořádného kalibru odpálilo německé BMW, které za řídítka svých zbrusu nových čtyřválců angažovalo australského dvojnásobného mistra světa superbiků Corsera a ambiciózního Španěla Xause.

Také letos zamíří mistrovství světa dunivých superbiků a supersportů do České republiky

Také letos zamíří mistrovství světa dunivých superbiků a supersportů do České republiky25.2.2009 - V rámci červencového mistrovství světa superbiků a supersportů na Masarykově okruhu se diváci nepochybně dočkají i dalších českých jezdců, startujících na divokou kartu. V úvahu připadají další známá jména jako například předloni v Brně bodující Jiří Dražďák (superbike), Miloš Čihák (superbike) či Michal Filla (supersport) a Michal Šembera (Superstock 1000 FIM Cup).

Superb zvítězil v jubilejním 15. ročníku ankety ''Auto roku 2009 v České republice''.

Superb zvítězil v jubilejním 15. ročníku ankety ''Auto roku 2009 v České republice''.21.1.2009 - Letos bylo 42 nominovaných vozů rozděleno do pěti kategorií. Škoda Superb získala prvenství v kategorii střední a vyšší střední třídy (7 kandidátů).

27 Superbů pro české předsednictví EU předány vládě

14.11.2008 - Automobilka Škoda předala vládě České republiky 27 vozů Škoda Superb určených pro přepravu ministrů a delegací členských zemí během českého předsednictví EU.

Nový Superb sbírá významná ocenění jako na běžícím pásu i v zahraničí

Nový Superb sbírá významná ocenění jako na běžícím pásu i v zahraničí12.11.2008 - Naposledy to byl Zlatý volant 2008 časopisu Bild am Sonntag a Velká automobilová cena Rakouska. V anketě Zlatý volant německého časopisu Bild am Sonntag se Škoda Superb umístila jako první mezi novinkami ve střední třídě a nechala za sebou šest konkurentů

Mladoboleslavská automobilka poskytne české vládě 27 Superbů

25.9.2008 - Vozy budou sloužit pro přepravu ministrů a delegací členských zemí během první poloviny roku 2009, kdy bude Česká republika předsedat Evropské unii a budou probíhat pracovní jednání na území České republiky. Navíc, pro zasedání ministrů zahraničních věcí EU a zemí tzv. skupiny Rio, poskytne Škoda Auto dalších 27 vozů Škoda Superb.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu