Vyhledávání

Výsledky hledání superb

Matěj Smrž chce zužitkovat své zkušenosti v MS Superbike v roce 2009

Matěj Smrž chce zužitkovat své zkušenosti v MS Superbike v roce 200923.9.2008 - Matěj Smrž sice startoval na stejné značce motocyklu Honda, jako v letošním roce ve třídě Superstock 1000, kde nyní figuruje po osmi závodech z deseti na celkovém osmém místě. Podle jeho slov je to však nepopsatelný rozdíl.

Trucker Vršecký se byl podívat v Brně na superbiky!

Trucker Vršecký se byl podívat v Brně na superbiky!22.7.2008 - Přestože má David Vršecký jízdu na motorce smluvně zakázanou, na superbike by si to někdy rád zkusil. "Snad se domluvíme s Jakubem Smržem. Svézt se na takovém stroji musí být nádhera.

Nová Škoda Superb získala v nezávislých nárazových testech organizace Euro-NCAP pět hvězdiček

10.7.2008 - Superb dosáhl maximálního možného hodnocení také v simulaci bočního nárazu a nárazu na kůl. Získal tak 35 bodů za ochranu dospělých a 40 bodů za ochranu dětí. Na vysoké úrovni je také ochrana chodců při případném střetu s vozidlem.

Superbikové zrcadlo Velkých cen před Brnem. MS SBK již za týden

Superbikové zrcadlo Velkých cen před Brnem. MS SBK již za týden10.7.2008 - Zejména v posledních sezónách se stává seriál mistrovství světa superbiků jakousi obdobou startovních listin klasických motocyklových Velkých cen. Poté, co loňský mistr světa Angličan James Toseland přešel před sezónou do třídy MotoGP, opačným směrem zamířil populární Španěl Carlos Checa, někdejší týmový kolega Biaggiho v týmu Marlboro Yamaha.

MS Superbiků v Brně budou sekundovat závody dalších seriálů

MS Superbiků v Brně budou sekundovat závody dalších seriálů10.7.2008 - Na brněnský Masarykův okruh zavítá v tomto termínu devátý podnik čtrnáctidílného mistrovství světa superbiků, kterému budou navíc sekundovat závody dalších vrcholných motocyklových seriálů.

Na Tour de France bude 250 škodovek. A hlavně premiéra nového Superbu !!

3.7.2008 - Popáté v řadě bude Škoda Auto figurovat na legendární Tour de France v roli hlavního partnera. Letošní ročník bude navíc pro automobilku ve znamení prezentace nového modelu Superb.

Prodejci v tuzemsku již přijímají objednávky na novou Škoda Superb

2.7.2008 - Prodej nové generace vozu Škoda Superb byl oficiálně zahájen. Základní cena modelu Superb 1,4 TSI/92 kW činí 599 900 Kč. Nový model Superb navazuje na tradici reprezentativních vozů Škoda, díky kterým se česká firma mohla již ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století zařadit po bok exkluzivních výrobců automobilů na světě.

Český superbiker Kuba Smrž si sice z italského Misana odváží dvě umístění v desítce

Český superbiker Kuba Smrž si sice z italského Misana odváží dvě umístění v desítce29.6.2008 - Misano Adriatico, závodiště jenž leží kousek od italského letoviska Rimini, bylo posledním zastavením světového šampionátu superbikerů před závodem v Brně, který nás čeká za tři týdny. A český jezdec Kuba Smrž poslal všem motocyklovým fanouškům dychtícím po napětí, bitvě kolo na kolo a pořádně zvýšené hladině emocí a adrenalinu tu nejlepší virtuální vizitku, co by pozvánku na Masarykův okruh.

Škodovka na Autotecu představila premiéru vozu Superb N1

9.6.2008 - Škoda Auto na letošním veletrhu užitkových vozů AUTOTEC 2008 ve své expozici, která přesahuje pět stovek metrů čtverečních, představuje kromě jiného i studii modelu Superb v provedení kategorie N1.

Kuba Smrž se „zastřeloval“ mezi elitními střelci v MS Superbiků a dvakrát v katarské poušti trefil desítku

Kuba Smrž se „zastřeloval“ mezi elitními střelci v MS Superbiků a dvakrát v katarské poušti trefil desítku24.2.2008 - První superbikové závody sezóny 2008 se musely svoji dramatičností v obou jízdách motocyklovému fanouškovi rozhodně líbit, obzvláště pak když do přehuštěné mlýnice přispěl i pořádnou „troškou“ v podobě výborných výsledků český jezdec Kuba Smrž. V první jízdě v katarském Doha projel cílem desátý se odstupem 24 vteřin na vítěze. Ve druhé pak devátý a prvních 13 bodů ho tak v úvodu sezóny řadí na průběžnou devátou příčku celkové klasifikace, což možná čekal v tak nabité konkurenci asi jen málokdo.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu