Vyhledávání

Výsledky hledání tatra

Loprais Tatra Team testoval v Tunisu , foto týmu L. Lála

fotogalerie

Tatra Tomáše Vrátného vytahovala skokanskou legendu Adama Malysze

Tatra Tomáše Vrátného vytahovala skokanskou legendu Adama Malysze13.1.2012 - Jen co se kopřivnická kráska rozjela k dalšímu boji, narazila na další auto. Jak jinak než uvízlé v prachu. „Nebyl to nikdo jiný než náš polský kamarád Adam Malysz,“ popisuje nečekané setkání Tomáš. Světová legenda skoku na lyžích zastavila pro problémy s řazením. „Zastavili jsme, zapřáhli Adama a dotáhli jej až na pevnou cestu. Tam už si počkal na svou asistenci

Také zelená Tatra Czech Dakar Teamu se vyválela na boku, ale jen lehce a pokračuje !

Také zelená Tatra Czech Dakar Teamu se vyválela na boku, ale jen lehce a pokračuje !12.1.2012 - Při průjezdu dunovým polem, kdy jsme se šplhali na jednu z dun se na vrcholku duny objevil závodník mávající, ať nejedeme naším směrem. Jenomže v tu chvíli již bylo pozdě. Setrvačností jsme se vyhoupli na vrchol duny a velkým překvapením pro nás bylo zapadlé závodní auto Jeana de Azeveda s ulomeným kolem. V poslední chvíli jsem se snažil náš kamión stočit tak, abych zapadlé auto přímo nepřejel.

Vrátného černá Tatra ustála ránu na bok, pak si ustlala v písku. Ale jede dál !

Vrátného černá Tatra ustála ránu na bok, pak si ustlala v písku. Ale jede dál !12.1.2012 - „Etapa byla hodně dlouhá a těžká. Rozbíječka, písek, velké šutry, prostě pestrá a těžká, ale jelo se nám dobře. Jenže najednou prásk, do boku do nás třískl nějaký Francouz s DAFem,“ líčí další z iks dakarských dramat Tomáš Vrátný. „Málem nás převrátil. Stalo se to v dunách. Museli jsme zastavit. Jeho auto takzvaně přilehlo naše… Dobrou půlhodinu jsme tam nechali.

Ani Tatra André de Azeveda neměla při přejímkách problémy

Ani Tatra André de Azeveda neměla  při přejímkách problémy1.1.2012 - Celý zbytek brazilské části týmu dorazil až dnes, takže my jsme měli včera celkem pohodový den, kdy jsme pouze zkontrolovali závodní a doprovodnou tatru po cestě a přeskupili svoji bagáž. Zbyl nám tak čas se okoupat v oceánu, který nám hučel hned za zaparkovanými auty a taky se trošku spálit.

Tatra zcela premiérově v soutěži o titul „Truck of the Year 2012“

Tatra zcela premiérově v soutěži o titul „Truck of the Year 2012“23.11.2011 - Poprvé ve více než třicet pět let dlouhé historii udělování prestižního evropského titulu „Truck of the Year“ byl nominován těžký nákladní vůz ze státu regionu střední Evropy. Nová modelové řada těžkých nákladních vozidel TATRA PHOENIX se jako první český produkt v historii uchází o titul

10. etapa El Chott a tím i celá soutěž je minulostí. Zelená Tatra opět výborně

10. etapa El Chott a tím i celá soutěž je minulostí. Zelená Tatra opět výborně10.11.2011 - V tuto chvíli je pro letošní rok již Tuniská rally za námi. V poslední 10. etapě dojela Tatra 501 do cíle bez ztráty kytičky a opět s etapovým vítětstvím. S jízdou v písku se Martin už naučil pracovat a tak nebránilo nic v tom, aby se závodní kamión Czech Dakar Teamu přesunul ze startu do cíle bez problému.

6. a 7. etapa El Chott: zelená Tatra nadále výborně

6. a 7. etapa El Chott: zelená Tatra nadále  výborně7.11.2011 - Martin shodnotil, že si na písek zvyká a určitě mu bude chybět i v běžném provozu. Dnešní den se podařilo udržet pořadí nezměněné. Kluci jsou stále na prvním místě.

Webová firemní prezentace společnosti TATRA vítězem v soutěži WebTop100

Webová firemní prezentace společnosti TATRA vítězem v soutěži WebTop1004.11.2011 - Vítězství je o to cennější, že webová prezentace společnosti TATRA, a. s. prošla v posledním roce zcela zásadním upgradem a v pořadí předstihla renomované matadory českého automobilového průmyslu.

Třetí a čtvrtá etapa El Chott rallye a zelená Tatra CDT. Výsledky poněkud nejsou k dispozici...

Třetí a čtvrtá etapa El Chott rallye a zelená Tatra CDT. Výsledky poněkud nejsou k dispozici...3.11.2011 - Čtvrtou etapu organizátoři přerušili z organizačních důvodů, které nejsou přesně známy.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu