Vyhledávání

Výsledky hledání tatra

Nová modelová řada těžkých nákladních vozidel TATRA PHOENIX se představí veřejnosti !

Nová modelová řada těžkých nákladních vozidel TATRA PHOENIX  se představí veřejnosti !20.9.2011 - O víkendu 24. a 25. září bude TATRA PHOENIX 8x8 S1 společně s hasičským speciálem CAS 30 a jedním z vojenských speciálů „sedmičkové řady“ (T815-7) představena na Dnech NATO v Ostravě 2011. Druhou příležitostí bude Autosalón Nitra a další MSV v Brně.

TATRA, a.s. oficiálně představuje svou novou modelovou řadu s označením PHOENIX.

TATRA, a.s. oficiálně představuje svou novou modelovou řadu s označením  PHOENIX.8.8.2011 - Díky spojení s významným výrobcem nákladních vozidel DAF a skupinou PACCAR vstupujeme do éry zcela zásadní globalizace nabídky našich výrobků a služeb. TATRA PHOENIX je jistotou pro naše partnery a zákazníky, že se zrodila nová řada vozidel s mimořádnými jízdními vlastnostmi, vysokou produktivitou a efektivitou provozu, komfortem pro řidiče a dlouhou životností.

Smlouvy o spolupráci mezi společnostmi TATRA a DAF Trucks podepsány

Smlouvy o spolupráci mezi společnostmi TATRA a DAF Trucks podepsány8.8.2011 - Hlavním cílem této spolupráce je dodávat motory a kabiny vyráběné společností DAF, používat je pro novou řadu vozidel TATRA a při distribuci těchto výrobků TATRA vzájemně zúročit možnosti a potenciál dealerských sítí obou těchto společností. Součástí těchto dohod je rovněž úmluva, podle níž DAF získává ve společnosti TATRA, a.s. 19% akciový podíl.

Tatra šestinásobného vítěze Dakaru Karla Lopraise pojede v čele Trofeo Niké Bohemia

Tatra šestinásobného vítěze Dakaru Karla Lopraise pojede v čele Trofeo Niké Bohemia21.7.2011 - Projekt spočívá ve spanilé jízdě kolony dvou desítek historických vozidel v čele se závodní Tatrou šestinásobného vítěze rallye Paříž-Dakar Karla Lopraise, která proběhne ve dnech 29.-31. července 2011

Silk Way 2011 : Radost Loprais Tatra týmu za zlata na cílové rampě na fotografiiích.

Silk Way 2011 :  Radost Loprais Tatra týmu za zlata na cílové rampě na fotografiiích.17.7.2011 - Aleš Loprais jel na Silk Way 2011 dlouho jako třetí, pak se propracoval na druhé místo a nakonec díky hodinové penalizaci přece jen o něco rychlejšího Kabirova s Kamazem poskočil na stupínek nejcennější.

Spáčilova Tatra 815 versus Cat 772

Spáčilova Tatra 815 versus Cat 7725.7.2011 - Návštěvníci předváděcí akce mohli poznat, jaké je projet se v závodním speciálu Tatra 815 a srovnat tento zážitek s jízdou v pevném dampru Caterpillar 772. Oba stroje se liší konfigurací a využitím, ale spojuje je srdce bijící pod kapotou – motor Caterpillar C18 ACERT.

Tatra CDT má nový lehčí motor C13, který šlape jak švýcarské hodinky! První testování

Tatra CDT má nový lehčí motor C13, který šlape jak švýcarské hodinky! První testování4.7.2011 - To auto se chová úplně jinak, než předtím. Ještě jsem nejel v ničem podobném.“ Říká Marek s jiskrami v očích a překvapením, jak autíčko sviští. Samozřejmě je jasné, že když se do závodního auta vloží nový motor, nestane se zázrak a vše šlape jako pověstné švýcarské hodinky, ale může se tomu lecos podobat.

Stařičká Tatra 805 z Brna se úspěšně probila zaplaveným pralesem

Stařičká Tatra 805 z Brna se úspěšně probila zaplaveným pralesem17.6.2011 - Dvěma automobilovým dobrodruhům Petru Kopečnému a Danu Přibáňovi, známému svými výpravami trabantem přes Asii a Afriku, se povedl husarský kousek – shodou okolností byli v závěru expedice napříč Jižní Amerikou nuceni s více než přes 50 let starou Tatrou 805 překonat jeden z nejnáročnějších dálkových přejezdů světa – 700 kilometrů dlouhou cestu pralesy Guayany během nejprudšího období dešťů.

Oranžová Tatra Tomáše Tomečka i jeho tým opět v Praze, se zlatem z Afriky.

Oranžová Tatra Tomáše Tomečka i jeho tým opět v Praze, se zlatem z Afriky.21.1.2011 - Jak se sluší, zahájení bylo na Tomáši Tomečkovi, který spolu s navigátorem Vojtou Morávkem starším shrnuli zážitky ze svého vítězného tažení na Africkém kontinentu. Zástupci druhé posádky - Brazilské Tatry z velkého Dakaru v zastoupení Jaromír Martinec a Petr Vodák zase sdělili své postřehy z Argentiny a Chile.

Mise Pepy Kaliny u Loprais týmu skončila diskvalifikací kamionu Tatra po neprojetí celé trasy.

Mise Pepy Kaliny u Loprais týmu skončila diskvalifikací kamionu Tatra po neprojetí celé trasy.13.1.2011 - Jediný rovnocenný soupeř kamionů týmu Kamaz-Mastěr v dosavadním průběhu Rallye Dakar už nebude v soutěži pokračovat. Tatra Aleše Lopraise, jehož v rámci dojednaného hostování navigoval člen stáje KM Racing Josef Kalina, se s cestami po jihoamerických pustinách předčasně loučí.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu