Vyhledávání

Výsledky hledání vrchu

Seriál ČAM závodů automobilů do vrchu zavítal na Ještěd

31.8.2009 - Další podnik seriálu ČAM závodů automobilů do vrchu B&B Elektro cupu je úspěšně za námi. Jak to v pátek při nájezdu rychlostichtivých účastníků vypadalo z organizačního hlediska nezvladatelně, v sobotu organizace běžela jako na drátkách

Dan Michl s vozem Opel Michl 2,8 dobyl předčasně Evropský pohár v závodech do vrchu !! Gratulujeme

28.8.2009 - Danův bodový náskok, kdy během sezony třikrát zvítězil a jednou byl druhý, mu zaručuje zisk titulu již nyní.

Novodobý třináctý víkend albrechtického vrchu Laudon se nezadržitelně blíží

27.8.2009 - Momentálně je do závodu přihlášeno více jak 150 jezdců a pohled do startovního pole napovídá, že se budou na trati odehrávat líté boje. Nejen, že nastoupí celá špička seriálu, ale na soutěži se objeví i jezdci, které všichni známe z toho „velkého“ mistrovství Evropy a kteří si poměří síly v tom již zmiňovaném početném startovním poli

Malé shrnutí jednotlivých tříd před závody do vrchu na známý Ještěd.

24.8.2009 - malé shrnutí jednotlivých tříd. Vzhledem k tomu, že se na konci škrtají čtyři výsledky a k dispozici ještě body budou, otvírá se velký prostor ke změnám v pořadí, taktizování a nejrůznějším kalkulacím.

Závod automobilů do vrchu IV.Pramos Divácká 13 otevírá přihlášky

Závod automobilů do vrchu IV.Pramos Divácká 13 otevírá  přihlášky11.8.2009 - Tento mezinárodní závod je součástí KW Berg-Trophy 2009, Mezinárodního mistrovství České republiky 2009, Mistrovství České republiky historických automobilů 2009 a koná se ve dnech 12. – 13. 9. 2009 v obci Diváky

Václav Janík na Babě neponechal nic náhodě a vyjel si své páté zlato v letošním ročníku ME do vrchu !!

21.7.2009 - Dějištěm se tentokrát stal slovenský Pezinok, nedaleko Bratislavy a team Nutrend racing měl na této 5100 metrů dlouhé trati zastoupení hned dvěma jezdci. Ve skupině A již tradičně startoval Václav Janík s vozem Mitsubishi Lancer Evo VIII a skupinu E1 zastupoval Karel Hubáček na voze Porsche 911 GT3.

Soutěžní FIAT RUFA team sa představí na závodech do vrchu, na Babě

14.7.2009 - Slovenský FIAT RUFA Rally Team, ako tomu napovedá aj jeho názov sa už niekoľko rokov venuje výlučne automobilovým súťažiam rally. Jedinú výnimku v doterajšej histórii tvorí účasť na pretekoch automobilov do vrchu na Pezinskej Babe.

Ořechovský Vrch jako druhý podnik trojlístku závodů do vrchu "Euro Cup 2009."

27.6.2009 - Ve spodní části tratě je upraven povrch únikových zón, bez stromů a u sloupů elektrického vedení byly provedeny stavební úpravy tak, aby nedošlo v případě kolize k přímému střetu závodního vozu se sloupem.

Zkrocení výkonného vozu Audi TT DTM na mokrém povrchu v Ústí bylo velice obtížné

1.6.2009 - Milan Kašpárek se o uplynulém víkendu vrátil po nucené zdravotní přestávce zpět na závodní tratě. Premiéru v letošní sezóně si odbyl na domácím podniku evropského poháru FIA v Ústí nad Orlicí. Pro Ústeckou 21´ byla dokončena na poslední chvíli oprava Audi TT-R DTM a tak se Ecce Homo Racing Team mohl zúčastnit s nejvýkonnějším speciálem ze své dílny

Dan Michl s vozem Opel Michl 08/04 zazářil na evropském závodě do vrchu i na okruhu v Mostě

29.5.2009 - Oba dva již odjeté květnové závody, které absolvoval Dan Michl s černým automobilem vlastní konstrukce Opel Michl 08/04, znamenaly pro MICHL MOTORSPORT velké úspěchy.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu