Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Martin Prokop v Německu i po sobotě bojuje o vítězství v S WRC

21.8.2010 - Soutěžní vozy bojovaly jak na poměrně otevřených tratích Sárska, tak také v obávaném vojenském prostoru Baumholder. Sobotní etapu zahajovala zcela nová erzeta Hermeskeil/Gusenburg, která je se svými jedenácti kilometry - a s výjimkou městské superspeciálky - nejkratším testem soutěže. Na tomto testu na jezdce čekalo několik šotolinových úseků, ale také největší skok letošního ročníku Německé rally.

Martin Prokop po první etapě v čele SWRC velmi spokojen s průběžným vedením

20.8.2010 - Celkem musely soutěžní vozy v rámci první etapy Německé rally 2010 absolvovat 134 měřených kilometrů na uskákaných a úzkých cestách ve vinicích v údolí řeky Mosely. Rychlejší úseky střídaly techničtější pasáže a vracáky, místy bylo na trati větší množství vytahaných nečistot. Jezdci museli pozorně vnímat proměny povrchu a s nimi i měnící se míru přilnavosti.

Vyškov uvidí zhruba za měsíc v premiéře mimo jiné Lancer WRC

Vyškov uvidí zhruba za měsíc v premiéře mimo jiné Lancer WRC14.8.2010 - Přilákat na soutěž zajímavou zahraniční posádku s atraktivní soutěžní technikou je sice rok od roku složitější, letošní snažení vyškovských organizátorů však v tomto ohledu slaví první úspěch. Prvním z pozvaných, který účast na Admiral rally potvrdil, je objev posledních dvou sezón slovenského mistrovství – 32letý Jaroslav Melichárek

S Lancerem WRC05 pojede Jaroslav Melichárek s Richardem Lasevičem i v Polsku

5.8.2010 - Topoľčiansky Melico Racing Team reprezentuje vo vozidle Mitsubishi Lancer WRC05 Jaroslav Melichárek so spolujazdcom Richardom Lasevičom. V tomto čase je už celý tím na ceste do poľského mesta Rzeszow. Tu sa po obhliadkach posádka už vo štvrtok podvečer zúčastní na slávnostnom predstavení posádok na mestskom hlavnom námestí, ktorého sa každý rok okrem súťažiacich zíde aj veľké množstvo divákov

MINI se v roce 2011 vrátí do rallye a vstoupí do seriálu FIA WRC

MINI se v roce 2011 vrátí do rallye a  vstoupí do seriálu FIA WRC3.8.2010 - Vstupem do světa automobilových soutěží hodlá MINI navázat na svoji bohatou tradici v této disciplíně motoristického sportu. V šedesátých letech například slavil MINI Cooper S mnoho triumfů v Rallye Monte Carlo. Za volanty těchto vozů v této náročné soutěži zvítězil v roce 1964 Paddy Hopkirk, o rok později Timo Mäkinen a v roce 1967 také Rauno Aaltonen.

Andersson a Fredriksson na domácím Finsku s Fábií stříbrní v SWRC.

Andersson a Fredriksson na domácím  Finsku s Fábií stříbrní v  SWRC.2.8.2010 - Po výbornom a vyrovnanom výkone v rámci celej súťaže dojazdila nakoniec posádka Per Gunnar Andersson – Anders Fredriksson na desiatom mieste absolútneho poradia, pričom sa im navyše v rámci súťaže zaradenej do SWRC podarilo vybojovať striebornú priečku.

Martin Prokop chce o víkendu ve Finsku útočit na medailové pozice v S WRC

Martin Prokop chce  o víkendu ve Finsku útočit na medailové pozice v S WRC28.7.2010 - Martin Prokop má ve Finsku výtečnou bilanci. Z pěti předchozích startů jen jednou soutěž nedokončil, v posledních dvou letech na zdejších tratích vládl kategorii J-WRC a vítězstvím v roce 2009 si navíc zajistil zisk juniorského mistra světa v rally. S velkými ambicemi se s navigátorem Janem Tománkem a vozem Ford Fiesta S2000 v barvách Czech Ford National Teamu postaví na start soutěže i letos, kdy bojují v nově vypsaném šampionátu S-WRC

Citroën Racing kromě vozů pro WRC nabízí i výrobky určené i pro zákazníky : DS3 R3

Citroën Racing kromě vozů pro WRC nabízí i výrobky určené i pro zákazníky : DS3 R312.7.2010 - V souladu s touto tradicí vznikl model Citroën DS3 R3, který se na trati rally objeví na konci roku 2010. Cílem tohoto univerzálního, výkonného a přitom dostupného vozu je stát se ve své kategorii novým standardem.

Rallye Bulharsko jako nový přírůstek v kalendáři WRC již o víkendu

Rallye Bulharsko jako nový přírůstek v kalendáři WRC již o víkendu9.7.2010 - Sébastien Loeb a Daniel Elena, vedoucí posádka mistrovství světa, bude usilovat o své čtvrté vítězství sezony, nicméně k tomu bude muset porazit především týmové kolegy Dani Sorda a Marca Martího, kteří jsou velmi rychlí na asfaltovém povrchu.

2. Rally Lubeník : Jaroslav Melichárek opět s Mitsubishi Lancer WRC05.

6.7.2010 - Medzi viacej ako tridsiatkou prihlásených posádok nebude na štarte chýbať ani Melico Racing Team s posádkou Jaroslav Melichárek – Richard Lasevič a vozidlom Mitsubishi Lancer WRC05.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu