Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Jan Kopecký v Sosnové bavil diváky. Byl to poslední start s WRC v Česku !

4.11.2007 - Tradičního a populárního „Setkání mistrů“ se pravidelně s vozem specifikace WRC účastní i Jan Kopecký. Pilot Czech Rally Teamu Kopecký v minulosti nenašel přemožitele a i v letošním roce úspěšně obhájil vítězství s vozem Škoda Fabia WRC

M. Hirvonen s Focusem WRC vyhrál Japonskou rallye. Gronholm i Loeb bez bodů

M. Hirvonen s Focusem WRC vyhrál Japonskou rallye. Gronholm i Loeb bez bodů28.10.2007 - Japonsko nepřineslo žádný obrat na čele MS 2007. Oba vedoucí jezdce dělí nadále jen čtyři body.

V Košicích v pátek začal nejrychleji Igor Drotár na Octavii WRC

26.10.2007 - Rovněž ve druhé rychlostní zkoušce TEMPUS BECEP RALLY KOŠICE byla nejrychlejší posádka Igor Drotár, Vladimír Bánoci na voze Škoda Octavia WRC a upevnila si vedení v celkové klasifikaci. Druhý byl při druhém průjezdu košickým prologem Jozef Béreš jr. (Renault Clio S1600), jemuž druhá příčka patří i v absolutním pořadí s odstupem 5,7 sekundy.

Trněný ve Vsetíně pojede opět s Fabií WRC

Trněný ve Vsetíně pojede opět s Fabií WRC19.10.2007 - Po zisku mistrovského titulu v rallysprintech stojí před Karlem Trněným z Profiko Rally Teamu další a náročnější výzva. Do Vsetína jede s cílem přičinit se o podobný úspěch i ve dvoudenních soutěžích. Pomoci mu k tomu má i nejsilnější zbraň týmu, Škoda Fabia WRC.

Na Korzice po pátku Jan Kopecký s Fábií WRC devátý

12.10.2007 - Po neúspěšném vystoupení posádky Jan Kopecký-Filip Schovánek v Katalánské rallye se Czech Rally Team Kopecký přesunul ze Španělska do Francie, kde světový šampionát pokračuje asfaltovou Rallye Korzika. Francouzská soutěž je typická svým zatáčkovitým charakterem a mnohdy i výrazným převýšením.

Rozmoklou - ale vydařenou - vyškovskou rally opanovaly Octavie WRC

Rozmoklou - ale vydařenou -  vyškovskou rally opanovaly Octavie WRC11.9.2007 - Také díky vrtošivému počasí čekala účastníky opravdu mimořádně náročná rally. Soutěžící mohlo mrzet snad jen zkrácení Vážanské RZ o rozbahněný šotolinový úsek v jejím závěru, kvůli čemuž soutěž přišla díky deštivému počasí o necelých deset km rychlostních zkoušek. Nutno však říci, že se jednalo o jediný problém na jinak hladce probíhající soutěži.

Blátivý páteční úvod Vyškova nejlépe sedl Flídrovi s Octávií WRC.

8.9.2007 - Účastníci vyškovské Böttcher rally mají za sebou úvodní dvě rychlostní zkoušky první etapy a do konce dne na ně čeká už jen noční sekce, složená ze druhých průjezdů stejných testů. Sílu čtyřkolek kategorie World Rally Car demonstroval náchodský Leoš Flídr, jenž se po dvou rychlostních zkouškách ujal vedení v soutěži.

Trněný s Octávií WRC vyhrál Prachatice i titul ve sprintrallye, Pech havaroval

Trněný s Octávií WRC vyhrál Prachatice i titul ve sprintrallye, Pech havaroval18.8.2007 - Karel Trněný s vozem Škoda Octavia WRC dnes zvítězil v pátém ročníku Rallye Prachatice a zároveň si tak s předstihem zajistil titul mistra ve sprintrallye pro letošní rok. Dnes byl rychlejší o 71 sekund před Slovákem Peterem Gavlákem s produkčním lancerem.

Jan Kopecký po návratu z Finska testoval s Fábií WRC v Německu na Německo

Jan Kopecký po návratu z Finska testoval s Fábií WRC v Německu na Německo13.8.2007 - Karavana účastníků Mistrovství světa v rallye se přestěhovala z Finska na jih Německa, kde dva týdny po Finské rallye bude pokračovat světový šampionát desátým dějstvím.

Speciál BRISK RS 01 WRC premiérově v Pelhřimově - potom i v Praze !!

Speciál BRISK RS 01 WRC premiérově v Pelhřimově - potom  i v Praze !!26.7.2007 - roli předjezdce se na IV.CEBIA Rallye Pelhřimov – Memoriál Tomáše Vojtěcha, která se pojede v termínu 3. – 4. srpna 2007, představí závodní speciál BRISK RS 01 WRC. Tento automobil vlastní konstrukce s pohonem na všechna čtyři kola a výkonem přes 500 koní se objeví na rychlostních zkouškách sobotní druhé etapy!

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu