Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Zahájeny testy závodní novinky : Pola R WRC

Zahájeny testy závodní novinky :  Pola R WRC5.11.2011 - Volkswagen bude intenzivně testovat a průběžně vyvíjet vůz s pohonem všech kol a výkonem cca 221 kW (300 k), aby s ním mohl v roce 2013 vstoupit do mistrovství světa v rallye FIA WRC (World Rally Championship).

Premiéry v Sosnové na Setkání mistrů: Prokop s Fiestou WRC, Pech s MINI WRC !!

Premiéry v Sosnové na Setkání mistrů: Prokop s Fiestou WRC, Pech s MINI  WRC !!5.11.2011 - Druhou novinku, která dosud v České republice nikdy nestartovala, představí Václav Pech jun. Ten své nové MINI John Cooper Works S2000 pro Setkání mistrů přestaví do specifikace WRC tak, jak tento vůz známe z tratí mistrovství světa, kde v rukou Daniho Sorda a Krise Meeka sbírá jeden úspěch za druhým.

Tlusťák se představí Lancerem WRC 05 i na RallyShow v Uherském Brodě !

Tlusťák se představí Lancerem WRC 05 i na RallyShow v Uherském Brodě !4.11.2011 - Původně se předpokládalo, že se jedná o jednorázovou spolupráci, nicméně Tlusťák se představí se stejným vozem i na Autogames RallyShow v Uherském Brodě.

Štefan Rosina v sobotu na Auto Show vymění Porsche za Fabii WRC

Štefan Rosina v sobotu na Auto Show vymění Porsche za Fabii WRC3.11.2011 - za volantom súťažnej Škody Fabia WRC predstaví jediný slovenský zástupca seriálu Porsche Supercup, Púchovčan Štefan Rosina.

Novinka Polo R WRC již vrčí a čeká se na další prototyp

Novinka Polo R WRC již vrčí a čeká se na další prototyp24.10.2011 - Vývoj nového soutěžního vozu VW Polo R WRC nadále pokračuje a v minulých dnech podle zahraničních zdrojů dosáhnul dalšího vývojového stupně. Dieter Depping s ním právě nyní kroutí první kilometry s to za volantem prvního prototypu,který je nyní k dispozici.

Rally Catalunya : Náš Martin Prokop bronzový v hodnocení SWRC i celkově v seriálu

Rally Catalunya : Náš Martin Prokop bronzový v hodnocení SWRC i celkově v seriálu24.10.2011 - Nehodou v Německu jsme ztratili všechny naděje a tento incident určitě poznamenal naše další starty,“ přiznal jihlavský pilot. „Přesto mám z třetího místa celkově radost, konkurence totiž byla velmi silná a prohrát s úřadujícím šampionem IRC a Tänakem není ostuda,“ uzavřel Martin Prokop.

První světové body Evgeny Novikova s Citroënem DS3 WRC

První světové body Evgeny Novikova s Citroënem DS3 WRC24.10.2011 - Bylo tam moc prašno. Podobné podmínky jsem až dosud příliš neviděl," řekl mistr světa z roku 2003. „V zatáčce, do které nebylo vidět, jsme najeli na bariéru a odneslo to kolo. Nemohli jsme pokračovat. I kdybychom se vrátili díky pravidlu SuperRally, nemělo by to smysl a těžko bychom dosáhli dobrého výsledku. Proto jsme se rozhodli nepokračovat a udělat všechno pro náš start v Rally Velká Británie."

Martin Semerád se v první etapě Španělské Rally trápil, ale je čtvrtý v PWRC.

Martin Semerád se v první etapě Španělské Rally trápil, ale je čtvrtý v PWRC.22.10.2011 - Na čtvrtém místě v kategorii produkčních vozů PWRC dokončili první etapu soutěže Martin Semerád a Michal Ernst. Časová ztráta na nejrychlejší posádky v PWRC je ale větší, než by si členové Semerád Rally Teamu představovali

Oficiálně : Martin Prokop pojede MS se speciálem WRC !!

Oficiálně : Martin Prokop pojede MS se speciálem WRC !!20.10.2011 - Po dlouhých 4 letech opět česká dvojice v elitní kategorii, ve společnosti rallyových ikon jako je Loeb, Hirvonen, Solberg nebo Sordo. „Splněný sen – zní to sice jako tonejprofláknutější klišé, ale lépe se ten pocit asi popsat nedá“, říká šťastný Martin Prokop

Zádveřický Antonín Tlusťák, úřadující vicemistr Evropy, pojede překvapivě Vsetín s Lancerem WRC 05 !!

Zádveřický Antonín Tlusťák, úřadující vicemistr Evropy, pojede překvapivě Vsetín s Lancerem WRC 05 !!20.10.2011 - „Každoročně startuji na dvou rallysprintech českého šampionátu ve Slušovicích a Vsetíně. S pořadateli obou podniků se velmi dobře poznám a organizátoři nám vycházejí maximálně vstříc. Samozřejmě naší prioritu je FIA Mistrovství Evropy v rally a vsetínský rallysprint vyšel právě na termín mezi závěrečnými soutěžemi ve Francii a Švýcarsku. Z tohoto důvodu je nereálné, abychom ve Vsetíně startovali s naším vozem Škoda Fabia Super 2000

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu