Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Martin Prokop ve Finsku stříbrný v SWRC a velmi spokojený

Martin Prokop ve Finsku stříbrný v SWRC a velmi spokojený1.8.2011 - Poslední třetí den soutěže byl v klasifikaci SWRC na rozdíl od absolutního pořadí, kde zuřila bitva o vteřinky, zdánlivě klidný. „Druhé místo pro nás bylo vrchovatým naplněním našich předstartovních plánů, bylo proto potřeba, aby posádka dovezla auto do cíle a svou pozici uhájila,“ říká Quirin Muller, týmový manažer.

Lídři SWRC Hänninen s Markkulou obhájili ve Finsku loňské vítězství a zkompletovali hattrick

Lídři SWRC Hänninen s Markkulou obhájili ve Finsku loňské vítězství a zkompletovali hattrick30.7.2011 - Juho Hänninen se skvěle vyrovnal s tlakem na domácí rally a po prvenství na Rally Acropolis zvítězil přesvědčivým způsobem i na dalším podniku z kategorie „klasických“, Rally Finsko. Zkompletoval tím s Mikkou hattrick na místní rally a navýšili společně náskok v čele šampionátu. Skvělý týmový výsledek byl završen čtvrtým místem Gassnera s Wüstenhagenovou.

Martin Prokop si ve Finské rally polepšil na 2.místo v SWRC

Martin Prokop si ve Finské rally polepšil na 2.místo v SWRC29.7.2011 - Česká dvojice po včerejším krátkém dnu figurovala na třetím místě SWRC za Estoncem Tanakem a Finem Hanninenem, mezi kterými hořel boj o prvenství. „V dopoledních rychlostních zkouškách jsem si našel pěkný rytmus a časy mi dělaly radost. Ale upřímně řečeno, ačkoli se nám dařilo držet krok s Tanakem a Hanninenem, k chybě už bylo poměrně blízko

Lídr šampionátu SWRC Hänninen je po prvním dni o 8.5 sekund druhý za Tänakem

Lídr šampionátu SWRC Hänninen je po prvním dni o 8.5 sekund druhý za Tänakem28.7.2011 - Dnešní první etapa šotolinové soutěže měla na programu první tři rychlostní zkoušky a 40 ostrých kilometrů. V kategorii SWRC je s vozy Super 2000 nejlépe zvládnul Ott Tänak na Fordu. Juho Hänninen s Fabií jej dokázal dnes porazit ve třetím měřeném úseku a je před páteční etapou v těsném závěsu (+8.5 s). Další pilot Red Bull ŠKODA týmu Hermann Gassner je po prvním dni šestý se ztrátou 1:12 min.

Průběžně vedoucí Martina Semeráda s Michalem Ernstem čeká další start v PWRC, Finsko

Průběžně vedoucí Martina Semeráda s Michalem Ernstem čeká další start v PWRC, Finsko26.7.2011 - „K testu jsme vybrali úsek, na kterém se v minulosti Finská Rally jezdila. Vyzkoušeli jsme funkčnost našeho auta a zkusili si i různé varianty nastavení. Během testu ale začalo pršet a povrch byl měkčí než bude v samotném závodě, tak uvidíme, jak se nám podařilo vybrat nastavení,“ vysvětloval Martin Semerád po testu, během kterého na finské šotolině najezdil zhruba padesát ostrých kilometrů.

Jan Černý s Pavlem Kohoutem se připravují na Finskou Rally v rámci WRC Academy

Jan Černý s Pavlem Kohoutem se připravují na Finskou Rally v rámci WRC Academy26.7.2011 - Šotolinové rychlostní zkoušky patří k těm nejrychlejším na celém světě a závodníci se zde více, než kdekoliv jinde, musí vyrovnat s bezpočtem horizontů a velkých skoků. Taková je Finská Rally a právě této soutěže se letos premiérově zúčastní česká posádka Jan Černý – Pavel Kohout.

Rajd Rzesowski v Polsku se hlásí. Béreš junior přezbrojuje na WRC

Rajd Rzesowski v Polsku se hlásí. Béreš junior přezbrojuje na WRC22.7.2011 - V zozname doslova svieti zmena techniky pri mene Jozefa Béreša mladšieho. Jeho náskok v priebežnom hodnotení šampionátu sa zmenšil a úradujúci majster krajiny preto prezbrojil na Škodu Fabia WRC.

Jaroslav Melichárek a Richard Lasevič se svým WRC v Lubeníku čtyři sekundy od zlata

Jaroslav Melichárek a Richard Lasevič se svým WRC v Lubeníku čtyři sekundy od zlata12.7.2011 - po odjazdení vyše osemdesiat percent súťažných kilometrov boli Jaro s Rišom v rámci priebežného hodnotenia iba jednu desatinu sekundy za vedúcou posádkou, sa nakoniec v cieli museli uspokojiť „iba“ s druhým miestom, pričom od víťazstva ich delili len štyri celé jedna desatina sekundy.

Grzegorz Grzyb a Robert Hundla s Focusem WRC na Rally Lubeník zlatí

Grzegorz Grzyb a Robert Hundla s Focusem WRC na Rally Lubeník zlatí12.7.2011 - „Bol to ozaj boj taký aký má byť. Posádky medzi sebou bojovali doslovne o desatiny sekúnd. Jazdilo sa veľmi rýchle, na všetkých testoch dosahovali posádky priemernú rýchlosť nad sto kilometrov, ale napriek tomu boli trate veľmi technické. Stačilo maličké zaváhanie a bolo by po všetkom

Martin Semerád s Michalem Ernstem na Bohemii potestují na PWRC ve Španělsku

Martin Semerád s Michalem Ernstem na Bohemii potestují na PWRC ve Španělsku30.6.2011 - Proč se Martin Semerád rozhodl odstartovat zrovna tady? „Rally Bohemia bereme jako test před asfaltovou soutěží ve světě. Letos závodíme zatím jen na šotolině, ale čeká mě start ve Španělsku. Na asfaltu jsem dlouho nejel a jen jeden sprint je na rozjetí a připomenutí si návyků z asfaltu málo. Ve Španělsku půjde asi o hodně důležité body do celkového hodnocení, a tak se chci maximálně připravit.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu