Vyhledávání

TV tipy

Jarek Janiš místo do horké sedačky usedne do křesla hosta diskusního pořadu

2.12.2008 - SPORT 5 je zařazen do nabídky Sport O2 TV a je přístupný také klientům UPC ČR sítě – digitální TV a dále v kabelových sítích BKS Capital Partners Praha, HDD Praha, Kabel servis Praha, Planet A Praha, WMS s.r.o. Most, SELF servis Brno, Smart Comp Brno, STARNET České Budějovice, J.Ouda Klášterec nad Ohří, PODA Ostrava, MATTES AD Frýdek-Místek, Kabel Ostrov, s.r.o. Ostrov, Mame Moravské Budějovice, TRI R, a.s. Bratislava a SWAN, a.s. Bratislava.

FIA GT3 v Dubaji s českou účastí ( dva vozy MM racing) na televizi SPORT 5 živě !

FIA GT3 v Dubaji s českou účastí ( dva vozy MM racing) na televizi SPORT 5 živě !26.11.2008 - O prvním prosincovém víkendu se kolotoč FIA GT3 přesune do Dubaje na svou poslední letošní štaci a o co nejlepší umístění se zde utkají také české posádky s Corvette Z06R. SPORT 5 vysílá závod FIA GT3 z Dubaje v přímém přenosu.

Vysílání TV SPORT 5 nabídne historické sestřihy z okruhů i z MS v rallye

Vysílání TV SPORT 5 nabídne historické sestřihy  z okruhů i z MS v rallye19.11.2008 - Série premiér sestřihů závodů mistrovství světa v rally 1998 pokračuje i v 48. kalendářním týdnu od 24. do 30. listopadu. Každý všední den přináší televizní stanice SPORT 5 premiéru jedné světové soutěže, počínaje Argentinskou rally a konče Rally Sanremo. Budeme se pravidelně ohlížet také za uplynulými ročníky závodu 24h Nürburgringu

Historické sestřihy WRC 1998 a záznamy DTM (ITC) 1996 na SPORT 5

Historické sestřihy WRC 1998 a záznamy DTM (ITC) 1996 na SPORT 512.11.2008 - SPORT 5 zcela nově přinese historické sestřihy závodů mistrovství světa v rally (WRC) ze sezóny 1998. V historii DTM se v programu SPORT 5 přehoupneme do sezóny 1996, kdy původní seriál DTM ustoupil nedávno zrozenému ITC

Martin Prokop hostem pořadu O čem se mluví na TV SPORT 5

Martin Prokop hostem pořadu O čem se mluví na TV SPORT 55.11.2008 - Ve čtvrtek 13. listopadu usedne do horkého křesla hosta v televizním studiu soutěžní jezdec Martin Prokop, účastník juniorského mistrovství světa v rally (JWRC) a světového šampionátu produkčních vozů (PWRC).

MMČR na okruzích, Belgian GT a ALMS ve vysílání SPORT 5

MMČR na okruzích, Belgian GT a ALMS ve vysílání SPORT 523.10.2008 - V prvním listopadovém týdnu přinese SPORT 5 záznamy posledních a rozhodujících závodů šampionátů MMČR v závodech automobilů na okruzích, Belgian GT a ALMS. Příznivci amerického typu závodění si přijdou na své při přímém přenosu předposledního závodu NASCAR Sprint Cup Series.

Dramatické bitvy v Petit Le Mans lahůdkou ve vysílání SPORT 5. A nejen ty

Dramatické bitvy v Petit Le Mans lahůdkou ve vysílání SPORT 5. A nejen ty14.10.2008 - Letos byl okruh Road Atlanta dějištěm strhující bitvy o vítězství mezi továrními vozy Audi a Peugeot. Desetihodinová řež nabídla fanouškům na tribunách napínavou podívanou, kterou v týdnu na přelomu října a listopadu zprostředkuje svým divákům také SPORT 5

Osm přímých přenosů z Hockenheimu na závěr října ve vysílání motoristické TV SPORT 5

Osm přímých přenosů z Hockenheimu na závěr října ve vysílání motoristické TV SPORT 57.10.2008 - Sérii živého vysílání zahájí v sobotu 25. října přenos závodu F3 Euro Series a ta bude pokračovat přenosy DTM, Seat Leon Supercopa, ADAC VW Polo Cupu a Porsche Carrera Cupu. Víkend plný „live“ vysílání SPORT 5 uzavře 26. října přímý přenos amerických NASCAR z Atlanty.

FIA GT ze Zolderu, NASCAR i několik zajímavých magazínů na motoristické televizi SPORT 5 !

FIA GT ze Zolderu, NASCAR i několik zajímavých magazínů na motoristické televizi SPORT 5 !1.10.2008 - Přímé přenosy závodů FIA GT z belgického Zolderu a NASCAR Sprint Cup Series z virginského Martinsville nabídne SPORT 5 v týdnu od 13. do 19. října. Ale program prvního českého kanálu zaměřeného výhradně na motorismus je nabitý mnoha dalšími atraktivními závody a zajímavými magazíny.

Televize SPORT 5 nabídne nejen okruhové boje z Brna

Televize SPORT 5 nabídne nejen okruhové boje z Brna24.9.2008 - Dva víkendy po sobě ožil brněnský Masarykův okruh atraktivními závody. Zatímco 13. – 14. září rozpálily trať Automotodromu vozy GT, GT 3 a GT 4, o týden později 20. – 21. září se tu proháněly speciály DTM v rámci MMČR v závodech automobilů na okruzích. Záznamy těchto závodů nabídne ve svém vysílání ve 41. kalendářním týdnu SPORT 5

Stránka 1 ...7 8 9 10 11
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu