Vyhledávání

TV tipy

Přímé přenosy Speedcar Series nyní nově v programu motoristické TV SPORT 5

3.12.2008 - Ačkoli se v letošní sezóně odehraje teprve druhý ročník Speedcar Series, šampionát již dokázal přilákat jezdce takových jmen, jakými jsou Jacques Villeneuve, Jean Alesi, Gianni Morbidelli, Stefan Johansson nebo Heinz Harald Frentzen

Jarek Janiš místo do horké sedačky usedne do křesla hosta diskusního pořadu

2.12.2008 - SPORT 5 je zařazen do nabídky Sport O2 TV a je přístupný také klientům UPC ČR sítě – digitální TV a dále v kabelových sítích BKS Capital Partners Praha, HDD Praha, Kabel servis Praha, Planet A Praha, WMS s.r.o. Most, SELF servis Brno, Smart Comp Brno, STARNET České Budějovice, J.Ouda Klášterec nad Ohří, PODA Ostrava, MATTES AD Frýdek-Místek, Kabel Ostrov, s.r.o. Ostrov, Mame Moravské Budějovice, TRI R, a.s. Bratislava a SWAN, a.s. Bratislava.

FIA GT3 v Dubaji s českou účastí ( dva vozy MM racing) na televizi SPORT 5 živě !

FIA GT3 v Dubaji s českou účastí ( dva vozy MM racing) na televizi SPORT 5 živě !26.11.2008 - O prvním prosincovém víkendu se kolotoč FIA GT3 přesune do Dubaje na svou poslední letošní štaci a o co nejlepší umístění se zde utkají také české posádky s Corvette Z06R. SPORT 5 vysílá závod FIA GT3 z Dubaje v přímém přenosu.

Vysílání TV SPORT 5 nabídne historické sestřihy z okruhů i z MS v rallye

Vysílání TV SPORT 5 nabídne historické sestřihy  z okruhů i z MS v rallye19.11.2008 - Série premiér sestřihů závodů mistrovství světa v rally 1998 pokračuje i v 48. kalendářním týdnu od 24. do 30. listopadu. Každý všední den přináší televizní stanice SPORT 5 premiéru jedné světové soutěže, počínaje Argentinskou rally a konče Rally Sanremo. Budeme se pravidelně ohlížet také za uplynulými ročníky závodu 24h Nürburgringu

Historické sestřihy WRC 1998 a záznamy DTM (ITC) 1996 na SPORT 5

Historické sestřihy WRC 1998 a záznamy DTM (ITC) 1996 na SPORT 512.11.2008 - SPORT 5 zcela nově přinese historické sestřihy závodů mistrovství světa v rally (WRC) ze sezóny 1998. V historii DTM se v programu SPORT 5 přehoupneme do sezóny 1996, kdy původní seriál DTM ustoupil nedávno zrozenému ITC

Martin Prokop hostem pořadu O čem se mluví na TV SPORT 5

Martin Prokop hostem pořadu O čem se mluví na TV SPORT 55.11.2008 - Ve čtvrtek 13. listopadu usedne do horkého křesla hosta v televizním studiu soutěžní jezdec Martin Prokop, účastník juniorského mistrovství světa v rally (JWRC) a světového šampionátu produkčních vozů (PWRC).

MMČR na okruzích, Belgian GT a ALMS ve vysílání SPORT 5

MMČR na okruzích, Belgian GT a ALMS ve vysílání SPORT 523.10.2008 - V prvním listopadovém týdnu přinese SPORT 5 záznamy posledních a rozhodujících závodů šampionátů MMČR v závodech automobilů na okruzích, Belgian GT a ALMS. Příznivci amerického typu závodění si přijdou na své při přímém přenosu předposledního závodu NASCAR Sprint Cup Series.

Dramatické bitvy v Petit Le Mans lahůdkou ve vysílání SPORT 5. A nejen ty

Dramatické bitvy v Petit Le Mans lahůdkou ve vysílání SPORT 5. A nejen ty14.10.2008 - Letos byl okruh Road Atlanta dějištěm strhující bitvy o vítězství mezi továrními vozy Audi a Peugeot. Desetihodinová řež nabídla fanouškům na tribunách napínavou podívanou, kterou v týdnu na přelomu října a listopadu zprostředkuje svým divákům také SPORT 5

Osm přímých přenosů z Hockenheimu na závěr října ve vysílání motoristické TV SPORT 5

Osm přímých přenosů z Hockenheimu na závěr října ve vysílání motoristické TV SPORT 57.10.2008 - Sérii živého vysílání zahájí v sobotu 25. října přenos závodu F3 Euro Series a ta bude pokračovat přenosy DTM, Seat Leon Supercopa, ADAC VW Polo Cupu a Porsche Carrera Cupu. Víkend plný „live“ vysílání SPORT 5 uzavře 26. října přímý přenos amerických NASCAR z Atlanty.

FIA GT ze Zolderu, NASCAR i několik zajímavých magazínů na motoristické televizi SPORT 5 !

FIA GT ze Zolderu, NASCAR i několik zajímavých magazínů na motoristické televizi SPORT 5 !1.10.2008 - Přímé přenosy závodů FIA GT z belgického Zolderu a NASCAR Sprint Cup Series z virginského Martinsville nabídne SPORT 5 v týdnu od 13. do 19. října. Ale program prvního českého kanálu zaměřeného výhradně na motorismus je nabitý mnoha dalšími atraktivními závody a zajímavými magazíny.

Stránka 1 ...7 8 9 10 11
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu