Vyhledávání

Sledujte nadcházející Silk Way Rally 2011 na obrazovkách

Sledujte nadcházející Silk Way Rally 2011 na obrazovkách

Sledujte Silk Way Rally na obrazovkách České televize

Česká televize bude i letos vysílat záznamy etap Silk Way Rally na obrazovkách programu ČT4 Sport. Denně můžete sledovat zápolení tatrováckých posádek v ostré konkurenci na horkém Východě.

Fanoušci si na obrazovkách České televize zvykli na už tradiční soutěžácké menu. Ještě před startem mohou sledovat na programu ČT4 pořad Téma pro hosty Jiřího Zíty, kterého se zúčastní i Aleš Loprais – bude se jednat o tradiční debatu, ČT4 vysílá ve středu 6.7. v 9:30. Kdo by snad o dni volna nebyl doma, všechny pořady může zpětně vyhledat v i-vysílání České televize na internetu. V pátek 8.7. následuje krátký patnáctiminutový sestřih uplynulých dvou ročníků Silk Way Rally, ať už toho z roku 2009, který startoval v Kazani a vedl do Ašchabadu, nebo toho loňského z Petrohradu do Soči.. První denní etapový sestřih diváci uvidí v neděli 10.7. zhruba ve 23:00.

Denní zpravodajství bude po celou dobu situováno do večerních hodin a každý den bude vhodné si čas vysílání zkontrolovat, podle toho, jak dlouhé budou přímé přenosy v průběhu dne. Okolo 25.7. se bude vysílat beseda s účastníky a o den později i závěrečný sestřih celé soutěže. Fanoušci tedy nebudou o možnost sledovat české posádky včetně obou posádek InstaForex Loprais Teamu přímo v akci. Protože pořady připravuje, tak jako na velkém Dakaru, televizní štáb ASO, bude na co se těšit.Jiří Vintr

 

Fotogalerie

Zcela nová Tatra Loprais týmu - první testy, první foto !!

foto týmu. Premiéra vozu bude na Silk Way 2011

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu