Vyhledávání

Autonovinky

Mimořádné potěšení z jízdy pro každého – Hyundai i30 N

Mimořádné potěšení z jízdy pro každého – Hyundai i30 N17.7.2017 - Hyundai i30 N je prvním členem řady vysokovýkonných modelů N. Model i30 N je zcela nově vyvinutým vozem, postaveným na základě nové generace modelové řady i30, který poskytne řidiči maximální potěšení zjízdy vkaždodenním provozu na silnicích, i na závodním okruhu. N bylo zrozeno vNamyangu, vglobálním výzkumném a vývojovém středisku společnosti Hyundai Motor v Koreji a přivedeno k dokonalosti na Nürburgringu, jednom znejnáročnějších závodních okruhů na světě, u něhož sídlí zkušební centrum Hyundai. Logo N symbolizuje hbitost v šikanách, sledu zatáček, v nichž byl i30 N důkladně testován a vnichž prokázal své mimořádné jízdní schopnosti. Model i30 N je inspirován zkušenostmi a úspěchy, které oddělení Hyundai Motorsport získává ve vrcholných automobilových soutěžích WRC od roku 2014.

Dakarista Lukáš Kvapil jako patron zahájil prodejní výstavu vozů Mototechny v Brně

17.7.2017 - Na Moravském náměstí a Náměstí Svobody vBrně se předvede několik desítek aut bezmála dvaceti výrobců. Nostalgická značka ročních, referentských a předváděcích vozů Mototechna ze skupiny AAA AUTO zde vystaví několik desítek vozů v rámci konceptu „pop-up store“. Patronem akce je dakarský závodník a profesionální voják Lukáš Kvapil, vyznamenaný za záchranu soupeřova života medailí ministra obrany.

Charismatický design: zcela nový Hyundai i30 Fastback

Charismatický design: zcela nový Hyundai i30 Fastback17.7.2017 - Hyundai Motor představuje dalšího člena modelové řady i30: i30 Fastback

Limity pojistného plnění u povinného ručení

17.7.2017 - Co znamenají limity pojistného plnění u povinného ručení a jak ovlivní cenu vašeho pojištění? Zřejmě jste se již setkali při sjednávání povinného ručení smožností výběru limitů pojištění. Také jste si všimli, že každý limit povinného ručení má jinou hodnotu. Co tedy znamená například limit 35/35 mil.?

Hyundai i30 N připraven na silnici i závodní okruhy

Hyundai i30 N připraven na silnici i závodní okruhy11.7.2017 - Hyundai Motor zveřejňuje další informace o modelu i30 N před jeho odhalením 13. července. První vysokovýkonný vůz Hyundai řady N úspěšně absolvoval poslední fáze vývoje na legendárním závodním okruhu Nürburgring.

Emirates SkyCargo přepraví první vůz, který byl navržen a vyroben ve Spojených arabských emirátech

Emirates SkyCargo přepraví první vůz, který byl navržen a vyroben ve Spojených arabských emirátech17.6.2017 - Emirates SkyCargo, nákladní divize společnosti Emirates, přepravila do Francie první vůz, který byl kompletně navržen a vyroben ve Spojených arabských emirátech. Vůz bude vystaven během prestižního vytrvalostního závodu “24 hodin Le Mans”.

Řiďte jej. Definujte jej. – Zcela nový Hyundai KONA

Řiďte jej. Definujte jej. – Zcela nový Hyundai KONA17.6.2017 - Hyundai Motor prodal od uvedení modelu Santa Fe vroce 2001 na evropských trzích více než 1,4 milionu SUV a stal se etablovanou značkou v segmentu SUV. Tucson je s více než 200 000 prodanými vozy od svého uvedení na trh vroce 2015 nejprodávanějším SUV značky Hyundai v Evropě. Hyundai Motor nyní rozšiřuje vstupem do segmentu B-SUV svou rodinu modelů SUV na čtyři členy, včetně stávajících modelů Grand Santa Fe, Santa Fe a Tucson.

Vrakoviště aneb jak probíhá ekologická likvidace vozidla

Vrakoviště aneb jak probíhá ekologická likvidace vozidla5.6.2017 - Zajímá vás, jak to probíhá na autovrakovišti? Na co je třeba dát si pozor a co budete muset v případě nutnosti ekologické likvidace zařídit? Máme pro vás odpovědi na vše, co vás v souvislosti s ekologickou likvidací automobilů zajímá.

To nejlepší zobou světů: Hyundai v Evropě zahájí prodej modelu IONIQ Plug-in

To nejlepší zobou světů: Hyundai v Evropě zahájí prodej modelu IONIQ Plug-in22.5.2017 - Hyundai Motor slibuje elektrizující léto 2017. U evropských prodejců se objeví IONIQ Plug-in Hybrid. IONIQ je prvním vozem na světě se třemi druhy elektrifikovaného pohonu. Plug-in Hybrid je nejnovější variantou, jejíž uvedení na trh následuje po úspěšném představení verzí Hybrid a Electric ve druhé polovině roku 2016. Hyundai Motor pokračuje v naplňování své strategie, která počítá suvedením 14 ekologických vozů do roku 2020, včetně pěti hybridních vozidel, čtyř hybridních vozidel smožností vnějšího nabíjení, čtyř elektromobilů a jednoho elektromobilu s palivovými články.

Jak poznáte, že je nutné jet do autoservisu

Jak poznáte, že je nutné jet do autoservisu26.4.2017 - I při sebelepší péči o auto vás čas od času může zaskočit nepříjemná závada. Může se navíc jednat o poruchu, jejíž zanedbání by se mohlo negativně podepsat také na dalších součástech vozu. Proto není vhodné odkládat návštěvu autoservisu.

Stránka 1 2 3 4 92 ...93
Bookmark and Share