Vyhledávání

Autonovinky

Hyundai i30 Fastback N Safety Car bude oficiálním bezpečnostním vozem mistrovství světa superbiků

Hyundai i30 Fastback N Safety Car bude oficiálním bezpečnostním vozem mistrovství světa superbiků31.1.2019 - Hyundai Motor oznámil, že speciálně upravený model i30 Fastback N Safety Car bude oficiálním bezpečnostním vozem 32. ročníku mistrovství světa superbiků WorldSBK (MOTUL FIM Superbike World Championship). Tento týden představený i30 Fastback N Safety Car vyniká typickými barvami, inspirovanými soutěžním vozem Hyundai i20 WRC (World Rally Championship). Tato aktivita je součástí nového partnerství, které značka Hyundai uzavřela s mistrovstvím WorldSBK už loni v září.

Hyundai odhaluje druhou generaci modelů IONIQ

Hyundai odhaluje druhou generaci modelů IONIQ28.1.2019 - IONIQ Hybrid a Plug-in Hybrid pro modelový rok 2019 nabízejí vyspělé telematické služby Bluelink®, prvky aktivní bezpečnosti a asistenční systémy SmartSense, nastavitelný systém rekuperace kinetické energie a nejmodernější informační a zábavní systém. Uvedené prvky se dodávají standardně pro všechny stupně výbavy. Kromě toho byl také modernizován vnější i vnitřní design modelu IONIQ.

Hyundai KONA Americkým SUV roku

Hyundai KONA Americkým SUV roku17.1.2019 - Modelům Hyundai KONA a KONA Electric 2019 v segmentu SUV udělila porota renomovaných motoristických novinářů ankety „North American Car, Utility and Truck of the Year“ (Severoamerický osobní vůz, SUV a pickup roku) titul „2019 North American Utility Vehicle of the Year“ (Severoamerické SUV roku 2019). Poprvé tak zvítězil v kategorii „Utility Vehicle of the Year“ crossover značky Hyundai. Vítěz kategorie SUV je každoročně vyhlašován na severoamerickém mezinárodním autosalonu NAIAS v Detroitu.

Ford Focus byl zvolen Autem roku 2019 v České republice

Ford Focus byl zvolen Autem roku 2019 v České republice9.1.2019 - V tradiční novinářské anketě Auto roku 2019 v České republice zvítězil nový Ford Focus! Tím se Focus stává vůbec nejúspěšnějším modelem v historii ankety, v níž získal už celkem čtyři tituly.

Hyundai představí na veletrhu CES 2019 zcela nový koncept chodicího automobilu Hyundai „Elevate“

Hyundai představí na veletrhu CES 2019 zcela nový koncept chodicího automobilu Hyundai „Elevate“8.1.2019 - Kola na robotických nohách umožní uživatelům zdolávat i ten nejošidnější terén jízdou, chůzí či dokonce šplháním

Hyundai i30 N vítězem ankety „Sports Cars of the Year 2018“

Hyundai i30 N vítězem ankety „Sports Cars of the Year 2018“16.12.2018 - Hyundai i30 N již během svého prvního roku prodeje přesvědčil čtenáře časopisu Auto Bild Sportscars o svých vynikajících kvalitách. Kompaktní sportovní vůz obdržel prestižní titul „Dovážený vítěz“ v kategorii malých a kompaktních vozů v rámci ankety „Sports Cars of the Year 2018“. První vysokovýkonný model Hyundai se prosadil v konkurenci sedmi etablovaných modelů, vyráběných například značkami Honda, Peugeot a Renault.

Nový stylový Ford Edge nabízí ještě více dynamiky, komfortu i techniky

Nový stylový Ford Edge nabízí ještě více dynamiky, komfortu i techniky16.12.2018 - Stylový, sportovní a precizní nový Ford Edge je technicky nejvyspělejší SUV v nabídce značky Ford. Evropským zákazníkům přináší ještě vyšší úroveň komfortu i dynamiky.

Nový Hyundai Santa Fe obdržel nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení Euro NCAP

Nový Hyundai Santa Fe obdržel nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení Euro NCAP16.12.2018 - Čtvrtá generace modelu Hyundai Santa Fe, velkého SUV segmentu D, absolvovala náročné testy Euro NCAP s výbornými výsledky ve všech čtyřech kategoriích, přičemž mimořádně přesvědčivé bylo hodnocení v kategoriích ochrany dospělých cestujících a dětí. Santa Fe chrání své cestující rozsáhlou bezpečnostní výbavou, která zahrnuje mimo jiné vyspělé prvky aktivní bezpečnosti a asistenční systémy, stejně jako velmi tuhý skelet karoserie.

Nový crossover Ford Focus Active spojuje všestrannost SUV s vynikajícími jízdními vlastnostmi Focusu

Nový crossover Ford Focus Active spojuje všestrannost SUV s vynikajícími jízdními vlastnostmi Focusu29.11.2018 - Nový crossover Ford Focus Active přidává k přednostem nového Focusu také všestrannost inspirovanou vozy SUV.

V reakci na velký zájem zákazníků prodlužuje Ford výrobu supersportovního modelu Ford GT

V reakci na velký zájem zákazníků prodlužuje Ford výrobu supersportovního modelu Ford GT25.10.2018 - Společnost Ford Motor Company oznamuje prodloužení výroby supersportovního modelu Ford GT přibližně o dva roky. Jde o reakci na neslábnoucí poptávku.

Stránka 1 2 3 4 97 ...98
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu