Vyhledávání

Autonovinky

Hyundai NEXO a Kona Electric zvládnou i extrémní podmínky useverního polárního kruhu

Hyundai NEXO a Kona Electric zvládnou i extrémní podmínky useverního polárního kruhu17.3.2018 - Hyundai podrobuje svá nejnovější elektrifikovaná vozidla nejextrémnějším mrazivým podmínkám na zkušebním polygonu Hyundai Mobis ve Švédsku, pouhou hodinu jízdy od severního polárního kruhu. Nekompromisní testy zajišťují provozuschopnost elektrifikovaných vozidel Hyundai i při nízkých teplotách klesajících až k -35 °C.

Hyundai Kite: Koncept dvouúčelové elektrické buggy vznikl ve spolupráci s IED

Hyundai Kite: Koncept dvouúčelové elektrické buggy vznikl ve spolupráci s IED17.3.2018 - Hyundai Motor znovu spolupracoval s turínskou školou designu IED (Istituto Europeo di Design). Výsledkem nejnovějšího společného projektu je design inovativního koncepčního vozidla Hyundai Kite, které oslavilo světovou premiéru na březnovém ženevském autosalonu 2018. Futuristická dvoumístná lehká plážová buggy, která může být přeměněna v jednomístný vodní skútr, byla navržena 15 studenty magisterského studia designu dopravních prostředků na IED ve spolupráci sEvropským designérským centrem Hyundai.

Garanční prohlídka: nutnost, nebo mýtus?

Garanční prohlídka: nutnost, nebo mýtus?14.3.2018 - Garanční prohlídka vautorizovaném servisu je mýtus, kterému stále podléhá mnoho řidičů. Majitelé vozidel se bojí, že při garanční prohlídce vneznačkovém servise přijdou o záruku. To je však skutečně mylná představa, kterou je třeba vyvrátit.

Hyundai Motor na ženevském autosalonu 2018

Hyundai Motor na ženevském autosalonu 20186.3.2018 - Hyundai Motor slaví na 88. mezinárodním autosalonu vŽenevě světové premiéry zcela nového elektromobilu Kona Electric, nové generace modelu Hyundai Santa Fe a studie „Le Fil Rouge“. Další významnou událostí vexpozici značky Hyundai na autosalonu v Ženevě je evropský debut zcela nového modelu Hyundai NEXO, prvního specializovaného SUV na světě s pohonem na vodík. Stánek značky Hyundai na ženevském autosalonu 2018 je magnetem pro fanoušky automobilů i designu také díky technice síťově propojeného automobilu vkombinaci sfuturistickým designem studie „Le Fil Rouge“.

Zcela nový Hyundai NEXO nabízí budoucnost již dnes

Zcela nový Hyundai NEXO nabízí budoucnost již dnes26.2.2018 - Hyundai upevňuje své vedoucí postavení zcela novým modelem Hyundai NEXO, prvním SUV konstruovaným výhradně pro pohon na vodík, své vedoucí postavení voblasti elektromobilů s palivovými články. NEXO kombinuje praktičnost SUV s vyspělým know-how voblasti palivových článků. Nová generace vozidla spalivovými články nabízí nejvyspělejší techniku na trhu také díky funkcím autonomní jízdy, chytrým vyspělým asistenčním systémům a nejvýkonnějšímu poháněcímu ústrojí ve svém segmentu.

Hyundai odhalil první fotografie nového modelu Santa Fe

Hyundai odhalil první fotografie nového modelu Santa Fe9.2.2018 - Hyundai Motor zveřejnil první fotografie nové generace modelu Santa Fe, která oslaví světovou premiéru vúnoru 2018. Největší osobní automobil společnosti reprezentuje dlouhou tradici modelů SUV značky Hyundai a naváže na globální úspěchy svých předchůdců. Čtvrtá generace modelu Santa Fe je výkonné SUV sprémiovým designem a nejprostornějším interiérem ve své třídě.

Hyundai zveřejnil první snímek čtvrté generace Santa Fe

Hyundai zveřejnil první snímek čtvrté generace Santa Fe31.1.2018 - Hyundai Motor představil první údaje o nové generaci Santa Fe. Vůz bude mít světovou premiéru vúnoru a následně se začátkem března představí na autosalonu v Ženevě. Čtvrtá generace Santa Fe navazuje na celosvětový úspěch tohoto SUV. První Santa Fe automobilka představila v roce 2001 a model se stal jedním ze základních kamenů úspěchu značky Hyundai Motor.

Představujeme integrovanou navigační a multifunkční jednotku Zenec Z-E3726

Představujeme integrovanou navigační a multifunkční jednotku Zenec Z-E372629.1.2018 - Autonavigace Zenec zaručují snadnou orientaci, ale nabízí mnohem více funkcí, jako je tomu v případě integrované navigační a multimediální jednotky ZENEC Z-E3726. Co všechno takové zařízení umí?

Hyundai odhalil první vysoce výkonný model řady N pro trh USA

Hyundai odhalil první vysoce výkonný model řady N pro trh USA19.1.2018 - Hyundai představil vysoce výkonný model Veloster N určený pro americký trh. První model soznačením „N“ tak na tamní trh zavádí novou platformu Veloster, která zákazníkům nabídne vysokou úroveň výkonu a sportovní atraktivity.

Nový Mustang Bullitt a Edge ST jsou hlavními hvězdami značky Ford na autosalonu v Detroitu

Nový Mustang Bullitt a Edge ST jsou hlavními hvězdami značky Ford na autosalonu v Detroitu17.1.2018 - Společnost Ford Motor Company představuje na autosalonu 2018 North American International Auto Show (NAIAS) v Detroitu třetí generaci limitované série Mustangu Bullitt™*. Novinka připomíná padesáté výročí kultovního snímku „Bullittův případ“ se Stevem McQueenem v hlavní roli. Další detroitskou premiérou značky Ford je nový Edge ST, první SUV připravené oddělením Ford Performance.

Stránka 1 2 3 4 94 ...95
Bookmark and Share