Vyhledávání

Autonovinky

Nový Hyundai i20: chytřejší, bezpečnější a smodernizovaným designem

Nový Hyundai i20: chytřejší, bezpečnější a smodernizovaným designem26.4.2018 - Hyundai navazuje na své úspěchy v segmentu B představením modernizované modelové řady i20. Očekáváním zákazníků vychází vstříc ještě modernějším designem pětidveřového modelu i20 i verze Active, jakož i rozšířenou bezpečnostní výbavou se systémy Hyundai SmartSense. Hyundai také zavádí pro kompletní modelovou řadu i20 sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku (7DCT), která poskytuje optimální jízdní komfort, a systém ISG (Idle Stop and Go), jenž snižuje emise CO2. Nový i20 splňuje aktuální požadavky trhu také nabídkou tří různých zážehových motorů.

Rizika výměny pneumatik svépomocí aneb proč neměnit pneumatiky ručně

Rizika výměny pneumatik svépomocí aneb proč neměnit pneumatiky ručně19.4.2018 - Snažíte se každé jaro a podzim ušetřit a pouštíte se výměny pneumatik sami? Potom zvažte nevýhody a zejména rizika, která ruční výměna pneumatik skýtá…

Red Dot obdržely Hyundai Kona a Hyundai NEXO

Red Dot obdržely Hyundai Kona a Hyundai NEXO12.4.2018 - Hyundai získal vletošním roce dvě ocenění v soutěži Red Dot. Jedná se o nejprestižnější mezinárodní uznání za design a inovace. Hyundai NEXO spalivovými články a malé SUV Kona byly oceněny v kategorii „Automobily a motocykly“. Kona si vysloužila uznání za výjimečný design a inovace vkategorii „SUV/terénní vozidla“ a Hyundai NEXO prokázal své vynikající vlastnosti v příslušné podkategorii. Porotci prestižní soutěže hodnotí u produktů jejich funkčnost, odolnost, úroveň inovací a celkovou kvalitu zhlediska tvaru a funkce.

Nový design a komfortní výbava pro Hyundai H-1

Nový design a komfortní výbava pro Hyundai H-16.4.2018 - Hyundai H-1 má nově navrženou příď. Po obou stranách nové masky chladiče jsou horizontálně uspořádané světlomety, které se dodávají sprojekční technikou, optimalizovaným designem a ještě vyšší účinností. Pod nimi umocňují inovovaný vzhled vozu nově navržený přední nárazník a mlhové světlomety. Dalším výjimečným prvkem nového modelu H-1 Tour jsou na přání dodávaná 17“ kola zlehké slitiny, nabízená ve dvou designech: zářivě stříbrná sčistým vzhledem, nebo vještě sofistikovanější verzi broušená diamantem.

Nový Hyundai Tucson slaví vNew Yorku světový debut

Nový Hyundai Tucson slaví vNew Yorku světový debut31.3.2018 - Hyundai slaví na mezinárodním autosalonu NYIAS 2018 (New York International Auto Show) vNew Yorku světovou premiéru nového Hyundai Tucson – modernizované verze nejdůležitějšího tahouna prodeje značky Hyundai v globálním měřítku. Hyundai Tucson je od svého uvedení na trh vroce 2015 nejprodávanějším vozem Hyundai vEvropě. Nové kompaktní SUV, navržené vEvropě, vstupuje na trh se svěžím, přitažlivým designem, přepracovanou nabídkou variant poháněcího ústrojí, ještě vyspělejší technikou a komfortní výbavou, aby uspokojilo i náročné požadavky moderních zákazníků.

Hyundai NEXO a Kona Electric zvládnou i extrémní podmínky useverního polárního kruhu

Hyundai NEXO a Kona Electric zvládnou i extrémní podmínky useverního polárního kruhu17.3.2018 - Hyundai podrobuje svá nejnovější elektrifikovaná vozidla nejextrémnějším mrazivým podmínkám na zkušebním polygonu Hyundai Mobis ve Švédsku, pouhou hodinu jízdy od severního polárního kruhu. Nekompromisní testy zajišťují provozuschopnost elektrifikovaných vozidel Hyundai i při nízkých teplotách klesajících až k -35 °C.

Hyundai Kite: Koncept dvouúčelové elektrické buggy vznikl ve spolupráci s IED

Hyundai Kite: Koncept dvouúčelové elektrické buggy vznikl ve spolupráci s IED17.3.2018 - Hyundai Motor znovu spolupracoval s turínskou školou designu IED (Istituto Europeo di Design). Výsledkem nejnovějšího společného projektu je design inovativního koncepčního vozidla Hyundai Kite, které oslavilo světovou premiéru na březnovém ženevském autosalonu 2018. Futuristická dvoumístná lehká plážová buggy, která může být přeměněna v jednomístný vodní skútr, byla navržena 15 studenty magisterského studia designu dopravních prostředků na IED ve spolupráci sEvropským designérským centrem Hyundai.

Garanční prohlídka: nutnost, nebo mýtus?

Garanční prohlídka: nutnost, nebo mýtus?14.3.2018 - Garanční prohlídka vautorizovaném servisu je mýtus, kterému stále podléhá mnoho řidičů. Majitelé vozidel se bojí, že při garanční prohlídce vneznačkovém servise přijdou o záruku. To je však skutečně mylná představa, kterou je třeba vyvrátit.

Hyundai Motor na ženevském autosalonu 2018

Hyundai Motor na ženevském autosalonu 20186.3.2018 - Hyundai Motor slaví na 88. mezinárodním autosalonu vŽenevě světové premiéry zcela nového elektromobilu Kona Electric, nové generace modelu Hyundai Santa Fe a studie „Le Fil Rouge“. Další významnou událostí vexpozici značky Hyundai na autosalonu v Ženevě je evropský debut zcela nového modelu Hyundai NEXO, prvního specializovaného SUV na světě s pohonem na vodík. Stánek značky Hyundai na ženevském autosalonu 2018 je magnetem pro fanoušky automobilů i designu také díky technice síťově propojeného automobilu vkombinaci sfuturistickým designem studie „Le Fil Rouge“.

Zcela nový Hyundai NEXO nabízí budoucnost již dnes

Zcela nový Hyundai NEXO nabízí budoucnost již dnes26.2.2018 - Hyundai upevňuje své vedoucí postavení zcela novým modelem Hyundai NEXO, prvním SUV konstruovaným výhradně pro pohon na vodík, své vedoucí postavení voblasti elektromobilů s palivovými články. NEXO kombinuje praktičnost SUV s vyspělým know-how voblasti palivových článků. Nová generace vozidla spalivovými články nabízí nejvyspělejší techniku na trhu také díky funkcím autonomní jízdy, chytrým vyspělým asistenčním systémům a nejvýkonnějšímu poháněcímu ústrojí ve svém segmentu.

Stránka 1 2 3 4 94 ...95
Bookmark and Share