Vyhledávání

Rallye

Van den Brink vyhrává poslední etapu Silk Way Rally

Van den Brink vyhrává poslední etapu Silk Way Rally30.7.2018 - Konec dobrý, všechno dobré. Pilot severočeského kamionu zdílny MKR Technology senzačně vyhrává závěrečnou etapu letošní Silk Way Rally vRusku. Martin van den Brink dokázal, že kdyby nebylo úvodního technického problému svyvráceným kolem, mohl by usilovat o příčky nejvyšší. Vzávěrečné etapě za sebou suverénně nechal i všechny kamazy.

Kamion MKR v předposlední etapě těsně pod pódiem

Kamion MKR v předposlední etapě těsně pod pódiem30.7.2018 - Těsně pod stupni vítězů dojel severočeský kamion zdílny MKR Technology vpředposlední etapě Silk Way Rally v Rusku. Pilot Martin van den Brink měl v cíli 6. etapy čtvrtý nejrychlejší čas. Přitom v noci před závodní prověrkou nebylo jisté, zda do ní vůbec nastoupí. Mechanici ale zvládli nelehký úkol na výbornou.

Hyundai Motorsport je připraven na Rallye Finsko

Hyundai Motorsport je připraven na Rallye Finsko30.7.2018 - Hyundai Motorsport míří po přestávce vpolovině sezony na Rallye Finsko, osmý podnik mistrovství světa v rallye FIA WRC (World Rally Championship), s větším náskokem vobou hodnoceních mistrovství světa díky dvěma po sobě jdoucím vítězstvím vPortugalsku a na Sardinii.

Van den Brink na Silk Way tentokrát osmý

Van den Brink na Silk Way tentokrát osmý26.7.2018 - Půl druhé hodiny ztratil Martin van den Brink na vítěze 5. etapy Silk Way Rally. Holandský pilot severočeského kamionu cílem tentokrát projel na osmém místě. Na programu byla nejdelší měřená speciála letošního ročníku a posádkám dala opět pořádně zabrat.

Van den Brink přidává na Silk Way další stříbro

Van den Brink přidává na Silk Way další stříbro25.7.2018 - Padesát devět vteřin dělilo severočeský kamion od vítězství na Silk Way Rally. Renault Trucks od MKR Technology s pilotem Martinem van den Brinkem přijel ve 4. etapě opět stříbrný.

Van den Brink si k narozeninám nadělil na Silk Way stříbro

Van den Brink si k narozeninám nadělil na Silk Way stříbro24.7.2018 - Pilot severočeského kamionu zdílny MKR Technology Martin van den Brink se konečně raduje. Ve 3. etapě ruské Silk Way Rally vyskočil na pódium. Tentokrát mu patří stříbrná pozice, kterou si po všech patáliích nadělil ke svým dnešním 48. narozeninám.

Silk Way Rally začala problémy

Silk Way Rally začala problémy24.7.2018 - Tohle je jako ze špatného filmu. Nejprve je letošní Silk Way Rally nečekaně zkrácena jen na týden a na území Ruska, těsně před samotným startem byl pak okolnostmi vrodině přinucen nenastoupit holandský pilot Gert Huzink a hned vsobotní první etapě technické problémy zhatily sen jeho kolegy Martina van den Brinka o celkovém dobrém umístění. Jakoby nic nemohlo jít podle původních představ. Tým se ale nevzdává.

Silk Way se pojede jen na území Ruska

Silk Way se pojede jen na území Ruska12.7.2018 - Letošní Silk Way Rally bude úplně jiná. Zatímco vloňském roce musely posádky přejet přes tři státy, letos vede trasa jen na území Ruska. Závod se způvodních dvou týdnů smrsknul na jediný. O to budou boje o vítězství intenzivnější. Severočeský tým MKR Technology bude mít na Hedvábné stezce dva své kamiony.

Hyundai obsadil v Rallye Argentina dvě místa na stupních vítězů

Hyundai obsadil v Rallye Argentina dvě místa na stupních vítězů2.5.2018 - Thierry Neuville obsadil rok po svém mimořádně napínavém vítězství vArgentině druhé místo díky skvělé jízdě, a na své konto si tak připsal třetí umístění na stupních vítězů v této sezoně. Belgický jezdec zmenšil ztrátu vprůběžném pořadí mistrovství světa v hodnocení jezdců na deset bodů, protože byl o dvě místa lepší než Sébastien Ogier a zPower Stage si odnesl maximální počet bodů.

V osmi marockých etapách získal tým MKR dvanáct kovů

V osmi marockých etapách získal tým MKR dvanáct kovů26.4.2018 - Zlatý hattrick na Maroko Desert Challenge se týmu MKR Technology letos sice nepovedl, ale chybělo k němu jen malinko – necelých dvacet čtyři minut. Kamion Renault Trucks s holandským pilotem Martinem van den Brinkem skončil po dvou vítězných letech druhý. Většina vyhraných etap ale potvrzuje, že jubilejní 10. ročník opět patřil k těm mimořádně úspěšným.

Stránka 1 2 3 4 430 ...431
Bookmark and Share