Vyhledávání

Rallye

Tři severočeské renaulty velitním kvartetu

Tři severočeské renaulty velitním kvartetu20.4.2018 - Naprostá fantazie! Po předchozích problémech stechnikou přijely v 5. etapě Maroko Desert Challenge severočeské kamiony na prvních dvou místech. A nebýt Aleše Lopraise mohly renaulty Maria Kresse ze Židovic slavit v závodě dokonce zlatý etapový hattrick. Etapu vyhrál van Kasteren, druhý byl Huzink a čtvrtý van den Brink.

Van den Brink stříbrem zkompletoval medailovou sbírku

Van den Brink stříbrem zkompletoval medailovou sbírku19.4.2018 - Stříbrem ve 4. etapě zkompletoval severočeský tým MKR Technology svoji medailovou sbírku na Maroko Desert Challenge. Pro druhé místo, které týmu dosud chybělo, dojel holandský pilot Martin van den Brink, který nestačil pouze na Aleše Lopraise a to jen proto, že zůstal viset v dunách.

V 3. marocké etapě přichází bronz

V 3. marocké etapě přichází bronz18.4.2018 - Až ve třetí etapě Maroko Desert Challenge se severočeský kamion musel obejít bez vítězství. Tentokrát mu patří bronzová příčka zásluhou Januse van Kasterena, parťák Martin van den Brink se na pódium jen těsně nevešel.

Druhé zlato pro MKR bere Martin van den Brink

Druhé zlato pro MKR bere Martin van den Brink18.4.2018 - Druhá etapa a druhé vítězství! Severočeské kamiony rozjíždí marockou rallye ve velkém stylu. Ze zlaté jízdy se tentokrát raduje pilot Martin van den Brink, který naprosto suverénně ovládl nejdelší etapu letošního desátého ročníku Maroko Desert Challenge a posunul se do vedení soutěže.

MKR zahájil marockou rally vítězně

MKR zahájil marockou rally vítězně16.4.2018 - První etapa a hned vítězství. Tým MKR Technology odstartoval rallye Maroko Desert Challenge na výbornou. Úvodní prolog nejrychleji zajel holandský pilot Janus van Kasteren ztýmu Mammoet Rallysport. Jeho týmový parťák Martin van den Brink pak cílem projel bronzový.

Představení simulátoru, testy vAlmeríi a pak Maroko Desert Challenge, MKR jede

Představení simulátoru, testy vAlmeríi a pak Maroko Desert Challenge, MKR jede6.4.2018 - Prezentace v Lyonu, testy v Almeríi a pokus o zlatý hattrick vzávodě Maroko Desert Challenge. Takový je aktuální program týmu MKR Technology, který zahájil hned po Velikonocích. Rally, která se po velkých změnách vloňském roce zařadila svojí úrovní hned za slavný Dakar a těžkou Silk Way, startuje už příští týden a trojice severočeských kamionů se pokusí navázat na předchozí úspěchy a získat třetí celkové prvenství vřadě.

Fanoušci si v Sosnové užili velkolepé dakarské setkání

Fanoušci si v Sosnové užili velkolepé dakarské setkání22.3.2018 - Naprosto unikátní šanci měli čeští fanoušci rallye Dakar. V neděli se na autodromu v Sosnové u České Lípy uskutečnilo velké setkání českých posádek a techniky věhlasného závodu. Čtvrtý ročník byl, co do obsazení, tím nejsilnějším vhistorii, když nabídl takřka kompletní sestavu domácích účastníků. A poprvé u toho byly i kamiony severočeské stáje MKR Technology. Do dějiště navíc dorazil i holandský pilot Martin van den Brink.

Hyundai Motorsport představil výkonnější a pohotovější i20 R5 pro rok 2018

Hyundai Motorsport představil výkonnější a pohotovější i20 R5 pro rok 201819.2.2018 - Zákazníci divize Hyundai Motorsport, kteří nasazují soutěžní vozy i20 R5, budou moci díky nepřetržité práci inženýrů oddělení Customer Racing používat vletošní sezoně ještě výkonnější verzi spohotovějšími reakcemi. Vylepšení jsou plodem neúnavného vývoje a testování od soutěžního debutu této konstrukce vzáří 2016.

Závada zhatila šanci na obhajobu vítězství vRally OiLibya

Závada zhatila šanci na obhajobu vítězství vRally OiLibya10.10.2017 - Rally OiLibya vytoužený zlatý hattrick konstruktérskému týmu MKR Technology nepřinese. Záměr zhatila technická závada na motoru a pilot Martin van den Brink musel marockou rally předčasně ukončit.

MKR chce v Maroku zlatý hattrick

MKR chce v Maroku zlatý hattrick6.10.2017 - Rally OiLibya startuje. V Maroku opět zabojuje o vítězství i severočeský kamion zdílny MKR Technology. Ten se hodlá pokusit o zlatý hattrick. Uplynulé dva ročníky totiž nezaznamenaly rychlejší kamion než Renault Trucks od konstruktéra Maria Kresse. Po roční pauze chce zlato přivézt holandský pilot Martin van den Brink.

Stránka 1 2 3 4 429 ...430
Bookmark and Share