Vyhledávání

Jan Kopecký a Juho Hänninen v okolí Vyškova a Hustopečí testovali, ale přednost dají Belgii !

Jan Kopecký a Juho Hänninen v okolí Vyškova a Hustopečí testovali, ale zdejší rallye nejedou !

íce než polovina startovního pole víkendové Agrotec Mogul rallye Hustopeče pojede se „čtyřkolkou“ Více než polovina startovního pole se „čtyřkolkou“ Ze startovní rampy Agrotec Mogul rally Hustopeče (12. - 13. června 2009) sjede podle průběžných informací více než polovina vozů třídy N4 – 32. Druhou nejpočetněji obsazenou třídou jsou „áčkové šestnáctistovky“. Z dvanácti speciálů bude pět bojovat o finanční prémie v rámci Citroën Racing Trophy.

Čeští fanoušci s napětím očekávali, zda se na start hustopečské soutěže nepostaví tovární speciál Škoda Fabia Super 2000. Jezdci Jan Kopecký a Juho Hänninen dokonce v okolí Vyškova a Hustopečí minulý týden najezdili stovky testovacích kilometrů, ale jednoznačnou prioritu má start na belgické Ypres rally, která se uskuteční týden po jihomoravském závodě.

Mnohem větším překvapením je neúčast úřadujícího šampióna ve sprintech Josefa Petáka, jehož Peugeot 207 Super 2000 patří tradičně k divácky atraktivní technice.

„S Pepou jsme byli v kontaktu, ale bohužel se omluvil vzhledem k harmonogramu páteční etapy. Jízda v noci ho handicapuje a tentokrát je těch kilometrů mnohem více v porovnání s ostatními domácími závody,“ objasnil ředitel soutěže Rudolf Kouřil. Rozdělení startovní listiny podle jednotlivých tříd: N2 – 4 A5 – 3 N3 – 5 A6 – 12 N4 – 32 A7 – 5 Mezi historiky bude největšími favority pražské posádky Exces Super Bike Clubu Tenkl – Vosádka (BMW M3) a Tichý – Horák (Opel Kadett). Podruhé v sezoně se na českých tratích objeví brněnský Josef Michl s Porsche 911. Více informací k V. AGROTEC MOGUL rally Hustopeče naleznete na oficiální stránce soutěže www.agrotecautoklub.cz .

 

V. AGROTEC MOGUL rally Hustopeče Tiskový servis

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu