Vyhledávání

Martin Prokop navštívil o víkendu Rallye Hustopeče a nyní míří na Rallye Estonia

Martin Prokop navštívil o víkendu Rallye Hustopeče a nyní míří na Rallye Estonia

Martin Prokop na startu Rally Estonia
Tisková zpráva Czech Ford National Teamu


Úřadující juniorský mistr světa rally a účastník světového šampionátu vozů S2000 (S-WRC) Martin Prokop se s navigátorem Janem Tománkem v rámci přípravy na Finskou rally zúčastní estonského podniku Mad-Croc Rally Estonia (16. – 18. července).

Martin Prokop, jezdec Czech Ford National Teamu: „Rally Estonia je perfektní přípravou na Finskou rally. Její rychlostní zkoušky jsou v tomto směru fantastické, jsou rychlé i zrádné. V této soutěži jsem startoval už před dvěma lety a musím říct, že jsem si to užíval. Nejen proto, že jsem se rozjel před Finskou rally a připravil se na ni, ale i proto, že Estonsko je krásná země s velmi přátelskými lidmi. Na další start se tak velice těším.

Jakmile jsem se dozvěděl, že se Rally Estonia jede dva týdny před Finskem, bylo jasné, že tu pojedu. Pak byla zveřejněna startovní listina a zjistil jsem, že se tu sejde i velmi slušná konkurence. Cílem našeho startu v Rally Estonia je připravit se na Finskou rally a najít vhodný set-up; uvědomujeme si totiž, jak těžké bude bojovat proti místním borcům. Zároveň se moc těším i na samotnou estonskou soutěž.“

Martin Prokop se na start Rally Estonia postaví s vozem, s nímž se pravidelně objevuje v S-WRC, tedy s Fordem Fiesta S2000. Jeho dalším vystoupením v rámci mistrovství světa rally (WRC) bude účast ve Finské rally (29. – 31. července).

Veškeré informace o posádce Martin Prokop – Jan Tománek naleznete na jejích webových stránkách www.martinprokop.com .

Více informací k Rally Estonia naleznete na webových stránkách www.rallyestonia.ee.

PR

 

Fotogalerie

Martin Prokop v Mexiku 2010, foto týmu Petr Sagner

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu