Vyhledávání

Pozvánka na dubnovou IX. Rallye Střela

Pozvánka na dubnovou  IX. Rallye Střela

IX. Rallye Střela zve posádky na svůj podnik


Měsíc duben pro soutěžáky z Rallye Cupu náročný. Odložený úvodní podnik seriálu – I. ArtFordSport Rallye Plzeň je čeká v termínu 10. a 11. dubna, druhá soutěž poháru – IX. Rallye Střela – je naplánována na sobotu o 14 dní později.

Závod tradičního pořadatele – Rallye Clubu Marionetta v AČR – zakotví stejně jako loni na jaře v malebné obci Němčovice na Rokycansku. Pro závodníky je připraveno dohromady 62 kilometrů v devíti rychlostních vložkách. Pojede se klasický sprintový formát – třikrát 3 RZ.

Posádky se mohou opět těšit na „Malé Monte Carlo“ v klasickém podobě, které se organizátorům podařilo opět zajistit. „Přesné vedení všech RZ přineseme na našich web. stránkách během posledního týdne před závodem. Jednu upoutávku si však dovolím již dnes a to RZ Zvíkovec – Chříč, v klasickém gardu, tkzv. Malé Monte. Tato zkouška je u posádek velmi oblíbena a rovněž tak je oblíbena i mezi diváky,“ chlubí se Vladimír Slemenský, ředitel IX. Rallye Střela.

„V současné době pracujeme na žádostech, které tento závod plně zlegalizují. Obtížnost těchto administrativních úkonů spočívá v tom, že musíme žádat o povolení ve třech různých Okresních odborech dopravy, třech Policií ČR i na SÚSkách Rokycany, Kralovice a Kladno,“ prozrazuje složitosti pořádání soutěže zástupce pořadatele. Servisní zóna bude situována na stejné místo jako před rokem. „Servisní zóna bude opět na travnatém povrchu ve "Višňovce", kde bychom měli přežít, i když by bylo trochu vlhko. Dle pana starosty tvoří podklad tohoto terénu písek a kamení, takže nějakou vodu by to mělo pojmout. Bude tam připraven catering, suché toalety a voda na umytí.“

Zhruba měsíc před startem zve Vladimír Slemenský závodníky na IX: Rallye Střela slovy: „Všechny, kdo má rád naše závody, na toto klání upřímně zvu. Věřím, že se nám podaří připravit hezké závody pro Vás i pro diváky a že se budeme 24. dubna večer rozcházet s tím, že to stálo za to.“

RCup

 

Fotogalerie

Rallye Střela Kralovice 2009, foto Mirek Beneš

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu