Vyhledávání

Audi A6 je podle technických kontrolorů nejspolehlivějším vozem na německém trhu

Audi A6 je podle technických kontrolorů nejspolehlivějším vozem na německém trhu

DEKRA vyhlásila: Nejspolehlivější je Audi A6

Audi A6 je nejspolehlivějším vozem na německém trhu. Konstatuje to výroční zpráva společnosti DEKRA, která zde provozuje síť stanic technické kontroly.

DEKRA zkontrolovala přes 15 milionů vozidel a seřadila je podle počtu závad. Nejspolehlivějším vozem s absolutně nejlepším výsledkem se letos stal model Audi A6, který tak získal titul „mistr všech tříd".

Titul „mistr všech tříd" se uděluje vozidlu, které dosáhlo nejlepších výsledků v součtu karosářských kategorií i všech skupin podle ujetých kilometrů.

Audi A6 je nejen nejspolehlivější, ale také prodejně nejúspěšnější limuzína vyšší středí třídy na trhu. Potvrzuje to její suverénní postavení na špičce registrací v ČR, kde v letošním roce Audi A6 vede se 489 vozy (01 – 11/2008).


Tiskové informace, ceníky a technická data v elektronické podobě najdete na www.audi.cz, fotografie na www.audi-mediaservices.com.

Audi je celosvětově uznávaným konstruktérem a výrobcem automobilů prestižní třídy. Prodeje Audi už dvanáct let nepřetržitě rostou, v roce 2007 automobilka Audi prodala 964 151 vozů, což představuje meziroční nárůst o 6,5 % oproti předcházejícímu roku.

Prodeje automobilů Audi na tuzemském trhu rostou už 13 let po sobě – vloni se pro vozy Audi v ČR rozhodlo 3340 zákazníků, což oproti 2804 vozům prodaným v roce 2006 představuje nárůst 19,1 %. Audi je tak opět nejúspěšnější prémiovou značkou na českém trhu.

 

PR

 

Fotogalerie

Nové Audi A6

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu