Vyhledávání

Autonovinky

Zcela nový Hyundai Santa Fe dává na odiv nový, odvážný design pro outdoorový životní styl

Zcela nový Hyundai Santa Fe dává na odiv nový, odvážný design pro outdoorový životní styl17.7.2023 - Značka Hyundai dnes odhalila svůj radikálně transformovaný, zcela nový model Santa Fe. Pátá generace středně velkého SUV přebírá od svých úspěšných předchůdců charakteristický půvab automobilu do města i do přírody a současně přichází s významnými vylepšeními na základě komplexního rozboru dat o nejnovějších trendech v outdoorovém životním stylu.

Hyundai IONIQ 6 ovládl anketu Světové auto roku

Hyundai IONIQ 6 ovládl anketu Světové auto roku6.4.2023 - IONIQ 6 se dočkal ocenění na galavečeru World Car Awards na New York International Auto Show. Elektrifikovaný streamliner je po modelu IONIQ 5 druhým modelem Hyundai v řadě, který ovládl World Car Awards. IONIQ 6 se z 10 na 80 % nabije za pouhých 18 minut a nabízí dojezd až 614 km dle standardu WLTP, nebo funkci V2L. Jako poskytovatel inteligentních řešení mobility plánuje Hyundai Motor do roku 2030 uvést 17 nových bateriových elektromobilů.

Nový model Hyundai KONA v Jižní Koreji přichází s prostornějším, chytře řešeným interiérem

Nový model Hyundai KONA v Jižní Koreji přichází s prostornějším, chytře řešeným interiérem19.1.2023 - Nový model bude v závislosti na trhu a stupni výbavy k dispozici s několika variantami pohonu včetně elektrického (EV), hybridního (HEV) a spalovacího motoru (ICE), a každou z nich bude možné objednat i ve sportovní verzi N Line. Zcela nová KONA poskytuje prostornější a všestranněji využitelný interiér, nabízející cestujícím více komfortu Sportovní SUV umocňuje zákaznické zážitky vyspělými technologiemi, mezi něž patří bezdrátové aktualizace OTA (Over-the-Air), dvojitý 12“ širokoúhlý displej a řada vyspělých asistenčních systémů ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Zcela nový Hyundai KONA dostane odvážnější a dynamičtější design

Zcela nový Hyundai KONA dostane odvážnější a dynamičtější design20.12.2022 - Hyundai začal u nové generace svého městského SUV navrhovat nejprve plně elektrickou verzi, technicky orientovaný přístup k designu následně přenesl na celou modelovou řadu. Čtyři varianty malého SUV – elektromobil, hybrid, varianty poháněné spalovacím motorem a sportovní N Line – budou sdílet univerzální platformu, ale každá bude mít svůj jedinečný design. Plně elektrická verze je oproti svému předchůdci o 15 centimetrů delší a o 25 milimetrů širší, rozvor byl prodloužen o 6 centimetrů

Hyundai podpoří Mistrovství světa ve fotbale flotilou ekologických vozidel

Hyundai podpoří Mistrovství světa ve fotbale flotilou ekologických vozidel3.11.2022 - Značka Hyundai pomůže dosáhnout organizátorům Mistrovství světa ve fotbale 2022 (FIFA World Cup 2022 TM) cíle uhlíkové neutrality flotilou 236 ekologických osobních vozů. Kromě osobních vozů s hybridními a elektrickými pohony a autobusů Elec City poskytne Hyundai také mobilní nabíječky pro elektromobily, asistenční fleetové služby a kvalifikovaný personál

Hledáte nejvýhodnější povinné ručení? Tohle byste měli vědět

Hledáte nejvýhodnější povinné ručení? Tohle byste měli vědět22.10.2022 - Přemýšlíte nad tím, kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení přímo vám na míru? Pak čtěte dále. Poradíme vám, kde se můžete podívat na přehled aktuálních nabídek hned od několika pojišťoven působících na českém trhu, i jak si ho sjednat z pohodlí vašeho domova. Stačit bude pouze pár minut vašeho času a během kterých budete mít jasno, které povinné ručení je právě pro vás to nejlepší.

Připojištění k povinnému ručení vám přinese klidnější jízdu, jaké vybrat?

Připojištění k povinnému ručení vám přinese klidnější jízdu, jaké vybrat?14.9.2022 - Pokud si vybíráte pojištění vozidla, možná jste už zaslechli termín "plné krytí" jako doporučenou nebo povinnou formu pojištění. Ačkoli se pojišťovny mohou v této nabídce do jisté míry lišit, pojištění s plným krytím obvykle znamená, že vaše pojistná smlouva zahrnuje krytí škod na vašem vlastním vozidle i krytí škod a zranění, které způsobíte jiným osobám.

Jak se nenechat oškubat na pojištění u půjčeného auta?

Jak se nenechat oškubat na pojištění u půjčeného auta?28.7.2022 - Léto je v plném proudu a s ním i doba sezónních dovolených. Mnoho lidí si na své dovolené půjčuje auto, které jim dodává určitou formu svobody v cestování. Jak je to ale s pojištěním půjčeného auta? Jaké jsou možnosti pojištění a připojištění? A na co si dát při půjčování pozor? To vše se dozvíte v dnešním článku.

Autokosmetika - Proč si i vaše auto zaslouží řádnou kosmetickou péči?

Autokosmetika - Proč si i vaše auto zaslouží řádnou kosmetickou péči?3.3.2022 - Zatímco přezutí kol či kontrola stavu vozidla před jízdou je všemi řidiči považována za samozřejmost, navíc legislativně upravenou, tak kosmetická péče je z tohoto pohledu nadstandardem. Avšak starat se o estetický vzhled, nejenom tedy o mechanický stav vašeho auta, rozhodně dává smysl - obzvláště v období po skončení zimy, během níž dostávají auta kvůli nešetrné soli na silnicích nejvíce naloženo.

Zcela nový Hyundai TUCSON rozjede dobrodružství ve filmu „Uncharted“

Zcela nový Hyundai TUCSON rozjede dobrodružství ve filmu „Uncharted“17.2.2022 - „Zcela nový TUCSON je velmi schopné SUV, které je připraveno přijmout výzvu v podobě dobrodružné honby za pokladem,“ řekl Thomas Schemera, výkonný viceprezident, globální marketingový ředitel a vedoucí divize zákaznických zážitků ve společnosti Hyundai Motor Company. „‚Uncharted‘ znají miliony fanoušků na celém světě. Máme proto velkou radost, že můžeme představit schopnosti a technologie našich vozidel kreativním způsobem, který se skvěle hodí k filmu společnosti Sony Pictures. Naše nedávná spolupráce na filmu ‚Spider-Man: Bez domova‘ propaguje naše modely IONIQ 5 a TUCSON s mimořádným úspěchem. Nyní se těšíme, že na tento úspěch navážeme filmem ‚Uncharted‘.“

Stránka 1 2 3 4 100 ...101
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu