Vyhledávání

Autonovinky

Auto show Wien 2007 a krasavci ve fotografii

15.2.2007 - Ve Vídni  se konala Luxus Car Show na výstavišti v Prártu a kdo o této akci věděl, mohl na jednom místě obdivovat exkluzivní krasavce z dílen renomovaných firem, jako je Spyker, Koenigsegg, Edonis, Maybach, Bentley atd.

Audi partnerem filmového „Anglického krále“

15.2.2007 - Počátek letošního roku je ve znamení dlouho očekávaného filmu „Obsluhoval jsem anglického krále“ celosvětově uznávaného režiséra Jiřího Menzela. Tento film, který je napjatě očekáván odbornou i laickou veřejností byl v polovině ledna uveden do českých kin.

Scania hledá nejlepšího řidiče kamionu

15.2.2007 - Společnost Scania usiluje prostřednictvím tohoto projektu o prohloubení teoretických a praktických znalostí mladých řidičů, které považuje za důležitý faktor bezpečnosti na silnicích. Dobře vyškolený řidič, který ví,  jak správě využívat bezpečností systémy a prvky vozidla, může svým chováním výrazně ovlivnit konečný dopad dopravních nehod.

Budoucnost automobilového trhu - bankroty a hybridy....

15.2.2007 -

Nejčerněji vidí budoucnost tzv. čtyřkolek experti v severní Americe. Pouhá tři procenta z nich očekávají v tomto roce růst v segmentu SUV vozů. Optimističtější předpovědi mají automobiloví odborníci v Asii, kde růst očekává 52 procenta z nich, v Evropě jim věří 39 procent, přičemž i zde je vidět znatelný pokles, a to o celých 11 procent v porovnání s 50 procenty z roku 2005.

Audi R8 ve virtuálním světě na internetu

15.2.2007 - S uvedením nového supersportu Audi R8 přichází Audi i s originální prezentací Audi R8 na internetu. Nedlouho po spuštění mezinárodní verze mohou také první čeští příznivci značky Audi zavítat na virtuální stránky Audi R8 v češtině!

León Cupra - nejrychlejší SEAT na trhu

15.2.2007 -

Špičkový design, nejnovější technologie a nekompromisně sportovní síla – to jsou základní charakteristiky nového Leónu Cupra, který právě přichází na český trh. Cena nejvýkonnějšího sériového SEATu všech dob začíná na 732 900 Kč.

Volkswagen importérem číslo 1 u nás

15.2.2007 - Bestsellerem mezi osobními vozy je dlouhodobě model Passat (3040 prodaných vozů), u nějž se v loňském roce naplno rozběhl prodej verze Variant, velmi dobře se začala prodávat loňská novinka, atraktivní kupé-kabriolet Eos, a obměnu modelových řad v závěru roku završily modernizované modely Touareg a Touran.

Nový CrossGolf kombinuje SUV s MPV

15.2.2007 - Na český automobilový trh vstupuje nový model z Wolfsburgu – Volkswagen CrossGolf. V autosalonech Volkswagen se objeví koncem ledna a jeho cena bude začínat na 642 900 Kč za verzi s motorem 1,6 l/75 kW.

Dvacet let ABS a deset let bočních airbagů u VW

15.2.2007 - Poprvé automobilka namontovala ABS v roce 1986 do modelu Passat, později ve stejném roce i do Golfu. Volkswagen tím opět „zlidověl“ bezpečnost vozů, protože oba modely, Golf i Passat, byly prvními celosvětově cenově dostupnými vozy, které měly ve výbavě ABS. Celý systém se však málem mohl jmenovat úplně jinak

Světová premiéra nového Opelu Antara

14.2.2007 - Pouhý jeden rok poté, co Opel na mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem představil nadšeným motoristickým fanouškům koncept třídveřového crossoveru GTC, se nyní oficiálně představuje nový sériový model Opel Antara

Stránka 1 ...97 98 99 100 101
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu