Vyhledávání

Audi partnerem filmového „Anglického krále“

Počátek letošního roku je ve znamení dlouho očekávaného filmu „Obsluhoval jsem anglického krále“ celosvětově uznávaného režiséra Jiřího Menzela. Tento film, který je napjatě očekáván odbornou i laickou veřejností byl v polovině ledna uveden do českých kin.
 
Na sklonku uplynulého roku se uskutečnila pro přátele, členy štábu a herce z tohoto filmu uzavřená předpremiéra, kterou pořádal Jiří Menzel jako výraz poděkování všem, kteří se na filmu podíleli. Značka Audi, jejíž vozy zajišťovaly přepravu hostů v průběhu akce se tak stala partnerem tohoto setkání a přispěla nemalou měrou k výjimečné atmosféře večera.
 
Pozvání na toto slavnostní setkání, které se konalo v krkonošském hotelu Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou, přijala např. německá herečka Julia Jentsch, představitel hlavní role Ivan Barnev a také herci Marián Labuda, Emília Vašáryová, Jiří Lábus, Zuzana Fialová či Petr Brukner.
 
Volba organizátora na zajištění přepravy VIP hostů této unikátní akce nás velice potěšila a chápeme ji jako potvrzení kvalit našich vozů, které mají podobné zkušenosti s přepravou VIP osob a celebrit např. z posledního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech,“ říká Petr Neústupný, vedoucí divize Audi společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.
 
 
 
Import Volkswagen Group, s. r. o., Divize Audi/Public Relations,
Tiskové informace, ceníky a technická data v elektronické podobě najdete na www.audi.cz
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu