Vyhledávání

Autonovinky

Hyundai získal nejvyšší ocenění v anketě Top Gear Awards

Hyundai získal nejvyšší ocenění v anketě Top Gear Awards3.12.2021 - Hyundai i20 N byl vyhlášen Autem roku v každoroční anketě Top Gear Awards, a překonal tak automobily nejproslulejších světových automobilových značek. Společnosti Hyundai Motor byl udělen titul Výrobce roku za její širokou produktovou řadu, zahrnující modely nejrozmanitějšího charakteru

Trenér fotbalové reprezentace Šilhavý převzal Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Trenér fotbalové reprezentace Šilhavý převzal Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid21.6.2021 - Trenér České fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý krátce před zahájením evropského šampionátu převzal klíčky od nového vozu Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

Ostré modely i20 N a i30 N přijíždějí na český trh

Ostré modely i20 N a i30 N přijíždějí na český trh10.5.2021 - Nošovický model i30 N je i po svém faceliftu k dispozici s vysoce výkonným motorem 2,0 T-GDI o výkonu 250 nebo 280 koní, v karosářských provedeních hatchback a fastback a s volitelným výbavovým stupněm N Performance. Ten však nově nabízí také možnost si svůj vůz dovybavit osmistupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou chlazenou v olejové lázni a dvěma výbavovými pakety Everyday a Sport.

Hyundai BAYON - stylový a elegantní crossover s prvky SUV

Hyundai BAYON - stylový a elegantní crossover s prvky SUV2.3.2021 - Společnost Hyundai Motor dnes představila model Hyundai BAYON, zcela nový crossover s prvky SUV, navržený specificky pro Evropu. BAYON bude jako SUV segmentu B nejnovějším a nejmenším členem rostoucí rodiny SUV značky Hyundai.

Hyundai Motor odhaluje zcela nový TUCSON se sportovním stupněm výbavy N Line

Hyundai Motor odhaluje zcela nový TUCSON se sportovním stupněm výbavy N Line27.1.2021 - Krátce po nedávném uvedení zcela nového modelu TUCSON na trh odhalila společnost Hyundai Motor svůj nejprodávanější model v Evropě se sportovním stupněm výbavy N Line. Zcela nový TUCSON N Line kombinuje dynamický design, komfort a vyspělou konektivitu modelu TUCSON se stylem a charakterem N Line inspirovaným motoristickým sportem.

Hyundai Motor odhaluje první snímky zcela nového modelu Tucson N Line

Hyundai Motor odhaluje první snímky zcela nového modelu Tucson N Line10.11.2020 - Společnost Hyundai Motor dnes odhalila první fotografie zcela nového, vzrušujícího modelu Tucson N Line, který se stane důležitou součástí zcela nové modelové řady SUV Tucson. Nový model kombinuje futuristický design, komfort a vyspělou konektivitu Tucsonu s dynamickým stylem N Line.

Hyundai Motor představuje zcela nový model i20 N Line

Hyundai Motor představuje zcela nový model i20 N Line1.10.2020 - Hyundai Motor rozšiřuje po letošní premiéře třetí generace modelové řady i20 portfolio modelů N Line o zcela novou verzi i20 N Line. Nejnovější člen rodiny Hyundai disponuje v exteriéru a interiéru designovými prvky inspirovanými vysokovýkonnými modely Hyundai N. Výsledkem jsou zážitky z ještě dynamičtější jízdy.

Zcela nový Hyundai Tucson

Zcela nový Hyundai Tucson15.9.2020 - Společnost Hyundai Motor odhalila zcela nový model Tucson, vyznačující se pokrokovým, experimentálním designem a nejmodernějšími technologiemi. Tucson stanovuje nová měřítka v segmentu kompaktních SUV. Kromě toho také nabízí nejvíce elektrifikovanou řadu motorů ve své třídě, dokazující závazek značky Hyundai směrem k čisté mobilitě. I přesto si zcela nový Tucson neustále zachovává charakter nefalšovaného SUV.

Hyundai jezdí jinak

Hyundai jezdí jinak10.12.2019 - Výzkum odhalil, že téměř jedna pětina majitelů vozidel s pohonem na benzin nebo naftu odmítá elektromobily, protože se obávají jízdy za nepříznivých povětrnostních podmínek, jako je například bouřka. Zájem o ekologickou jízdu automobilem i nadále roste, protože Britové hledají způsoby, jak snižovat své emise oxidu uhličitého a provozní náklady. V říjnu vzrostly prodeje elektromobilů o 151 procent.

Nová generace Hyundai i10 vstupuje ve zvýhodněném předprodeji na český trh

Nová generace Hyundai i10 vstupuje ve zvýhodněném předprodeji na český trh3.12.2019 - Nová generace i10 disponuje jedinečnou bezpečnostní a komfortní výbavou na úrovni vozů z vyšších tříd. V předprodeji nabízí zvýhodněné pakety CLUB a GO ve výbavě Classic a zdarma 15“ kola z lehké slitiny u výbavy Smart. Limitovaná nabídka platí do 18. 1. 2020 pro prvních 100 objednávek vozu

Stránka 1 2 3 4 5 100 ...101
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu