Vyhledávání

Autonovinky

Hyundai představí na veletrhu CES 2019 zcela nový koncept chodicího automobilu Hyundai „Elevate“

Hyundai představí na veletrhu CES 2019 zcela nový koncept chodicího automobilu Hyundai „Elevate“8.1.2019 - Kola na robotických nohách umožní uživatelům zdolávat i ten nejošidnější terén jízdou, chůzí či dokonce šplháním

Hyundai i30 N vítězem ankety „Sports Cars of the Year 2018“

Hyundai i30 N vítězem ankety „Sports Cars of the Year 2018“16.12.2018 - Hyundai i30 N již během svého prvního roku prodeje přesvědčil čtenáře časopisu Auto Bild Sportscars o svých vynikajících kvalitách. Kompaktní sportovní vůz obdržel prestižní titul „Dovážený vítěz“ v kategorii malých a kompaktních vozů v rámci ankety „Sports Cars of the Year 2018“. První vysokovýkonný model Hyundai se prosadil v konkurenci sedmi etablovaných modelů, vyráběných například značkami Honda, Peugeot a Renault.

Nový stylový Ford Edge nabízí ještě více dynamiky, komfortu i techniky

Nový stylový Ford Edge nabízí ještě více dynamiky, komfortu i techniky16.12.2018 - Stylový, sportovní a precizní nový Ford Edge je technicky nejvyspělejší SUV v nabídce značky Ford. Evropským zákazníkům přináší ještě vyšší úroveň komfortu i dynamiky.

Nový Hyundai Santa Fe obdržel nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení Euro NCAP

Nový Hyundai Santa Fe obdržel nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení Euro NCAP16.12.2018 - Čtvrtá generace modelu Hyundai Santa Fe, velkého SUV segmentu D, absolvovala náročné testy Euro NCAP s výbornými výsledky ve všech čtyřech kategoriích, přičemž mimořádně přesvědčivé bylo hodnocení v kategoriích ochrany dospělých cestujících a dětí. Santa Fe chrání své cestující rozsáhlou bezpečnostní výbavou, která zahrnuje mimo jiné vyspělé prvky aktivní bezpečnosti a asistenční systémy, stejně jako velmi tuhý skelet karoserie.

Nový crossover Ford Focus Active spojuje všestrannost SUV s vynikajícími jízdními vlastnostmi Focusu

Nový crossover Ford Focus Active spojuje všestrannost SUV s vynikajícími jízdními vlastnostmi Focusu29.11.2018 - Nový crossover Ford Focus Active přidává k přednostem nového Focusu také všestrannost inspirovanou vozy SUV.

V reakci na velký zájem zákazníků prodlužuje Ford výrobu supersportovního modelu Ford GT

V reakci na velký zájem zákazníků prodlužuje Ford výrobu supersportovního modelu Ford GT25.10.2018 - Společnost Ford Motor Company oznamuje prodloužení výroby supersportovního modelu Ford GT přibližně o dva roky. Jde o reakci na neslábnoucí poptávku.

Povinnost registrace vozidel při vjezdu do Bruselu - nízkoemisní zóny

19.10.2018 - Od 1. října 2018 platí pro všechna vozidla, která nemají belgickou poznávací značku, povinnost registrace před vjezdem do Bruselu. Od letošního roku zde byla zavedena nízkoemisní zóna. Vjezd do ní je zakázán dieselovým vozidlům EURO třídy 0 a 1. V dalších letech bude zákaz postupně rozšiřován na další kategorie. Autoklub ČR upozorňuje české řidiče na hrozbu vysokých pokut za nedodržení pravidel.

Modernizovaný Hyundai i40 přichází se svěžím designem přídě a novými bezpečnostními prvky

Modernizovaný Hyundai i40 přichází se svěžím designem přídě a novými bezpečnostními prvky19.10.2018 - Hyundai Motor představuje modernizovaný model i40 s vylepšeným designem, novými bezpečnostními prvky a modernizovaným poháněcím ústrojím. Svěží vzhled a rozšířená výbava zvyšují atraktivitu modelu i40 pro evropské zákazníky. Modernizované motory splňují již nyní nejpřísnější současnou emisní normu Euro 6d Temp, která vstoupí v platnost až od 1. září 2019. Vylepšený model i40 je nabízen v karosářských variantách sedan a kombi.

Historický milník pro Volvo FH – na IAA v Hannoveru bylo předáno milionté vozidlo

Historický milník pro Volvo FH – na IAA v Hannoveru bylo předáno milionté vozidlo19.10.2018 - Vlajková loď společnosti Volvo Trucks, model Volvo FH, slaví v letošním roce své 25. výročí a je jedním z vůbec nejúspěšnějších vozidel v historii celého odvětví dopravy. Nyní tento proslulý model nákladních vozidel Volvo dosáhl úžasného milníku. Dne 19. srpna předal Claes Nilsson, prezident společnosti Volvo Trucks, na veletrhu IAA v německém Hannoveru nadšenému zákazníkovi milionté vyrobené vozidlo Volvo FH.

5 věcí, které byste měli vědět o nových symbolech pro paliva na čerpacích stanicích

30.8.2018 - Od října by mělo být na všech čerpacích stanicích v Česku i v celé EU nové jednotné značení pohonných hmot. Smyslem je zpřehlednit stále se rozšiřující nabídku různých paliv, ale též předcházet jejich možným záměnám. V zahraničí mohou být totiž místní názvy benzínu a nafty někdy matoucí. Nové symboly jsou na první pohled jednoduché. Motoristé by ale měli dobře pochopit logiku značení, aby přesně věděli, po které tankovací pistoli v budoucnu sáhnout.

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 100 ...101
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu