Vyhledávání

Autonovinky

Hyundai uzavřel partnerství s fotbalovým klubem AS Řím

Hyundai uzavřel partnerství s fotbalovým klubem AS Řím24.7.2018 - Hyundai Motor oznámil uzavření mnohaletého partnerství s fotbalovým klubem AS Řím. Na jeho základě se stane globálním automobilovým partnerem tohoto významného italského klubu. Od příští sezony až do roku 2021 bude logo značky Hyundai zdobit zadní stranu slavných červeno-zlatých dresů ve všech domácích soutěžích.

I bez rezervy se lze vypořádat s defektem, a ušetřit tak až 80 litrů místa

I bez rezervy se lze vypořádat s defektem, a ušetřit tak až 80 litrů místa24.7.2018 - Continental představuje tři technologie, které umožňují u vybraných vozů využít k balení věcí na dovolenou i prostor pro rezervu. Tím se zvýší objem zavazadlového prostoru až o 80 litrů. Podle aktuálního znění vyhlášky 341/2014 Sb. už nemusí být většina moderních automobilů vybavena zvedákem, klíčem na matice a náhradním kolem, namísto toho stačí pláště se speciální konstrukcí umožňující nouzové dojetí po defektu, nebo sada na opravu pneumatik. To splňují jak pneumatiky s technologiemi ContiSeal a SSR RunFlat, tak i set ContiMobilityKit. Pro všechna řešení je povinné nebo doporučené mít ve voze systém sledování tlaku v pneumatikách.

Taktické obranné vozidlo 4x4 GERLACH se uchází o první tendr

18.7.2018 - Nové taktické obranné vozidlo 4x4 s názvem GERLACH z dílny společnosti Zetor Engineering Slovakia je mezi osmicí uchazečů o tendr slovenské armády. Projekt nabízí novou úroveň obrany, modularity, mobility a komfortu pro nejrůznější typy nasazení. Společnost dnes vozidlo představila v oficiálním videu.

6 tipů, na co si dát pozor při tankování v tuzemsku i v zahraničí

18.7.2018 - Tankování paliva je běžná rutinní záležitost. Přesto je třeba se mít v některých situacích na pozoru. Dlouhodobé tankování paliva pochybné kvality by se mohlo podepsat na kondici vašeho vozu. Požití, a především vdechnutí paliva pak může mít vážný dopad na vaše zdraví. Nesnažte se plnit nádrž až po okraj, i v dnešní době vám může přetéct. Některé pumpy na jih od našich hranic uvádějí cenu paliva až na výdejním stojanu po sejmutí tankovací pistole.

Limitovaná edice T High Renault Sport Racing

Limitovaná edice T High Renault Sport Racing12.7.2018 - Značky Renault Trucks a Renault Sport Racing spojily své know-how a zkušenosti při tvorbě modelu T High Renault Sport Racing. Tato limitovaná edice v odstínu žluté Sirius, ikonické barvě stáje F1 Renault Sport Racing team, je na trhu dostupná v omezeném počtu 100 vozidel.

Povinná třetí registrační značka na nosiči kol? Mýtus!

Povinná třetí registrační značka na nosiči kol? Mýtus!25.6.2018 - Blíží se čas dovolených, řada motoristů vyrazí na cesty se stále oblíbenějšími nosiči kol instalovanými na tažné zařízení. Mezi motoristickou veřejností se rozšířil mýtus, že pokud je na zádi vozidla umístěn nosič jízdních kol, musí být na něm povinně třetí registrační značka. „Možnost požádat o další tabulku registrační značky přinesla novela zákona od ledna 2016. Ta ale v žádném případě nezakládá povinnost pořizovat si na nosné zařízení třetí značku,“vysvětlil Libor Budina, manažer Road Safety Autoklubu ČR.

Hyundai uzavřel dlouhodobé partnerství s Atlético de Madrid

Hyundai uzavřel dlouhodobé partnerství s Atlético de Madrid25.6.2018 - Hyundai Motor oznámil uzavření víceletého partnerství s klubem Atlético de Madrid, na jehož základě se stane jeho novým globálním automobilovým partnerem. Od příští sezony až do roku 2021 bude logo značky Hyundai prezentováno na rukávech dresů klubu Atlético de Madrid ve všech domácích soutěžích.

Speciální edice Volvo FH k 25. výročí – pocta ikoně

Speciální edice Volvo FH k 25. výročí – pocta ikoně25.6.2018 - V roce 1993 uvedla společnost Volvo Trucks na trh vozidlo Volvo FH. Letos tedy slaví 25. výročí této významné události a při této příležitosti uvádí na trh model Volvo FH 25 Year Special Edition. K dispozici bude ve variantách Volvo FH a Volvo FH 16, přičemž pro obě je charakteristický osobitý design exteriéru a interiéru, vynikající komfort pro řidiče a nejmodernější funkce a prvky výbavy.

V oblíbených destinacích je litr benzínu dražší až o 9 korun. Kde natankovat na cestě k moři?

14.6.2018 - Minimálně čtvrtina českých turistů vyráží na dovolenou vlastním vozem. Ceny pohonných hmot v posledních měsících vytrvale rostou, Česko však v rámci EU stále patří do první třetiny nejlevnějších zemí. V nejoblíbenějších destinacích, jako jsou Itálie a Chorvatsko, jsou ale ceny benzínu a nafty o dost vyšší. Za srovnatelné ceny lze tankovat v Rakousku nebo Maďarsku. Absolutně nejlevnější v celé EU je dlouhodobě Bulharsko.

Hyundai navázal spolupráci se světoznámou kapelou Maroon 5

Hyundai navázal spolupráci se světoznámou kapelou Maroon 514.6.2018 - Hyundai Motor, oficiální partner Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku, získal kapelu Maroon 5, oceněnou platinovými deskami i několika cenami Grammy, pro vytvoření cover verze kultovní písně „Three Little Birds“ od slavného hudebního tělesa Bob Marley & The Wailers, považované za „hymnu příjemného pocitu“. Značka Hyundai bude touto písní komunikovat, že díky její chytré technice mohou zákazníci zapomenout na starosti a užívat si pozitivních zážitků z cestování v automobilu i mimo něj.

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 98 ...99
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu