Vyhledávání

Autonovinky

Nový Mustang Bullitt a Edge ST jsou hlavními hvězdami značky Ford na autosalonu v Detroitu

Nový Mustang Bullitt a Edge ST jsou hlavními hvězdami značky Ford na autosalonu v Detroitu17.1.2018 - Společnost Ford Motor Company představuje na autosalonu 2018 North American International Auto Show (NAIAS) v Detroitu třetí generaci limitované série Mustangu Bullitt™*. Novinka připomíná padesáté výročí kultovního snímku „Bullittův případ“ se Stevem McQueenem v hlavní roli. Další detroitskou premiérou značky Ford je nový Edge ST, první SUV připravené oddělením Ford Performance.

Hyundai představí nový vůz s vodíkovým pohonem

Hyundai představí nový vůz s vodíkovým pohonem7.1.2018 - Hyundai Motor připravil pro letošní veletrh spotřební elektroniky CES 2018 velké překvapení. Na tradiční největší přehlídce svého druhu, která se koná v Las Vegas, představí nové vozidlo poháněné elektřinou z vodíkových palivových článků.

Soutěž Zlaté oko pro motoristické fotografy je opět vyhlášena, poprvé budou finalisté zveřejněni ještě před vyhlášením

Soutěž Zlaté oko pro motoristické fotografy je opět vyhlášena, poprvé budou finalisté zveřejněni ještě před vyhlášením1.1.2018 - Agentura Pozitif vyhlásila 13. ročník fotografické soutěže ZLATÉ OKO pro nejlepší motoristickou fotografii roku 2017. Letos poprvé budou finalisté zveřejněni ještě před slavnostním galavečerem. Vítězové ankety budou oznámeni v rámci vyhlášení soutěže Zlatý volant, které proběhne 22.února 2018 od 19 hodin v areálu výstaviště PVA EXPO v pražských Letňanech. „Určitě se zúčastním. Ještě vybírám třetí soutěžní fotografii, ale už teď mohu prozradit, že půjde o různé fotky z mistrovství světa Formule1,“ říká loňský a předloňský vítěz Zlatého oka Jiří Křenek. Partnerem soutěže je společnost Centrum FotoŠkoda.

Surface LED technologie Varroc Lighting Systems slibuje revoluci v designu a výkonnosti světlometů

Surface LED technologie Varroc Lighting Systems slibuje revoluci v designu a výkonnosti světlometů30.11.2017 - Společnost Varroc Lighting Systems představila revoluční řešení v oblasti vnějších osvětlovacích systémů vozidel. Surface LED technologie v sobě spojuje vzhled a možnosti OLED s prověřenými benefity klasických LED světelných zdrojů. Tato nákladově efektivní a zároveň spolehlivá novinka přináší více volnosti při inovaci designu a funkčnosti vnějšího osvětlení, než bylo možné kdykoliv v minulosti.

Mimořádné potěšení z jízdy pro každého – Hyundai i30 N

Mimořádné potěšení z jízdy pro každého – Hyundai i30 N17.7.2017 - Hyundai i30 N je prvním členem řady vysokovýkonných modelů N. Model i30 N je zcela nově vyvinutým vozem, postaveným na základě nové generace modelové řady i30, který poskytne řidiči maximální potěšení z jízdy v každodenním provozu na silnicích, i na závodním okruhu. N bylo zrozeno v Namyangu, v globálním výzkumném a vývojovém středisku společnosti Hyundai Motor v Koreji a přivedeno k dokonalosti na Nürburgringu, jednom z nejnáročnějších závodních okruhů na světě, u něhož sídlí zkušební centrum Hyundai. Logo N symbolizuje hbitost v šikanách, sledu zatáček, v nichž byl i30 N důkladně testován a v nichž prokázal své mimořádné jízdní schopnosti. Model i30 N je inspirován zkušenostmi a úspěchy, které oddělení Hyundai Motorsport získává ve vrcholných automobilových soutěžích WRC od roku 2014.

Dakarista Lukáš Kvapil jako patron zahájil prodejní výstavu vozů Mototechny v Brně

17.7.2017 - Na Moravském náměstí a Náměstí Svobody v Brně se předvede několik desítek aut bezmála dvaceti výrobců. Nostalgická značka ročních, referentských a předváděcích vozů Mototechna ze skupiny AAA AUTO zde vystaví několik desítek vozů v rámci konceptu „pop-up store“. Patronem akce je dakarský závodník a profesionální voják Lukáš Kvapil, vyznamenaný za záchranu soupeřova života medailí ministra obrany.

Charismatický design: zcela nový Hyundai i30 Fastback

Charismatický design: zcela nový Hyundai i30 Fastback17.7.2017 - Hyundai Motor představuje dalšího člena modelové řady i30: i30 Fastback

Limity pojistného plnění u povinného ručení

17.7.2017 - Co znamenají limity pojistného plnění u povinného ručení a jak ovlivní cenu vašeho pojištění? Zřejmě jste se již setkali při sjednávání povinného ručení s možností výběru limitů pojištění. Také jste si všimli, že každý limit povinného ručení má jinou hodnotu. Co tedy znamená například limit 35/35 mil.?

Hyundai i30 N připraven na silnici i závodní okruhy

Hyundai i30 N připraven na silnici i závodní okruhy11.7.2017 - Hyundai Motor zveřejňuje další informace o modelu i30 N před jeho odhalením 13. července. První vysokovýkonný vůz Hyundai řady N úspěšně absolvoval poslední fáze vývoje na legendárním závodním okruhu Nürburgring.

Emirates SkyCargo přepraví první vůz, který byl navržen a vyroben ve Spojených arabských emirátech

Emirates SkyCargo přepraví první vůz, který byl navržen a vyroben ve Spojených arabských emirátech17.6.2017 - Emirates SkyCargo, nákladní divize společnosti Emirates, přepravila do Francie první vůz, který byl kompletně navržen a vyroben ve Spojených arabských emirátech. Vůz bude vystaven během prestižního vytrvalostního závodu “24 hodin Le Mans”.

Stránka 1 ...4 5 6 7 8 9 10 99 ...100
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu