Vyhledávání

Autonovinky

Řiďte jej. Definujte jej. – Zcela nový Hyundai KONA

Řiďte jej. Definujte jej. – Zcela nový Hyundai KONA17.6.2017 - Hyundai Motor prodal od uvedení modelu Santa Fe v roce 2001 na evropských trzích více než 1,4 milionu SUV a stal se etablovanou značkou v segmentu SUV. Tucson je s více než 200 000 prodanými vozy od svého uvedení na trh v roce 2015 nejprodávanějším SUV značky Hyundai v Evropě. Hyundai Motor nyní rozšiřuje vstupem do segmentu B-SUV svou rodinu modelů SUV na čtyři členy, včetně stávajících modelů Grand Santa Fe, Santa Fe a Tucson.

Vrakoviště aneb jak probíhá ekologická likvidace vozidla

Vrakoviště aneb jak probíhá ekologická likvidace vozidla5.6.2017 - Zajímá vás, jak to probíhá na autovrakovišti? Na co je třeba dát si pozor a co budete muset v případě nutnosti ekologické likvidace zařídit? Máme pro vás odpovědi na vše, co vás v souvislosti s ekologickou likvidací automobilů zajímá.

To nejlepší z obou světů: Hyundai v Evropě zahájí prodej modelu IONIQ Plug-in

To nejlepší z obou světů: Hyundai v Evropě zahájí prodej modelu IONIQ Plug-in22.5.2017 - Hyundai Motor slibuje elektrizující léto 2017. U evropských prodejců se objeví IONIQ Plug-in Hybrid. IONIQ je prvním vozem na světě se třemi druhy elektrifikovaného pohonu. Plug-in Hybrid je nejnovější variantou, jejíž uvedení na trh následuje po úspěšném představení verzí Hybrid a Electric ve druhé polovině roku 2016. Hyundai Motor pokračuje v naplňování své strategie, která počítá s uvedením 14 ekologických vozů do roku 2020, včetně pěti hybridních vozidel, čtyř hybridních vozidel s možností vnějšího nabíjení, čtyř elektromobilů a jednoho elektromobilu s palivovými články.

Jak poznáte, že je nutné jet do autoservisu

Jak poznáte, že je nutné jet do autoservisu26.4.2017 - I při sebelepší péči o auto vás čas od času může zaskočit nepříjemná závada. Může se navíc jednat o poruchu, jejíž zanedbání by se mohlo negativně podepsat také na dalších součástech vozu. Proto není vhodné odkládat návštěvu autoservisu.

Hyundai na Antarktidě ve stopách Sira Shackletona

Hyundai na Antarktidě ve stopách Sira Shackletona20.4.2017 - Hyundai Santa Fe je prvním osobním vozem, který dokázal projet přes celý kontinent Antarktidy. Cestu z místa nazvaného Camp na McMurdo a zpět zvládl vůz za 30 dní. Za volantem navíc seděl Patrick Bergel, pravnuk legendárního polárního cestovatele, Sira Ernesta Shackletona. Třicetidenní expedice, kterou podpořila automobilka Hyundai, se konala v prosinci 2016 u příležitosti stého výročí Shackletonovy trans-antarktické expedice, kterou uskutečnil v letech 1914 až 1916. Z cesty vznikl film, který bude poprvé slavnostně promítán v londýnském klubu Hospital dnes večer.

Vozy Hyundai získaly prestižní cenu Red Dot Design

Vozy Hyundai získaly prestižní cenu Red Dot Design13.4.2017 - Hyundai Motor má na kontě další mezinárodní ocenění designu svých vozů. Prestižní ocenění Red Dot Award za vynikající design získala značka již čtvrtý rok po sobě. Aktuálně to jsou modely Azera, v Koreji uváděný jako Grandeur, a nová i30. Obě auta získala ocenění v kategorii ‚Produktový Design‘ v oblasti ‚Dopravního designu‘.

Nové B-SUV Hyundai se bude jmenovat KONA

Nové B-SUV Hyundai se bude jmenovat KONA13.4.2017 - Hyundai uveřejnil jméno nového sub-kompaktního SUV. Nový model ponese jméno KONA, což je jedna z turisticky atraktivních oblastí na souostroví Havaj. Zcela nový a pro automobilku vůbec první vůz třídy B-SUV se stane celkově čtvrtým členem SUV rodiny Hyundai v Evropě. Tu doposud tvořily modely Grand Santa Fe, Santa Fe a Tucson. Nový přírůstek bude vyjadřovat progresivitu reflektující životní styl moderních zákazníků. Na trh dorazí ve druhé polovině roku 2017.

Nexen Tire a fotbalový Manchester City prodloužili sponzoring o další tři roky

Nexen Tire a fotbalový Manchester City prodloužili sponzoring o další tři roky13.4.2017 - Jihokorejský výrobce pneumatik, společnost Nexen Tire prodloužila sponzorskou smlouvu s vedoucím anglickým fotbalovým celkem Manchester City na další tři roky. Od příští sezóny anglické Premier League se logo společnosti Nexen Tire poprvé objeví na rukávech fotbalových dresů. Nová partnerská smlouva bude nově zahrnovat i podporu ženského celku.

Na co hledět, když sjednáváte povinné ručení online?

23.3.2017 - Pokud se rozhodnete sjednat si povinné ručení online, je dobré vědět, na co byste měli hledět, pokud je vaším cílem skutečně dokonalá a kvalitní pojistka. Jestliže máme být konkrétní, je třeba začít tím, že jako první je dobré hledět na to, co takové povinné ručení může nabídnout. Nemusí to být nutně jenom základní ochrana, kterou tato pojistka musí být vždy. Stejně tak může obsahovat i celou řadu věcí takzvaně navíc. Může se jednat třeba o pojištění čelního skla, nebo asistenční služby, což je rozsah poměrně oblíbený. Pojistit ale může i naše auto, lidi, stejně jako zavazadla v něm.

Pilot WRC testuje ostrou verzi Hyundai i30 N na zamrzlém jezeře

Pilot WRC testuje ostrou verzi Hyundai i30 N na zamrzlém jezeře17.3.2017 - Automobilka Hyundai Motor má za sebou ostré testy sportovního modelu i30 N. Sériová výroba tohoto sportovně laděného modelu má v moravskoslezských Nošovicích odstartovat v září letošního roku. Model s označením N doplní nabídku řady nové generace i30, která zatím zahrnuje pětidveřovou verzi a na ženevském autosalonu představený model kombi.

Stránka 1 ...5 6 7 8 9 10 11 99 ...100
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu