Vyhledávání

Autonovinky

Mýtus o „nestáčení“ v Německu padl, podle tamní policie má falešné kilometry každá třetí prodaná ojetina

17.3.2017 - Velmi častým argumentem pro dovoz ojetiny z Německa bývá tvrzení, že v SRN se auta nestáčejí, protože je to tam trestné. Po dvanácti letech od zavedení trestnosti manipulace s tachometrem se německý automobilový klub ADAC rozhodl zjistit, zda zákon opravdu pomohl. Výsledky průzkumu jsou alarmující. Počet prodaných stočených ojetin není daleko od katastrofálního stavu, jaký známe z České republiky: každé třetí ojeté auto prodané v Německu je stočené.

Hyundai Motor představil v Koreji nový model Sonata

Hyundai Motor představil v Koreji nový model Sonata17.3.2017 - Hyundai odhalil modernizovaný model Sonata. Automobilka představila sedan v architektonicky výjimečném kulturním centru Dongdaemun Design Plaza, které patří mezi kultovní budovy hlavního města Koreje.

Hyundai poprvé ukázal snímek nové i30 kombi

Hyundai poprvé ukázal snímek nové i30 kombi20.2.2017 - Nová generace populárního modelu Hyundai i30 se představí ve verzi kombi. Stane se tak na blížícím se autosalónu v Ženevě a Hyundai zveřejnil první fotky.

Názorný pokus Fordu ukazuje, jak dramaticky se od dob Modelu T zlepšily automobilové světlomety

Názorný pokus Fordu ukazuje, jak dramaticky se od dob Modelu T zlepšily automobilové světlomety11.2.2017 - Díky současné podobě automobilového osvětlení lze říci, že řidiči žijí ve věku „osvícenství“. Výkonnost moderních světlometů ostře kontrastuje s podmínkami panujícími v dobách našich rodičů a prarodičů.

Nejprodávanější za poslední rok byla Octavia, v soukromém sektoru se daří Dacii i Hyundai

Nejprodávanější za poslední rok byla Octavia, v soukromém sektoru se daří Dacii i Hyundai31.1.2017 - Pokud se na prodejnost aut podíváme absolutně, vede Škoda na plné čáře, odhadnout nejprodávanější model je také velmi jednoduché – Octavia. To je ale také do jisté míry tím, že nová auta kupují ze tří čtvrtin firmy. Pokud bychom ale firmy ze statistik odečetly, výsledky by byly úplně jiné.

Digitální přístrojový panel nového Fordu GT je palubní deskou budoucnosti

Digitální přístrojový panel nového Fordu GT je palubní deskou budoucnosti15.1.2017 - Konstruktéři a designéři Fordu vytvořili pro Ford GT digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10 palců (254 mm) s grafickým rozhraním navrženým tak, aby kladlo co nejmenší nároky na pozornost řidiče

Nový Hyundai i30 míří do prodeje

Nový Hyundai i30 míří do prodeje13.1.2017 - Nová generace vozu Hyundai i30 vstupuje na český trh. Čeští zákazníci si již nyní mohou novinku z moravskoslezských Nošovic objednávat u autorizovaných partnerů Hyundai. Nový model je při zahájení prodeje k dispozici v limitované nabídce Symbol s nadstandardní výbavou a za mimořádně atraktivní cenu.

Speciální objednávková sada umožní zákazníkům sestavit si Ford GT svých snů kousek po kousku

Speciální objednávková sada umožní zákazníkům sestavit si Ford GT svých snů kousek po kousku10.1.2017 - Ford Performance má pro zájemce o nový Ford GT připravenu speciální sadu, která jim pomůže vybrat ideální konfiguraci vozu. Potvrzení zákazníci tak obdrží zásilku obsahující vzorky laku, kol, brzdových třmenů, interiérových dekoračních prvků i ozdobných pruhů na karoserii.

Hyundai představí v Las Vegas technologie budoucnosti

Hyundai představí v Las Vegas technologie budoucnosti1.1.2017 - Na veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas Hyundai předvede své vize budoucnosti mobility. Od 5. do 8. ledna si budou moci návštěvníci prohlédnout novinky například z oblasti technologií inteligentních autonomních vozidel, pokročilé hyperkonektivity a další.

Ford Performance zahajuje výrobu nového supersportovního modelu Ford GT

Ford Performance zahajuje výrobu nového supersportovního modelu Ford GT17.12.2016 - Montážní linku opustil první nový Ford GT modelového roku 2017. Oficiálně tak začala výroba netrpělivě očekávaného vrcholného modelu Ford Performance.

Stránka 1 ...6 7 8 9 10 11 12 99 ...100
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu