Vyhledávání

Hyundai navázal spolupráci se světoznámou kapelou Maroon 5

Hyundai navázal spolupráci se světoznámou kapelou Maroon 5

Hyundai Motor, oficiální partner Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku, získal kapelu Maroon 5, oceněnou platinovými deskami i několika cenami Grammy, pro vytvoření cover verze kultovní písně „Three Little Birds“ od slavného hudebního tělesa Bob Marley & The Wailers, považované za „hymnu příjemného pocitu“. Značka Hyundai bude touto písní komunikovat, že díky její chytré technice mohou zákazníci zapomenout na starosti a užívat si pozitivních zážitků z cestování vautomobilu i mimo něj.

 

Nová kampaň bude poprvé spuštěna na letošním mistrovství světa ve fotbale v rámci připravované televizní reklamní kampaně. Režisér Joseph Kahn, nositel ocenění Grammy, navíc natočil hudební videoklip snovým elektromobilem Hyundai NEXO spohonem na vodíkovépalivové články.

 

Televizní reklama, která upozorňuje na chytrou techniku vozidel Hyundai, se bude vysílat během Mistrovství světa ve fotbale 2018. Reklama, v níž kapela Maroon 5 hraje svou verzi písně Three Little Birds, byla natočena před fotbalovým stadionem.

 

Mezi chytré technologie, propagované vreklamě, patří asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist), který zabrání řidiči, aby narazil do autobusu před fotbalovým stadionem, a asistent pro bezpečné vystupování SEA (Safe Exit Assist), který automaticky uzamkne dveře, aby jejich otevření neohrozilo bezpečnost dítěte uvnitř vozidla.

 

Výrobci automobilů rozšiřují bezpečnostní výbavu, která zároveň zvyšuje praktičnost a komfort. Hyundai jako průkopník těchto změn připravil pro rok 2018 novou kampaň, která komunikuje poselství této značky.

 

Oficiální hudební videoklip ve stylu reggae byl natočen v prostředí, vněmž vyniká duch interpretace skladby kapelou Maroon 5. Členové kapely se mění vsiluety tanečnic a tanečníků vytvořených zpřírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, peří a drahokamy, kteří dodávají hudbě energii v rytmu reggae. Tělo jednoho z tanečníků, jenž tančí před tmavým pozadím sněkolika paprsky světla z reflektorů, je najednou transformováno do stovek miniaturních modelů nového elektromobilu Hyundai NEXO spalivovými články.

 

Členové kapely Maroon 5 ktomu říkají: „Bob Marley je jedním znejvětších umělců v historii hudby, je skutečným géniem, takže jsme byli nadšeni, když nám Hyundai poskytl příležitost vytvořit pro jeho novou kampaň cover verzi písně Three Little Birds.“

 

Minsoo Kim, vedoucí divize marketingu společnosti Hyundai Motor Company, řekl: „Hyundai se dlouhodobě angažuje ve fotbale a od roku 1999 je hrdým sponzorem FIFA. Neutuchající úsilí společnosti Hyundai o zvyšování hodnoty své značky bude v budoucnosti ještě chytřejší a inovativnější. Moderní interpretace písně Three Little Birds kapelou Maroon 5 pro Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku sděluje lidem, aby zapomněli na své starosti, čímž vyjadřuje poselství nové kampaně, ‚Hyundai vylepšuje kvalitně stráveným časem každodenní život‘, která informuje zákazníky, že používáním našich chytrých technologií mohou cestovat bezpečně a bezstarostně.“

 

Hyundai v letošním roce kromě spolupráce skapelou Maroon 5 na vydání cover verze písně Three Little Birds vytvořil rovněž expozici „Muzea světového fotbalu FIFA“ v Moskvě, která umožňuje příznivcům fotbalu prozkoumat historii hry a její fanouškovské kultury. Po celou dobu mistrovství světa bude probíhat také řada vzrušujících soutěží, například „Hyundai Cheering Stadium“, „Be There With Hyundai“, „Hyundai Predictor“ a„Hyundai Goal of the Tournament“, vnichž mohou fanoušci vyhrát úžasné ceny. Více informací o jednotlivých soutěžích i možnostech, jak se jich zúčastnit, naleznete na worldcup.hyundai.com.

Na následujících odkazech se podívejte na verzi skladby Three Little Birds od kapely Maroon 5 režírované pro Hyundai:

 

- Televizní reklama (kompletní): https://youtu.be/-E-c7ta67-M

- Hudební videoklip (kanál Youtube kapely Maroon5): https://youtu.be/mUYsp5baMXo

- Pohled do zákulisí: https://youtu.be/jPKBoR7sx6w

- Komentář: https://youtu.be/9NHiwjQx8sY

- Hyundai Santa Fe (30 s): https://youtu.be/xUbdDk2rRZo

- Hyundai Kona (30 s): https://youtu.be/OGi1AqxlKIs

 

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu