Vyhledávání

První crossover značky SEAT na českém trhu zná cenu

SEAT Altea Freetrack již má svou cenu
 
Nová Altea Freetrack, první crossover značky SEAT a zároveň nejdynamičtější kompaktní SUV na českém trhu již zná svoji cenu. Tento týden byl oficiálně zahájen prodej tohoto vzrušujícího modelu, jehož základní cena začíná na 769 900 Kč u verze s motorem
2.0 TDI (103 kW/140 k).
 
Altea Freetrack přichází na trh s mimořádně bohatou sériovou výbavou. Její zcela ojedinělou položkou je (s výjimkou modelu s pohonem pouze předních kol) nový multimediální zábavní systém, který obsahuje LCD obrazovku s úhlopříčkou 7 palců, uchycenou na stropě a konektor RCA, který umožňuje připojení k DVD přehrávači, videohrám, notebooku, iPod nebo MP3 přehrávači. Hudba je pak reprodukována prostřednictvím palubního audiosystému.
 
K  sériovým položkám výbavy Altey Freetrack patří rovněž automatická klimatizace, dešťový senzor, automatické svícení + funkce Coming Home, parkovací asistent, tempomat, palubní počítač nebo autorádio s CD a MP3 přehrávačem s ovládáním na volantu. Standardními bezpečnostními prvky Freetracku jsou pochopitelně stabilizační systém ESP+systém kontroly tlaku v pneumatikách (u 4WD), šest airbagů a elektromechanický posilovač řízení.
 
Dalším mimořádným rysem nové Altey Freetrack jsou motory s výkonovými parametry, které nový model značky SEAT dělají nejdynamičtějším rodinným SUV na trhu. Zážehový motor 2.0 TFSI s výkonem 200 k a vznětový 2.0 TDI s výkonem 170 k odpovídají za spolehlivé překonávání vzdáleností i překážek na cestách všech druhů.
 
S novým modelem absolvuje SEAT svůj debut ve třídě SUV, která se za poslední roky významně zvětšila. Nová Altea Freetrack je jedním z několika kompaktních jednoprostorových automobilů na trhu, který přiváží jednoznačný off-road vzhled a motory o výkonu až 200 k. Tento rys dokumentuje dynamický charakter nového modelu značky SEAT, jejíž slogan „auto emoción“ funguje stejně dobře na silnicích jako mimo ně.
 
Nový model, vycházející z Altey XL, dostal výrazně odlišný design exteriéru, který zajistily ochranné plastové díly kolem celé karoserie, nový přední a zadní nárazník. Tyto prvky propůjčují rodinnému vozu drsný a robustní image a současně chrání karoserii při jízdě mimo silnice.
 
Altea Freetrack bude dodávána s pohonem všech kol s mezinápravovou elektronicky řízenou spojkou Haldex, která zajišťuje nepřetržité rozdělování hnacích sil v závislosti na aktuálních trakčních podmínkách, ale k dispozici bude i provedení pouze s předním pohonem.
 
Nová Altea Freetrack si zachovává většinu vlastností modelu Altea XL, a to zejména co se velikosti interiéru a přepravní kapacity týká. Se zavazadlovým prostorem o objemu 490 l (532 l pro verzi 2WD) dokáže Freetrack přepravit vše potřebné pro celou rodinu, koníčky a další aktivity ve volném čase.
 
 
PR
 

Fotogalerie

Nový SEAT Altea freetrack

foto SEAT

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu