Vyhledávání

Red Dot obdržely Hyundai Kona a Hyundai NEXO

Red Dot obdržely Hyundai Kona a Hyundai NEXO

Hyundai získal vletošním roce dvě ocenění v soutěži Red Dot. Jedná se o nejprestižnější mezinárodní uznání za design a inovace. Hyundai NEXO spalivovými články a malé SUV Kona byly oceněny v kategorii „Automobily a motocykly“. Kona si vysloužila uznání za výjimečný design a inovace vkategorii „SUV/terénní vozidla“ a Hyundai NEXO prokázal své vynikající vlastnosti v příslušné podkategorii. Porotci prestižní soutěže hodnotí u produktů jejich funkčnost, odolnost, úroveň inovací a celkovou kvalitu zhlediska tvaru a funkce.

NEXO je druhou generací elektricky poháněného automobilu Hyundai s vodíkovýmipalivovými články. Tento model je charakterizován čistým a klidným designem, vněmž hraje hlavní roli aerodynamická silueta s„plovoucí“ střechou. Zcela nový Hyundai NEXO utváří budoucnost automobilové dopravy a je přitažlivou technickou vlajkovou lodí značky Hyundai. První SUV, vyvinuté výhradně s pohonem na vodík, kombinuje praktičnost SUV s know-how v oblasti čistých vyspělých palivových článků. Kromě toho nabízí nejvyspělejší techniku na trhu sfunkcemi pro autonomní jízdu, vyspělé chytré asistenční systémy a nejvýkonnější poháněcí ústrojí ve svém segmentu.

Kona rozšiřuje úspěšnou produktovou řadu značky Hyundai v kategorii SUV. Svým elegantním, výrazným anápadně barevným designem představuje jedinečnou nabídku vsegmentu malých SUV. Odvážně tvarovaný exteriér, prostorný interiér a řada výkonných motorů činí ztohoto inovativního malého SUV ideální automobil pro moderní, městské zákazníky.

Design je stále častěji důvodem číslo jedna, proč se zákazníci rozhodují pro značku Hyundai. Udělení tohoto prestižního ocenění pátým rokem vřadě dokládá nepřetržitou snahu společnosti vyrábět automobily s jedinečným a průběžně rozvíjeným designérským stylem. Letošní ocenění následuje po oceněních zlet 2017 pro modely Hyundai Azera a i30 („Čestné uznání“), 2016 pro modelovou řadu IONIQ, 2015 pro modely i20 a Sonata a 2014 pro modely i10 a Genesis.

Red Dot je věhlasnou, globálně uznávanou soutěží, jejíž porota je tvořena prominentními designéry, profesory a novináři. V roce 2018 se o jednu z nejprestižnějších pečetí, dokládající vysokou kvalitu designu, ucházely produkty z59 zemí. Red Dot je tak největší produktovou soutěží na světě.

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu