Vyhledávání

Alpe Adria Championship 2012

Alpe Adria Championship 2012

A je to tady! Den, na který čekal každý fanoušek motoristického sportu, obzvlášť fanoušci závodů na motocyklech je opět tu. Ve dnech 14. a 15. července se na mosteckém autodromu rozburácí motory silných strojů na dvou kolech. K vidění budou klání v rámci seriálu Alpe Adria Championship a také Mistrovství České republiky silničních motocyklů.

Na co se můžete tento první závodní víkend těšit?
Závodní víkend odstartuje svůj kolotoč už ve čtvrtek, kdy mají jezdci možnost otestovat své stroje, prozkoukmat záludnosti mosteckého okruhu a připravit sebe a svůj motocykl na souboje o co nejvyšší příčku na stupni vítězů. Páteční celodenní testování strojů a okruhu zakončí souboj jezdců Czech Open do 600ccm a jezdců Czech Open nad 600ccm v rámci Mistrovství České republiky silničních motocyklů. Sobotní den patří kvalifikačním jízdám, ve kterých jezdci bojují o co nejlepší postavení do nedělních jízdy. Postupně se představí kubatury 125 Sport a 125 GP, po kterých bude obsah motoru stoupat. Dále do svých kvalifikačních jízd vyrazí Superstock 600, Supersport 600, Superstock 1000 a královská kubatura Superbike. Neděle bude pro všechny jezdce vyvrcholením celého závodního víkendu, neboť na programu dne budou ostré závody.

Vstupné již od 50 Kč.

Věříme, že se Vám letošní první závodní víkend bude líbit a příjemně Vás naladí na další motoristická klání, které vyvrcholí na přelomu srpna a září závodem Trucků, pod názvem Renault Trucks - Czech Truck Prix 2012.

Text: O. Hertl
Foto: J. Mareček

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu