Vyhledávání

Moto

Hyundai N bude oficiálním bezpečnostním vozem v mistrovství světa superbiků WorldSBK

Hyundai N bude oficiálním bezpečnostním vozem v mistrovství světa superbiků WorldSBK14.9.2018 - Společnost Hyundai Motor uzavřela pro nadcházející tři sezony partnerství s mistrovstvím světa superbiků WorldSBK (MOTUL FIM Superbike World Championship). Smlouva o spolupráci byla podepsána 7. září v kanceláři společnosti Dorna na závodním okruhu Misano v Itálii. Hyundai zároveň nastínil plány úzké spolupráce s mistrovstvím WorldSBK, v jejímž rámci se budou po celou sezonu konat pro fanoušky různé inovativní zážitkové akce značky Hyundai N.

MotoGP a Brněnská minibiková liga

MotoGP a Brněnská minibiková liga1.10.2013 - Co má společného závod mistrovství světa silničních motocyklů v Brně a Brněnská minibiková liga? Zdánlivě nic, snad jen to, že se obojí jede na dvoukolovém stroji zvaném motocykl.

Autogramiáda jezdců MotoGP ve Vaňkovce

17.8.2013 - S blížícím se závodem bwin Grand Prix České republiky na Automotodromu v Brně se rozbíhají i doprovodné akce k závodu. Fanoušci se mohou ve čtvrtek 22. srpna setkat s jezdci všech tříd v brněnské Vaňkovce

Mistrovství světa Superbike – Brno, Masarykův okruh 2012

Mistrovství světa Superbike – Brno, Masarykův okruh 201230.7.2012 - Ve znamení čísla 25 se nesl letošní závod mistrovství světa Superbiků na Masarykově okruhu v Brně. Brněnský automotodrom i superbikový šampionát slaví v letošním roce 25. výročí a tak se dá říct, že 63 tisíc fanoušků sledovalo legendární seriál závodů na legendárním okruhu.

Velká cena Německa MotoGP - Sachsenring

Velká cena Německa MotoGP - Sachsenring11.7.2012 - Dani Pedrosa: Jsem opravdu velmi šťastný, že jsem vyhrál. Je to skvělé nejen pro mně, ale i pro tým, který se nikdy nevzdává, pro mou rodinu, pro mé fanoušky, kteří mě celou dobu podporovali, když jsem jezdil na druhých a třetích pozicích, ale vítězství mně chybělo. Pódia v této sezóně byla velmi důležitá, ale opravdu jsem chtěl vítězství pro můj tým a to přišlo na okruhu, který si vždycky užívám.

Alpe Adria Championship 2012

Alpe Adria Championship 20123.7.2012 - A je to tady! Den, na který čekal každý fanoušek motoristického sportu, obzvlášť fanoušci závodů na motocyklech je opět tu. Ve dnech 14. a 15. července se na mosteckém autodromu rozburácí motory silných strojů na dvou kolech. K vidění budou klání v rámci seriálu Alpe Adria Championship a také Mistrovství České republiky silničních motocyklů.

Předjede Abaja na motorce stíhačku? Rozhodne se v neděli na Letišti Brno

27.5.2012 - Dokáže nejrychlejší sériový motocykl Ducati řízený českým jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem porazit stíhačku? A jak do tohoto souboje zasáhne závodní Porsche 911 GT3 Cup řízené předloňským českým okruhovým mistrem Tomášem Mičánkem? Pikantní souboj tří strojů uvidí diváci na Mezinárodním dni rodiny na Letišti Brno v neděli 27. května od 16 hodin.

Český tým a motocykl po čtyřiceti letech na bodech v MS

22.5.2012 - Radost, úleva, satisfakce. Náš tým MOTO FGR si po čtvrtém závodě mohl oddychnout, že přišly první historické body pro český tým a český motocykl, a to přesně po 40-ti letech od slavných dob Jawy 350.

Memoriál Františka Šťastného přinesl úspěchy českým jezdcům

Memoriál Františka Šťastného přinesl úspěchy českým jezdcům16.5.2012 - Čtyři vítězství pro české jezdce na domácí trati. To je skvělá víkendová bilance Memoriálu Františka Šťastného. Na nejvyšší příčku vystoupali postupně Michal Prášek, Ladislav Chmelík, Ondřej Ježek a Igor Kaláb. Na stupních vítězů pak stál i Michal Filla, který se s Ježkem do posledních metrů pral o vítězství v Superstock 1000, a čtrnáctiletá Romana Tomášková ve třídě 125 GP.

Ohlasy po závodě MotoGP v Estorilu

Ohlasy po závodě MotoGP v Estorilu9.5.2012 - Byl to pro mě dobrý den a získání dobrých výsledků s Alvarem je povzbuzující. Přes víkend jsme udělali pokrok a data, která jsme dnes posbírali, nám pomůžou udělat další pokrok v budoucnosti. Naším cílem je bojovat s Yamahou Tech3 a myslím, že už se to brzy uskuteční. Jsem také šťastný, že se nám podařilo dokončit závod s Michelem na stroji CRT a posbírat body. Celkově to byl dobrý víkend. - Fausto Gresini šéf týmu San Carlo Honda Gresini.

Stránka 1 2 3 4 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu